Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha randiztok, elmentek valahov...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha randiztok, elmentek valahova a párotokkal, hogy történik a fizetés?

Figyelt kérdés

2020. jún. 25. 16:05
1 2 3 4 5
 21/46 Sunshinedoll ***** válasza:
96%

#18 Szerintem elég egyértelműen leírtam a korábbi válaszaimban, hogy mikor fizetek és mikor nem. Ismerkedés elején nem hívok el férfit randira, vagyis ismerkedés elején nem hívok meg pasit sehová.


Mások csak szőkékkel meg izmosokkal randiznak vagy csak tűzoltókkal meg kamionosokkal, nálam az az alap, hogy ő hívjon el, ő kezdeményezzen és ne sajnáljon rám sz-ros 2000 ft-ot.

Ha nem akar rám költeni, akkor nyilván nem fog elhívni, és akkor sose randizunk és akkor sose ismerjük egymást és nem sírunk egymás után.

Ha pedig elhív és mégsem fog/akar fizetni, akkor szerintem kettőnk közül neki a kellemetlenebb, tekintve, hogy ő a férfi és ő hívott el.... Én nem fogom kellemetlenül érezni magam egy férfi idiótasága miatt. Én se hívok el valakit olyan helyre, hogy utána ott állok, hogy nem bírom kifizetni.


Nyilván x hét után vagy pl. a páromat minden további nélkül elhívom, viszont a jelenlegi párom pont olyan beállítottságú, hogy ő ragaszkodik ahhoz, hogy ha közösen megyünk valahová, akkor ő fizessen, így leginkább ő szokott fizetni. Ennyi.


Ne értem, mit kötekedsz, mikor tök értelmesen és világosan leírtam mindent. Nem tudom, egyes férfiak hogy akarnak nőt, ha még egy fagyi árát is sajnálnak tőle.

2020. jún. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
0%

"yachtos"


Kitartandó nőt normális ember nem hív el csak küld máshoz;)



"Sunshinedoll"

Na, te pont azon típus lehetsz, aki csak etetés és itatás után áll szóba valakivel és egy sétára való felkérésen vérig tudna sértődni bizonyára;)



"úriemberesnek"

Attól nem úriember bárki, hogy kilóra megvesz másokat, csak egy burszuj, akinek nincs stílusa-egyénisége-személyi értéke mások szemében;)

2020. jún. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
26%
Sunshine pont az a baj, hogy azt várod el amit te elvből nem adsz meg a másiknak. Te elvből nem hívsz el pasit csak ő hívhat el tehát akkor csak ő fizethet. Szerintem nem attól nő valaki, hogy sosem fizet az első randin és nem attól férfi a férfi, hogy fizet minden kényes pitsának.
2020. jún. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 Sunshinedoll ***** válasza:
97%

#22

Megsértődni nem sértődnék, de mondjuk 40 fokban vagy viharban nem venném túl jó néven, ha valaki sétálni akarna vinni lol.

Hívtak már el haverok focimeccsére meg ingyenes kiállításokra meg szabadtéri koncertre is, ezzel semmi problémám nincs, nem értem, miért csak a kajálást ismeritek el legitim randinak, de ha valaki kajálni hív, akkor fizesse ki, jah.

2020. jún. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
0%
Szóval igazad van Sunshine ha csak a pasi hívhat el akkor tényleg csak ő fizethet ha már elhív. Így remekül megoldod a fizetés problémát. Hiszen neked úgysem kell. Ha nem kell fizetni akkor nincs baj ugye? Én nem sajnálom az arra érdemes nőktől a húszezres számlát se de kényes királylányoktól 5 forintot is sajnálok. Szóval fizetek én szívesen csak ne kényes nő legyen az. Neked a neved is az.
2020. jún. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

#23 Mint mondtam, engem nem érdekelnek azok a férfiak, akik nem tudnak kezdeményezni. Másoknak kockás has kell, nekem meg ez.

B-sztatjátok a feminizmust de egy süteményt nem akartok kifizetni annak, aki tetszik nektek LOL. Ez ciki.

2020. jún. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
#25 Hát valahogy csak túl élem, ha nem fogsz elhívni randizni :)
2020. jún. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
100%

Te csak szeretnél úriember lenni, 20-as. Te nem úriember vagy, hanem hisztis kisfiú.

"A képzettebb pasi nem csak, hogy többet tanult még fizessen is többet?" - hogy jön ide a képzettség? Aki kevésbé képzett, az fizet? És ha mindegyiknek van teszem azt egy Msc diplomája más-más szakon, akkor ki fizet? Jó ég, ilyen ostobaságot sem hallottam még. De megnevettettél! :D

2020. jún. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
0%
Sunshine doll. Én mondtam neked, hogy egy arra érdemes nőnek én kifizetek sokkal többet is csak ne hülye királylány legyen. Elhívok én egy nőt szívesen de ha ilyen királylány típus akkor semmiképp. 28 leírtam neked, hogy hogy jön ide a képzettség, látom, hogy a nők nem mennek olyan helyre amit nehéz elvégezni és jó fizetést ad. Igen diploma és diploma között is nagy a különbség és látom, hogy sok nő a legkönnyebb helyekre megy. Itt nem az a lényeg, hogy diplomás diplomással randizik e hanem az, hogy a legtöbb nő nem megy a legkeményebb helyekre ahonnan a jó fizetésűek kerülnek ki. Látom nem értetted meg amit írtam. Igen van könnyű Msc és baromi nehéz. Melyikre szokott több nő menni?
2020. jún. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
100%

Ja, értem, tehát a férfiak mind mennek a "komoly" szakokra és jól keresnek, míg a nők meg mennek a "napközi" szakokra és mind rosszul keresnek. És persze te férfi révén jól keresel és úriember is vagy állításod szerint, de egy vacsorát nehogy ki kelljen már fizetned egy hölgynek egy randin, amit te kértél, mert jaj, mi lesz, ment volna más szakra. Nevetséges vagy, ne haragudj. :D

Nem tudom, észrevetted-e de nincs egyértelmű összefüggés diploma és fizetés között, nekem bölcsész diplomám van és többet keresek, mint a mérnök párom, mert az egyik legjobban fizető szakmában helyezkedtem el egy elég jó anyagi helyzetben lévő cégnél. Na, ilyenkor mi van? Mondjam neki, hogy már pedig te fizetsz, mert én keresek többet? Fuck logic.

Nálunk egyértelmű, hogy ő fizet, mert ő a férfi. Ő hív el engem randizni.

Ettől függetlenül én is veszek neki ajándékokat például, vagy rendszeresen vásárolok élelmiszert a pénzemből, amiből főzök neki. De egy randin, amit nem én kérek, biztosan nem fogom fizetni sem az ő, sem az én fogyasztásomat. Tudom, vannak férfiak, akik ezen felháborodnak, de nem is baj, úgysem egymást keressük az olyanokkal.

2020. jún. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!