Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Nagyon féltékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nagyon féltékeny vagyok a barátnőmre és az exére

Figyelt kérdés

Sose voltam féltékeny típus, viszont most van egy komoly kapcsolatom egy nővel akit nagyon szeretek Nem szoktunk sűrűn veszekedni, de az utóbbi időben egyre több a vita.

Az a helyzet, hogy egy a baráti társaságunk az ex pasijával. Azaz ha összeülünk, az exe is ott van. A dühítő ebben, hogy egyébként mindketten felnőttként kezelik a dolgot, a csávónak is van párja de meg tudnék őrülni, mert látom hogy milyen a kémia köztük. Sose flörtölnek, de mégis ha egymással beszélnek teljesen máshogy beszél a barátnőm, mintha más ember lenne. És ezt már észrevettem korábban is, hogy az exe teljesen az én ellentétem. Kinézetben is, viselkedésben is. Ő az a tipikus suttyó fajta aki bármikor leüt ha rosszat mondasz neki, viszont jószivű. Csak amikor a barátnőm vele beszél még a hangszíne is más, sokkal pimaszabb. Volt pár dolog ami miatt aztán tényleg kibuktam, pl valaki picit ingerültebben szólt a barátnőmre valamilyen játék közben, erre az exe volt az aki megvédte, és jóhogy nem ütötte le azt aki odaszólt neki, még mielőtt én megszólalhattam volna. Volt olyan is, hogy a csajok közösen félrevonultak dumálni, mi meg ottmaradtuk srácok, iszogattunk és amikor már kellően részeg volt azt mondta, hogy látja rajtam hogy zavar ami kettőjük közt van. És mondtam hogy nincs semmi, és nevetett egyet aztán mondta hogy neki sose lesz már az életében olyan nő akit annyira szeretne és féltene mint az én barátnőm, de elfogadja és örül hogy boldogok vagyunk, de fogadjam el és éljek azzal együtt, hogy ha ő akarná 3 perc alatt tudna olyat mondani neki ami miatt újra őt szeretné. És nyilván ilyen sose történt meg, (MÉG) de egyre jobban figyelem őket, és a barátnőm is olyan mellette mint akiről 1 perc alatt le tudná beszélni a bugyit.

Volt már erről szó, mondtam a barátnőmnek, hogy mi a szitu, erre azt a választ kaptam, hogy nem tudok egy olyan dolgot se mondani ami miatt ki kellene akadnom. És igaza is van, de akkor is. Mit tehetnék??! A baráti társaságunkban mindig puszival üdvözöljük egymást. Mármint a lányok-fiúk puszi fiúk meg pacsi. És ez is rettenetesen zavart,szóltam hogy nem szeretném ha puszit adna neki. Tiszteletben is tartotta a barátnőm, volt hogy pacsit akart neki adni, erre felhúzta a szemöldökét odahúzta a barátnőm fejét és a feje búbjára adott puszit. És azóta is így van. Bárhova megyünk, úgy köszönti.

Nem akarok mindenen problémazni de szerintetek ez nem sok?

24/F



2020. jún. 29. 10:50
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

20 *Itt arról van csak szó, hogy a kérdező nőjének az exe keveri alájuk a szart.*


Áruld már el, hogy te ezt hol látod? hol olvasod a kérdező soraiból? mert én nem olvastam ilyet.

2020. jún. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:

Nem, ezt félreértelmezted. Azon a beszóláson meg a fejrepuszikon kívül nem csinál semmit. Nem próbálkozik, nem uszít a barátnőm ellen.

Csak nekem esik rosszul, hogy látom milyen tökéletes köztük a kémia, és mennyire halál nyugalommal kezeli ezt a csávó. Az Önbizalma az ami megrémít, mert minden nő a biztonságot keresi, és ez miatt szorongok. Ennyi az egész

2020. jún. 29. 14:34
 23/36 anonim ***** válasza:
92%

A beszólásra mondtam, kert azzal rátesz egy lapáttal arra, hogy "izzik" körülöttük a levegő. Mondjuk a sráchoz semmi közöd kérdező, de a csajod viselkedése azért hagy némi kivetni valót. (nonverbális flört)

Szerintem jól érzed amit érzel kérdező, ettől nem vagy gyerekes. Az már inkább arra a lapra tartozik, hogy mit kezdesz ezzel az egésszel.

2020. jún. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
94%
Én dobnám a nőt ,mert ebből te fogsz kijönni rosszul...
2020. jún. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:
Holnap újabb összejövetel, megyünk strandolni. Igazán kiváncsi leszek mi lesz. Már előre gyomoridegem van. De köszönöm mindenkinek aki írt, igazán jól esett kiírni magamból. Szivesen várok még véleményeket, bár látom, hogy sokan már kiléptek volna ebből a kapcsolatból. Én mégis reménykedem :(
2020. jún. 29. 21:37
 26/36 anonim ***** válasza:
94%
Rossz hírem van. Amit érzel, annak bizony van alapja. Ezt nőként írom. Szerintem nem kéne túl komolyan venned a csajodat, mert nagyot fogsz koppanni.
2020. jún. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
Mi volt a strandon?
2020. jún. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:
Most lett vége a melónak, nemsokára indulunk. Majd este írok, bár titkon remélem hogy nem lesz gebasz. Jól akarom magam érezni. Addig pacsi nektek
2020. jún. 30. 15:21
 29/36 anonim ***** válasza:
16-os válaszoló, teljesen egyezek
2020. jún. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:
Heló mindenki. Igazából a szokásos dolog volt, nem tudtam teljesen elengedni és jól érezni magam. Most kevesebbet kommunikáltak egymással de csak azért mert a barátnőm inkább a csajokkal napozott meg beszélgetett. De mostmár teljesen elkenődten, mert azért ma odaszólogatott neki meg nekem is az exe olyan dolgokat amiket nem értettem, gondolom régi poénok vagy utalások. A F*szom kivan mostmár de tényleg. Mondott olyat nekem hogy "még mindig nem tudom eldönteni, hogy egy kolibri vagy lidérc ez a lány" én meg visszakérdeztem hogy ezt hogy érti, és azt mondta hogy én csak azt az oldalát ismerem ami kedves, szerető és odaadó. Aztán mondtam hogy mert én ezt hozom ki belőle. Erre azt válaszolta, hogy az baj mert ő a szajhát is ki tudta hozni belőle, és azzal jobban tudott azonosulni a barátnőm. Ezt direkt hangosan mondta hogy meghallja a barátnőm. Aki erre csak annyit mondott hogy "b*zd meg magad te tapló" de közben nevetett, nekem meg mondta hogy ne hallgassak rá. Aztán mondtam az exének hogy ezt jó lenne abbahagyni mert zavar hogy ilyeneket mond. Mondta hogy oké, ne vegyem a szivemre, ő mindig ilyen volt, és visszafogja magát. Aztán odabújt hozzám a barátnőm,dumáltunk hülyéskedtünk majd odajött az exe és megkérdezte, hogy feleségül még nem e akarom venni a barátnőmet. Én meg mondtam, hogy de majd szeretném. Erre ő azt válaszolta, hogy reméljük neked igent mond, vagy nekem egy talánt, és megint nevetett. Ez a mondat annyira sziven ütött, hogy meg sem szólaltam utána. Hazaértünk, megkérdeztem a barátnőmet, hogy ez mit jelentett? És mondta, hogy 2,5 év járás után megkérte a kezét a csávó, de még fiatal volt és nemet mondott maga miatt is meg a családja miatt is.ne haragudjak, hogy nem mondta, ez neki is egy fájó pont volt az életében. És én eddig nem tudtam erről semmit. Holott volt gyűrű meg minden sz*r. Most már ott tartok, hogy választás elé állítom a barátnőmet. Vagy nem találkozik vele többször, vagy én hagyom el.
2020. jún. 30. 18:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!