Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS mit tegyek?

Figyelt kérdés

A párommal 5 éve vagyunk együtt, együtt is élünk.


Nos teljesen elment az esze...

Gyakorlatilag ramkenyszerit dolgokat, amiket nem akarok.

Kezdjük azzal, hogy nem húzhatom fel azt a ruhát, amit akarok, nem vehetem fel azt a cipőt, amit akarok, csak amit ő mond. Ma mondta, hogy én papucsba jöjjek, mondtam neki, hogy nem, mert nem javítottam ki a koromlakkot a lábamon, és teljesen le van kopva, ezért most nem papucsot húzok. Teljesen kiakadt erre, hogy én megfelelési kényszeres vagyok, és, hogy akkor otthonmaradok.


Illetve, rám akarja kényszeríteni, hogy én a strandon tanga bugyis fürdőruhát húzzak fel, mert az a jó. Én pedig kényelmetlenül érezném magam benne, rettentően..


Mit tegyek? Teljesen elment az esze? Hogy hatnek rá jobban?


2020. júl. 1. 18:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Beteges amit csinál veled, mondhatni "elmebeteg", féltékeny, agresszív.


Ha van eszed elhagyod. Ha nem, akkor meg tűrj mosollyal és ne panaszkodj.


:(

2020. júl. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem szerelem, sem szeretet, hanem csak egy irányítasmániás barom rád erőltetett élete. Te az ő életét éled immár 5 éve. Még változtathatsz, nemet mondhatsz neki, vagy behúz majd a megfelelési kényszer spirál. Még el tudod hagyni, nincs gyerek, nincsenek láncok amik hozzá kötnek, de ha lesznek, akkor még erősebben fog irányítani, követelni, zsarolni. Próbáld ki mit fog csinálni, ha nemet mondasz neki párszor, szerintem akkor fogod mégjobban megismerni.

Ha jót akarsz magadnak, elolvasod újra és újra amit kiírtál és megléped azt amit meg kell lépni.

Akárhogy döntesz, mellette vagy nélküle, ne engedd, hogy irányítson.

2020. júl. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nekem egy exem viselkedett így, szerinted mitől lett ex? Az elején még idióta módon tűrtem, aztán összekapartam az önbecsülésem morzsáit és rájöttem, hogy ilyen formában nem kell ez a kapcsolat, ennyit nem ér egy szerelem se. S lám, igazam volt, a kezdeti szenvedés után - ami így is kevésbé volt szenvedés, mint vele lenni - fényévekkel javult az életminőségem. Amíg hagyod ezt a viselkedést, addig csak azt erősíted meg benne, hogy elfogadható és helyes amit csinál, pedig nem az.

Nem csak ilyen elcseszett féltékenykedő, irányításmániás idióták vannak ám a világon és hidd el, ennél egyedül is sokkal de sokkal jobb. Húzd meg a határaid de sürgősen és ha nem tudsz rá hatni, menekülj ebből a szarból, mielőtt teljesen tönkretesz.

2020. júl. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!