Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha randiztok, elmentek valahov...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha randiztok, elmentek valahova a párotokkal, hogy történik a fizetés?

Figyelt kérdés

2020. jún. 25. 16:05
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
100%

Egyetertek Sunshine.

Ha elhiv randira es egy beulos helyre hiv akkor egy tea vagy kv nem lehet kerdes. Altalaban ennyit fogyasztok egy randin. Jattal egyutt 600.-

Ha ennyit nem tud ramszanni akkor ennyi.


Ha en hivom el a pasit akkor en fizetek, es mint irta olyan helyre hivom ahol a penztalcamnak mem okoz gondot.


Majd 1-2 honap utan lehet felesbe vagy felvaltva...


Bar igy is megkaptam h golddigger vagyok.. wtf??? 😁

600 forint miatt ugy h mindig felajanlom h szivesen allom a fogyasztasom.

2020. jún. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
88%
Mi együtt élünk, és ha valahova beülünk, mindig a párom (férfi) fizet. Annak üzenem, aki azt írta, hogy a nő nyújtson többet annál, mint hogy ő a hölgy, és emiatt jár neki minden: én azért nem érzem rosszul attól magam, hogy mindig a párom fizet, mert pl. a takarításból nem veszi ki a részét, én otthon jóval többet dolgozom, mint ő, pedig mindegyikünknek 40 órás munkája van. Én nyújtom neki a tisztaságot, a mosott, vasalt ruhákat, akkor ő nyugodtan meghívhat vacsorázni. Neki ez természetes, és az is igaz, hogy jóval többet keres nálam.
2020. jún. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
100%

32.-nek.


+1

2020. jún. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
100%
Elso randin mindent a baratom fizetett. Aztan egy ido utan meg mikor hogy jon ki.
2020. jún. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem mindig akkor aktuálisan megbeszélnénk , hogy fele-felében fizetünk. :) ott a helyszínen az étteremben megbeszélnénk. Vagy egyszer én, máskor ő. (De én még soha nem randiztam, de már elmúltam 18
2020. jún. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
*Ja és nem kérek priviket, köszönöm .
2020. jún. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
13%

24


40 fok melegben bringázni már királylány halála lenne vajon s a szeles idő is? Jaj, a frizurám, jaj, izzadok:D

Ha kocogni hívnak el, akkor kész lesz bizonyára...


Komolyan, meccs-koncert, de lehet ennyi erővel dizsi is, mint randi már megfelelő is tehát? :DD Milyen félőrült visz randira oda egy csajt...oké, vannak oda illő példányok, nem vitatom.

Ugyan már, ha nem fizetős helyre hívnak meg sokakat randi címén, csórózzák is a pasit, jöjjön inkább a béjemvés mami pici fia:)))

2020. jún. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
25%
Ma 18:04 Nem tudom észrevetted e de én általánosságban beszéltem az egyetemi szakokról nem azt mondtam, hogy csak ez van. Azt is írtam, hogy én fizetek is ha kell csak olyan nőnek kelljen akiben azt látom amit kellene látnom. Szóval te nem értetted amit mondtam én általánosságban beszéltem a fizetésekről. Az pedig tényleg igaz, hogy több pasi megy keményebb szakra és kap jobb fizetést. Persze van kivétel. Egyértelmű összefüggés nincs de nem is mondtam sose ilyet. Szóval te nem értettél. Egy rendes dolgozó nőnek aki tanult szívesen fizetnék függetlenül a fizetésétől.
2020. jún. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
0%
Aki azt írta, hogy ő nyújtja a tisztaságot hát ne haragudj azt egy ovis is tudná nyújtani. Én amikor arról beszélek, hogy ki mit nyújt akkor a mosás meg a vasalás az ovis dolog az semmi. Pont olyan vagy amit írtam a pasi jóval többet keres a csajnál az meg azt hiszi takarít és mekkora érték. Gondolom a pasi tanultabb is. Erről beszéltem. Aki tisztaságot nyújt hát hadd ne aléljak e attól amit egy ovis is megcsinál. Ha ez érték az baj.
2020. jún. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
100%
39: tudod az együttélés az így működik. És nem, egy ovis nem tudná azt nyújtani. Elég férfit láttam már, sajnos a legkevesebb közülük képes egy háztartást olyan szinten vezetni, ahogy azt egy nő csinálja. Tudod az igazi férfi ezt meg is köszöni, hogy gondoskodva van róla és nem neki kell azon gondolkodnia, hogy lesz-e holnapra tiszta inge. A párom pedig semmivel nem tanultabb, mint én, sima érettségije van. A ki mit nyújtról pedig annyit, hogy az én kertes házamban élünk, sokkal szebb körülmények között, mint az ő második emeleti lakása. Ő ezt nagyra is értékeli. Ez nálunk adok-kapok, mindenki elégedett, szeretjük egymást és nem azt nézzük, hogy ki nyújt többet vagy kevesebbet, hány vacsorát ért meg a teljesítményem neki ebben a hónapban. Vagy nálad akkor mi az érték, mert nálunk az, hogy boldogok vagyunk. Te akkor mitől alélsz el, meséld már el nekünk?
2020. jún. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!