Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél, ha? félárva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha? félárva lennél, s kapnál árvaellátást ha felmondasz a munkahelyeden s egyetemre mész, kb. annyit mint addig a fizetésed volt, de a barátnőd azt mondaná, ne menj egyetemre, mert akkor addig nem lesz pénz. Beavatnád, vagy emiatt inkább

Figyelt kérdés
szakítanál?
2020. jún. 19. 21:47
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/85 anonim ***** válasza:

Már hogyne stimmelne. :)

Írtam minimum mennyivel kellene lennie, ami ugyan nem kizárt, de nem is valószínű. Ès akkor mèg mindig nem kapsz annyit, mint amit egy gyorsèttermi kiszolgáló...

2020. jún. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/85 anonim ***** válasza:
Szomorú apukád halála... Együttérzek Veled,a fiam édesapja is meghalt. Igaz,fiatal volt,de látom az árvaellátások összegét. 200 eft nyugdíjnál lenne 60 eft, 300 eft nyugdíjnál 90 eft. Ahhoz pedig magas bér kell.Az árvaellátás össze a minimálbért se éri el. De leget,hogy Te kivétel vagy,ezzel nem vitatkozom.
2020. jún. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/85 A kérdező kommentje:
Ha nem lenne kivételes a helyzet a kérdés se merülne fel ebben a formában. Mert akkor ez a pont nem szerepelne kérdésben: "kb. annyit mint addig a fizetésed volt," Eleve a tények azok amik számítanak, nem a valószínűségek. vagy ha megnyeri a 12:56-os a lottó ötöst akkor nem veszi fel a nyereményt, mert nem volt nagy a valószínűsége?
2020. jún. 20. 13:51
 44/85 anonim ***** válasza:
De ezek nem tènyek. Egy órával ezelőttig azt sem tudtad mikèpp számolják. Ha ezek tènyek lennènek, ès egy kicsit is kèpbe lettèl volna azzal amit állítást, nem így reagálsz ezekre a kèrdèsekre.
2020. jún. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/85 A kérdező kommentje:
Attól hogy egy tényt nem tudok, az még tény. Neked meg a tény fogalmának kellene utána nézned. Az az egyik lényege a ténynek, hogy tőlem független, nem kell bizonyítanom, mert nélkülem is utána nézhetsz.
2020. jún. 20. 14:00
 46/85 A kérdező kommentje:
De nyilván nem a trollokra voltam kíváncsi, így rád se,
2020. jún. 20. 14:39
 47/85 anonim ***** válasza:

"Attól hogy egy tényt nem tudok, az még tény."


Lehetne, de a te életedben nem így van.

Ezt a trollozast meg fejezd be. Unalmas. Ès amúgy sem találó. Nem vagyok az, csak mert nem kajáltam be vakon a maszlagot, ès tettem fel keresztkèrdèseket, amiket nem sikerült megvalaszolnod.

2020. jún. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/85 A kérdező kommentje:
Az árvaellátásra mindenkinek az életében ugyanazok a szabályok vonatkoznak. Te vagy a troll mert válasz helyett hülyeségeket írsz s kisiklatni próbálod a témát.
2020. jún. 20. 16:07
 49/85 anonim ***** válasza:

"Az árvaellátásra mindenkinek az életében ugyanazok a szabályok vonatkoznak. "


Így van. Csak èppen neked fingod sem volt ezekről, mert mèg arra sem vetted a fáradtságot, hogy legalább menet közben utána nèzz. Ha valóban èrintene a kèrdès, akkor nem lettèl volna ilyen tudatlan. Így nem lehet tènykènt kezelni azt amit állítasz. Az csak egy mondat amit leírtál, nem lesz egyből tèny.

Ezt a tèmat még nem volt nehèz eltelerelni. Semmi èrtelme nem volt. Mèg ha igaz is lenne. Igen, vannak emberek akik kihasználják a másikat, vagy legalábbis megpróbálják. Legyen az fèrfi vagy nő. Mert bizony a fèrfiak között is van ilyen. Az ilyet fel kell ismerni, ès el kell kerülni. Nincs ezen mit ragozni.

2020. jún. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/85 A kérdező kommentje:
és mit számít az hogy mit tudok a részletekről ha tudom azt hogy mennyit kapnék mert egy hozzáértő elmondta? attól nem lesz kevesebb az árvaellátás ha más számolja ki mennyi mert utalás előtt is valaki más fogja kiszámolni, nem én. miért kéne nekem leellenőrizni egy hozzáértő számításait? talán több vagy kevesebb lesz attól ha kételkedek abban akinek ez a munkája s jobban ért hozzá, mint én? te nem tudod tényként kezelni a tényt, mert troll vagy, de attól még lehetséges. gratulálok hogy egy félnapos trollkodás után végül kinyögtél magadból egy válaszhoz hasonlót, sose késő felzárkózni.
2020. jún. 20. 17:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!