Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha randiztok, elmentek valahov...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha randiztok, elmentek valahova a párotokkal, hogy történik a fizetés?

Figyelt kérdés

2020. jún. 25. 16:05
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
10%

Mindenki fizesse a magáét első körökben-utána kialakul, mert ha egyik fizet, megveszi a másikat, a másik meg eladja magát és köteles maradni...így nincs lehúzás meg kényszer sem rossz randi esetén.


Ez a "fizess, mert férfi vagy" butussággal hostesst is bérelhet kb...egy kutya.

21.század, egyenjogúság, tessék korrektül randizni jányok;)

2020. jún. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
98%

Ez alapvető etikett, nem randi kérdés, hogy az fizet, aki kérte a találkozót. Ez így van az üzleti életben is, az fizet, aki mondta, hogy menjünk, együnk valamit, igyunk egy kávét stb.

Ha a férfi elhívja randizni a nőt, akkor teljesen természetes és illő is, hogy fizeti a másik fogyasztását is.

2020. jún. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
9%
A mi kapcsolatunkban a párom szokott fizetni és ő a nő. Az eddigi kapcsolataimban mindig én fizettem mert a nők sosem kerestek jól. Miért vagytok képtelenek fizetni? Ezt is a férfiaktól várjátok el? 30F Van valami amit nem tőlünk vártok el?
2020. jún. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
19%

12/12


Az etikett azóta elvérzett, mert kihasználják arcátlanul és fogyasztanak, mint a félkarú rablók...tény mára.

Egy randi közös "érdek" és van nő, aki ezt tudja-jelzi is, nem pumpolja a pasit kezdettől-becsülendő is.


Királylánnyal randizzon a királyfi;)

2020. jún. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Tegyük fel ismerkedek valakivel, én mindig úgy megyek el randira, hogy a férfi hív meg. Én sose szoktam ismerkedéskor pasit elhívni sehová, ez nálam egy elv, nem látom értelmét olyannal ismerkedni, akit nem érdeklek eléggé ahhoz, hogy összeszedje magát és kezdeményezze a találkozót.

Ha engem valaki elhív, meghív valahová, akkor én attól elvárom, hogy fizessen. Ha nem tud steaket meg homárt fizetni, akkor olyan helyre vigyen, amit megengedhet magának, az engem nem érdekel, hogy kávé, vagy mi, de ne várja el tőlem, hogy fizessek, mert ő hívott meg.

Számomra irreális az, hogy egy pasi meghív egy étterembe vagy akárhová, aztán elvárja, hogy én fizessek, mikor lehet, hogy kvára nem engedhetetem meg magamnak alapból azt a helyet és sose mennék oda magamtól. Fogalma sincs, ki tudom-e fizetni vagy nem. Szerintem jogosan feltételezem azt, hogy ő oda visz, amit ki tud fizetni és h kiderül, hogy nem tudja kifizetni, akkor ő hozott kellemetlen helyzetbe mindkettőnket.

És ezt csak arra tudom alapozni, hogy az én családom se ment sose olyan helyre, sose vásárolt olyasmit, amit nem engedhettünk meg magunknak, és ha én hívom meg a páromat valahová, valamire, akkor nyilván olyan helyre viszem, hogy bármit eszik, meg bármit rendel, azt ki tudjam fizetni, illetve ő is nyilván oda szokott vinni, amit ki tud fizetni akkor, amikor van ilyesmire pénze.

Ha egy barátnőmet vagy anyukámat hívom meg valahová, akkor ugyanígy teszek.

Ez nem egyenjogúság meg korrektség kérdése, ez etikett meg common sense vagymi.


Nyilván egy kiforrott párkapcsolatban minden egyéni, függ attól, hogy ki milyen életszakaszban van, mennyi a keresete, mit csinál, mennyi idős, milyen a munkaviszonya, ott nem ilyen fekete-fehér a helyzet.

Nincsenek nagy elvárásaim, de aki egy kávé vagy fagyi árát sajnálja rám, azzal nekem semmi dolgom nincs, mert én személy szerint a legutolsó hajléktalantól nem sajnálok ennyi pénzt, nemhogy egy olyan embertől, aki engem elvileg érdekel.

2020. jún. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
8%
Miért kell, hogy többször fizessen a férfi? A szavazásbólé ez derül ki. Ennyire nem tudnak a mai nők fizetni vagy mi? Legyen férfi a férfi és fizessen mi? A gimiből a pasik mind komoly szakra mentek szinte amik jó fizetést adnak majd a lányok meg napközisnek mentek egyetemre és még ők várják el a fizetést.
2020. jún. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
97%
"Az etikett azóta elvérzett, mert kihasználják arcátlanul és fogyasztanak, mint a félkarú rablók...tény mára." - ha nincs pénzed, ne hívd el a nőt randizni, ennyire egyszerű a helyzet. Ez csak egy kávé/étterem meghívás, nem házat veszel neki vagy yachtot. :D
2020. jún. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
0%
Sunshine szóval te nem hívsz el egy pasit hanem hívjon el ő= fizessen mindig ő. Tehát ha a nő nem akar fizetni nem baj hiszen neki nem kell ha a pasi nem akar az baj mert neki kell. Jól értem ugye? Te még egy fagyit se költesz rá randikor akkor miért baj ha ő se akar?
2020. jún. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
100%
"A gimiből a pasik mind komoly szakra mentek szinte amik jó fizetést adnak majd a lányok meg napközisnek mentek egyetemre és még ők várják el a fizetést." - akkor gyere össze valamelyik "komoly" szakon végzett haveroddal, akinek automatikusan jó fizetése van és randizzatok, felezzétek a számlát vagy hagyd, hogy meghívjanak, ha ennyire fáj úriembernek lenni hölgyekkel. :)
2020. jún. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó én úriember vagyok de elvárom, hogy a hölgyemény adjon valamit azon kívül, hogy ő egy HÖLGY. Vagy ha valaki hölgy alanyi jogon ne fizessen? A képzettebb pasi nem csak, hogy többet tanult még fizessen is többet? Annál nyújtson többet a lány, hogy ő a hölgy.
2020. jún. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!