Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Nagyon féltékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nagyon féltékeny vagyok a barátnőmre és az exére

Figyelt kérdés

Sose voltam féltékeny típus, viszont most van egy komoly kapcsolatom egy nővel akit nagyon szeretek Nem szoktunk sűrűn veszekedni, de az utóbbi időben egyre több a vita.

Az a helyzet, hogy egy a baráti társaságunk az ex pasijával. Azaz ha összeülünk, az exe is ott van. A dühítő ebben, hogy egyébként mindketten felnőttként kezelik a dolgot, a csávónak is van párja de meg tudnék őrülni, mert látom hogy milyen a kémia köztük. Sose flörtölnek, de mégis ha egymással beszélnek teljesen máshogy beszél a barátnőm, mintha más ember lenne. És ezt már észrevettem korábban is, hogy az exe teljesen az én ellentétem. Kinézetben is, viselkedésben is. Ő az a tipikus suttyó fajta aki bármikor leüt ha rosszat mondasz neki, viszont jószivű. Csak amikor a barátnőm vele beszél még a hangszíne is más, sokkal pimaszabb. Volt pár dolog ami miatt aztán tényleg kibuktam, pl valaki picit ingerültebben szólt a barátnőmre valamilyen játék közben, erre az exe volt az aki megvédte, és jóhogy nem ütötte le azt aki odaszólt neki, még mielőtt én megszólalhattam volna. Volt olyan is, hogy a csajok közösen félrevonultak dumálni, mi meg ottmaradtuk srácok, iszogattunk és amikor már kellően részeg volt azt mondta, hogy látja rajtam hogy zavar ami kettőjük közt van. És mondtam hogy nincs semmi, és nevetett egyet aztán mondta hogy neki sose lesz már az életében olyan nő akit annyira szeretne és féltene mint az én barátnőm, de elfogadja és örül hogy boldogok vagyunk, de fogadjam el és éljek azzal együtt, hogy ha ő akarná 3 perc alatt tudna olyat mondani neki ami miatt újra őt szeretné. És nyilván ilyen sose történt meg, (MÉG) de egyre jobban figyelem őket, és a barátnőm is olyan mellette mint akiről 1 perc alatt le tudná beszélni a bugyit.

Volt már erről szó, mondtam a barátnőmnek, hogy mi a szitu, erre azt a választ kaptam, hogy nem tudok egy olyan dolgot se mondani ami miatt ki kellene akadnom. És igaza is van, de akkor is. Mit tehetnék??! A baráti társaságunkban mindig puszival üdvözöljük egymást. Mármint a lányok-fiúk puszi fiúk meg pacsi. És ez is rettenetesen zavart,szóltam hogy nem szeretném ha puszit adna neki. Tiszteletben is tartotta a barátnőm, volt hogy pacsit akart neki adni, erre felhúzta a szemöldökét odahúzta a barátnőm fejét és a feje búbjára adott puszit. És azóta is így van. Bárhova megyünk, úgy köszönti.

Nem akarok mindenen problémazni de szerintetek ez nem sok?

24/F



2020. jún. 29. 10:50
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
80%
7-es egyébként azon csodálkozom hogy a jelenlegi társad ezt hagyja, hogy a két férfi ezt és így tegye. Némi intelligenciahiány áll fent nála ez ügyben, mert azt hiszi, hogy milyen "jó" nő..pedig inkább primitívnek hívnám az ilyen embert. Bocs, de nekem ez a véleményem.
2020. jún. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy Ő ebben csak azt látja, hogy csak én problémázok. Mert az exe tényleg nem szól olyat hozzá ami pl félreérthető lenne, így nem érti mi a bajom, mert ez a barati társaság már az előtt i megvolt, hogy összejöttek volna. Csak én vagyok az "Új" viszont az egyik legjobb barátom is a tarsaság tagja. Szóval azért nem olyan egyszerű az egész :/
2020. jún. 29. 11:27
 13/36 anonim ***** válasza:
90%

Csak egyetlen kérdés még: Te ennyire alábecsülöd magad, hogy ilyen partnerrel beéred? Nőként én szégyenlem magam, ha ilyen nőről hallok.

Azért szerintem van egy szint, amit egy partner kiválasztásával szemben illik figyelembe venni.


Én is valakinek az exe vagyok, és kínosan ügyelek arra, hogy.. az már más kérdés, hogy engem az exem jelenlegi nője próbál csesztetni,mert mint az állat olyan féltékeny rám, de nálatok nem ez a szitú.

2020. jún. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
88%
12 "Nem szól hozzá olyat az exe..."Persze, hogy nem. Mert ha szól is, te azt akkor nem hallod. Egyértelműen lejön az írásodból, hogy a barátnőd élvezi az exe közelségét. Ez a közös társaság meg tök jó alibi rá. Itt te vagy az egyetlen, aki hülyének van nézve. Ők is pontasan azt érzik, amit te is észreveszel köztük. Ezt az exe "tökös csávó" módon a szemedre is hányta. Borzasztó, hogy milyen megalázó helyzetbe hoz téged a csajod, nem is értem hogy tudod ezt elviselni. A normális az lenne, ha függetlenítenétek magatokat ettől a társaságtól.
2020. jún. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:

Jogos a kérdés, de a szívemnek nem nagyon tudok parancsolni. Ezen kívül meg minden rendben van a kapcsolatunkkal. Érzem, hogy szeret mert érezteti kimutatja, viszont a barátait sem akarja elveszíteni.

Talán ami elindította bennem ezt az egész féltékenykedést, az az volt, hogy tudom miért szakított vele a barátnőm. Ez pedig az édesapja volt, aki szinte eltiltotta az tőle. A barátnőm 23 éves, az exe 34. Mi 3 éve vagyunk együtt a barátnőmmel. 17 éves volt amikor megismerkedett az eexéve,és már akkor kifogásolták a szülei a korkülönbség miatt, meg mert zűrös volt a srác meg a jóisten tudja miért. Együtt voltak 4 évig, aztán valami nagyobb vita során kapott egy sallert az apósom, és onnantól nem maradthatott, szakított vele a barátnőm. De szinte biztos vagyok benne, hogy szerette őt még akkor is amikor mi komolyabban ismerkedni kezdtünk.

2020. jún. 29. 11:42
 16/36 anonim ***** válasza:
82%

Azt a partnert, aki annyira nem partner, hogy felfogja a csökött agyával, hogy nem szórakozásból és nem azért nem érzem jól magam amellett, akivel korábban dugott, mert annyira rosszat akarok neki és annyira önző vagyok, úgy vágnám ki, hogy lába sem éri a földet.


Undorodom azoktól az emberektől, akikkel egyetlen mondatot nem lehet váltani az őszinte érzésekről, kételyekről kulturáltan, mert hisztinek hívják és nem értik meg. Mi a fsznak van valaki valakivel, ha képtelen megérteni, csak megy az eszed-nem eszed, nem kapsz mást duma?

2020. jún. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
58%

4.-re.


Akkor nyomd fel a fegyver miatt!

2020. jún. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
89%
15 Ajjajj. Ez nagyon rosszul hangzik. Nem mondom, hogy nem szeret téged, de... Hát mégis csak nem önszántából szakított vele. Sejtettem.
2020. jún. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:
Sajnos így látom én is. Az önbizalmam a béka feneke alatt van már ez miatt. Máson nem jár az eszem, mert elveszíteni nem akarom, de magamat sem szeretném tönkrecseszni
2020. jún. 29. 11:47
 20/36 anonim ***** válasza:
83%
Itt arról van csak szó, hogy a kérdező nőjének az exe keveri alájuk a szart. Ez nem féltékenységi kérdés.
2020. jún. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!