Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg érthetetlenül fogalmaz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg érthetetlenül fogalmaztam??

Figyelt kérdés
Megkértem a páromat, hogy vegyen 3 db kartonpapírt, mert en estig dolgozom és nem érek oda. A papírboltból fölhív, hogy 3 vastagság van, melyik legyen. Gondoltam magamban én innen honnan tudjam... az mondja az egyik ilyen vékonyabb, a másik vastagabb és van egy nagyon vastag... mondom tényleg??? Most aztán nagyon jól elmagyarázta. Itt már ideges voltam, mondtam neki akkor hozzon mindegyikből, és leraktam mert jöttek vendégek. Erre fel vett mindegyikből 1 db-ot, így értette a 3 db-ot. Hát mondom nem igaz, hogy ennyit nem lehet rábízni. Úgy gondoltam, hogy akkor mindegyikből hozzon 3 db-ot, de szerinte én nem fogalmaztam elég egyértelműen. Tényleg ennyire érthetetlen volt a kérésem? Vagy ő ennyire értetlen?

2020. jún. 23. 15:01
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Persze miattam van stresszben. Ha nem szeretném akkor meg otthagytam volna mikor hónapokig nem volt munkája, és amit akkor kaptam tőle, nem esett jól, de tűrtem, mert tudtam hogy más a baja, és szeretem.
2020. jún. 23. 16:44
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
LOL szerintem te csak anyáskodsz felette, sajnálod is őt, és "örülsz" hogy van valakid akit ugráltathatsz, szegény úgyse fog visszaszólni (feltételezem, ha ilyeneket megengedsz magadnak, nem az a karakán fajta). Dehogy szereted őt, csak megszoktad, hogy ott van. Ha szakítani nem is akarsz, de beszélj vele a szexuális életetekről, és akkor talán majd nem fogsz kiakadni egy papíron.
2020. jún. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
“....hogy vegyen 3 db kartonpapírt”—— még le is írod! 3-3 db =/= 3 😬😒🙈
2020. jún. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Azt ugye te is tudod, hogy az ilyen kartonos hisztiktől nem fog javulni a szexuális életetek? Épp ellenkezőleg. Minden ilyen lecs.szes, csak ront rajta. Ha így folytatod, olyan kasztrálást végzel rajta, hogy fel se fog neki állni 🙈
2020. jún. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a konkrét szituban te voltál a hülye. Neked kellet a karton, honnan a lóf.szból kellett volna tudnia, hogy mekkorát hozzon? Ő próbált neked megfelelni, te meg idegbeteg módon reagáltál. Én ezek után ha kérnél valamit, tuti nem hoznék, oldd meg magadnak, ne engem csicskáztass, úgy, hogy azt sem tudod pontosan mit akarsz.
2021. nov. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!