Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom megütött, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom megütött, mit tegyek?

Figyelt kérdés
másfél éve vagyunk együtt, az életünk sorsszerű, bár attól függ ki hisz benne ki nem.. Szerelmes vagyok életemben először és utoljára, 20 éves vagyok a párom 24. A születésnapomon nagyon össze vesztünk, és ott hagyott majd utána mentem és többször megpofozott, és ütött ököllel majd rugdosott. Ivott és részeg volt azt hiszem de én annyira sokkot kaptam hogy nem tudtam figyelni rendesen. A telefonom össze törte darabokra, pedig tőle kaptam érettségi ajándékként. Ez fél hónapja volt, én akkor megbocsátottam neki, megigérte soha tobbet nem fordul elő. Ma reggel viszont, meglökött és elestem bevertem a bordám, felhorzsolódtam. Idegbeteggé teszem mert makacs vagyok, kért hogy változzak de egyszerűen nem tudom hogyan. Forduljak szakemberhez?

2020. júl. 3. 10:47
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
88%
Nem te teszed idegbeteggé, nincs mentség arra, amit csinál. Ha állandóan veszekedtek, és verekedésig/verésig fajul, akkor teljesen egészségtelen a kapcsolatotok, és minél hamarabb meg kell szabadulnotok egymástól! Hidd el, nem utoljára vagy szerelmes, és fogsz olyat találni, akivel normális, harmónikus kapcsolatod lesz.
2020. júl. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
97%

Szerelmes vagyok életemben először és utoljára ..."


Ez sajnos valóban előfordulhat.


Abban az esetben vagy most életedben utoljára szerelemes, ha benne maradsz ebben a lelkileg és fizikailag bántalmazó kapcsolatban, és netalán elmész addig a pontig, ahol a barátod az agresszivitása, indulatkezelési problémája és esetleges kezeletlen pszichés betegsége miatt egyszer meggyilkol - akár elborult aggyal szándékosan az életedre törve, akár úgy, hogy egyszer úgy lök fel, vagy úgy lök neki teljes erőből valaminek - mondjuk egy ajtófélfának, szekrény élének stb. hogy kapsz egy agyalapi törést, koponyatörést, agyi ödémát stb.


Súlyosan bántalmazott egyszer, ennek ellenére vele maradtál.


Meg tudod mondani, hogy mi lesz az a határ, ameddig elmész?


Törött végtag?


Orrtörés?


Szemsérülés, esetleges látásvesztéssel, ha egyszer oda kapod a következő ökölcsapást?


Kivert frontális fogak, amiket több millió forintból fogsz tudni pótoltatni, ha nem akarod foghiányosan leélni az életedet?


Mi az ezek közül, amit még el tudnál fogadni tőle?

2020. júl. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
97%
Még nagyon fiatal vagy, borzasztóan sajnálom, hogy nincs a környezetedben nálad idősebb felnőtt, aki jobb belátásra térítene. Ez tűrhetetlen, egy agresszív állat a pasid. Nem szeretet ami köztetek van. Ez egy beteges függőségi viszony. Érthetetlen számomra, hogy hogyan tudsz ezek után "szeretettel" gondolni rá, hogyan lehet az, hogy nincs benned egy minimális életösztön és önbecsülés. De ez csak én vagyok. Én ezek után bárki lenne meggyűlölném és bosszút állnék rajta. Ez az egészséges mentalitású ember reakciója az ilyen fokú bántalmazásra. Keress fel egy pszichológust is, mert veled is van baj, ha ezt képes vagy elviselni.
2020. júl. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
97%
Hagyd el. Még most időben. Meg amúgy is nehogy már azt mondja a makacsságod teszi idegbeteggé. Már alapból az. Értelmes ember nem üti meg a barátnőjét, csak mert makacs.
2020. júl. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
96%
Jöhet a baba és az összeköltözés ahogy jó magyar szokás és minták szerint lenni szokott. Ugysem hagyod el mert szereted, ezt már ismerjük.
2020. júl. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
97%

Ha ezt itt kerdezed meg, nem fogod elhagyni, ahogy az elso alkalommal sem tetted.


Az ilyenekbol lesznek a rendorsegi hirek, sajnalom.

2020. júl. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
97%
Látlelet és jelentsd fel bántalmazásért miután otthagytad. Ahogy írod nem egy szimpla pofon volt a részéről de egy pofon is elég indok hogy szakíts sőt. Szerintem hagyd ott és vizsgáltasd meg magad nehogy a bordaid megrepedve legyenek. Aki mobilt tud törni az bordát is. Undorító. Már az probléma hogy azt mondta változz meg. Makacs vagy és? Az még nem indok hogy kezet emeljen rád se józanul se részegen de ha most nem hagyod ott akkor hidd el lesz ennél még durvább is azok alapján amiket írtál róla.
2020. júl. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
97%

Az a baj, hogy az ilyen gyenge kis sz*r úgyis visszakönyörgi magát hozzád, te pedig mindent el fogsz nézni neki.

Mutasd meg magadnak, hogy nincs igazam. :)

2020. júl. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
97%

"Forduljak szakemberhez?"

Mindenképpen. Valami nagyon nincs rendben a fejedben.

Ettől az idióta végembertől meneküljél. Szerelem meg majd lesz még bőven az életedben, majd ha egyszer sikerül feldolgoznod a sérelmeket.

2020. júl. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
96%

Ez sosem volt szerelem, nyugi. Egy szerelem epit, nem rombol... Tudom ezt nehez elhinni, de amikor megtapasztalod azt, hogy milyen egy igazi kapcsolatban lenni, nevetni fogsz ezen.

Kivanom, hogy ez minel elobb valosuljon meg.

2020. júl. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!