Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél, ha? félárva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha? félárva lennél, s kapnál árvaellátást ha felmondasz a munkahelyeden s egyetemre mész, kb. annyit mint addig a fizetésed volt, de a barátnőd azt mondaná, ne menj egyetemre, mert akkor addig nem lesz pénz. Beavatnád, vagy emiatt inkább

Figyelt kérdés
szakítanál?
2020. jún. 19. 21:47
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/85 anonim ***** válasza:
Én teljesen árva voltam. Addig folyósítanak nyugdíjat, míg nem kezdesz dolgozni vagy betöltöd a 25-26-ot (nem emlékszem erre már pontosan). Arra viszont biztosan emlékszem, hogy a munkaviszony megszünteti az árvasági ellátásra való jogosultságot. Hacsak azóta ez nem változott meg.
2020. jún. 20. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/85 A kérdező kommentje:
A munkaviszony csak felfüggeszti. Igen, max. 25 éves korig lehet.
2020. jún. 20. 10:06
 23/85 anonim ***** válasza:
Egyetem,árvaellátás,és emellett kereshetsz vmi kiegészítő munkát ami alkalmi,pénzt hoz,de mellette tudsz tanulni és megmarad az árvaellátás.A barátnő pedig ha nem fogadja el akkor szakíts. A suli most fontosabb.
2020. jún. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/85 A kérdező kommentje:
Itt a kérdés inkább az, hogy egyáltalán kapjon e esélyt? És miért? Egyáltalán miért barátnő a neve annak akinél az a kérdés elfogadja (!!!) e, hogy a "párja" előrelép? Én ezt ne barátnőnek nevezném, hanem lehúzós ...-nak. Haveromnak volt ilyen kalandja, annyiszor lopták meg amennyiszer tudták, de azok legalább csak egyszer, és nem hazudták a szemébe hogy szeretik, miközben nem gondolták komolyan. Igaz az én esetemben nem lopás történt hanem "kábítás" arról hogy mindenben mellettem áll. Aztán tessék, az első alkalommal kiderül, hogy ez csak kamu.
2020. jún. 20. 10:42
 25/85 anonim ***** válasza:

Èrtjük a kèrdès mire meg, ki, hogy nekialljunk szapulni a csúnya, lehúzós barátnőt. Csak èppen ha a feltüntetett körülmènyek nem állják meg a helyüket a valóságban, akkor nincs is èrtelme az egèsznek. Azèrt akadèkoskodunk itt többen, mert ha "nem áll össze a kèp", akkor nem is fog senki beállni a barátnők szidók sorába, bármennyire ezt akarod megcèlozni.

Ez a kèrdès egyre inkább annak a kèrdezőnek a kèrdèseire hajaz, aki állandóan azon lovagol, hogy a nők csak a pènzre hajtanak.

2020. jún. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/85 A kérdező kommentje:

Elég ha az válaszol akinek összeállt a kép. Ilyen is van itt, a többinél max. az a kérdés, hogy mit keres itt?


Neked pl. nagyon nem egy ez, ebből is latszik:

"Ez a kèrdès egyre inkább annak a kèrdezőnek a kèrdèseire hajaz, aki állandóan azon lovagol, hogy a nők csak a pènzre hajtanak."


Egy konkrét ember viselkedéséből próbálod azt erőltetni, hogy ha egy konkrét ember így viselkedik, akkor mind, de ezt a véleményt is csak azért erőlteted, hogy utána cáfolhasd. Magyarul, troll vagy. Ez abból is látszik, hogy azt erőlteted hogy senki se áll be a sorba miközben már volt aki átlátta, miről is van szó, max te nem. Jó eséllyel csak arról van szó, hogy te magad is ilyen vagy s önigazolást keresek itt. De ez nem az a hely. Ez nem az a hely ahol félremagyarázásokkal hamis önigazolást kereshetsz, menj inkább politikusnak.


Összefoglalva van olyan nő aki a munka nélkül szerzett pénzre hajt, (legyen az akármilyen kevés, talált pénz), s van aki társ. Előbbitől megszabadulni kell, utóbbit megtalálni.

2020. jún. 20. 11:21
 27/85 anonim ***** válasza:

Alig 1-2 olyan válaszoló volt, aki úgy reagált ahogy elvártad, azt viszont nem mondanám, hogy nekik összeállt a kèp, inkább átsiklottak a rèszletek felett.

De azèrt többen megakadtak a rèszletekben, mert ez sokkal összetettebb, mint hogy egyből rá lehessen vágni, hogy csak a pènzre hajtott.

Meg mire jó ez az egèsz kèrdès? Megválaszoltam magad, sőt sugalltad az egèsszel, hogy milyen válaszokat vársz. Kidobtad, vège.

2020. jún. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/85 A kérdező kommentje:
Azok a részletek csak a te agyadban vannak, még jó hogy átsiklottak a kitalációid fölött, ez az oldal nem azért van hogy trollok hülyeségeit belevegye a kérdésbe.
2020. jún. 20. 11:44
 29/85 anonim ***** válasza:

Ez a kèrdès már maga troll kitalaciója.

Szerinted mennyire hihető, hogy egy árvaellátással megegyező összeget keresel 40 órában, amiből nemhogy meg is èlsz, de mèg arra is futtyja, hogy a barátnőd pènzeld belőle. Haha, jó vicc. Ès akkor a pènzèrt volt veled...mèg nagyobb vicc.

Ès ezt azèrt több válaszoló is megemlítette.

2020. jún. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/85 anonim ***** válasza:
A hamis önigazolást meg te keresed a hamis kèrdèseddel.
2020. jún. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!