Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom megütött, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom megütött, mit tegyek?

Figyelt kérdés
másfél éve vagyunk együtt, az életünk sorsszerű, bár attól függ ki hisz benne ki nem.. Szerelmes vagyok életemben először és utoljára, 20 éves vagyok a párom 24. A születésnapomon nagyon össze vesztünk, és ott hagyott majd utána mentem és többször megpofozott, és ütött ököllel majd rugdosott. Ivott és részeg volt azt hiszem de én annyira sokkot kaptam hogy nem tudtam figyelni rendesen. A telefonom össze törte darabokra, pedig tőle kaptam érettségi ajándékként. Ez fél hónapja volt, én akkor megbocsátottam neki, megigérte soha tobbet nem fordul elő. Ma reggel viszont, meglökött és elestem bevertem a bordám, felhorzsolódtam. Idegbeteggé teszem mert makacs vagyok, kért hogy változzak de egyszerűen nem tudom hogyan. Forduljak szakemberhez?

2020. júl. 3. 10:47
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
97%
A legtipikusabb és legundoritobb bántalmazó duma ez az idegbeteggé teszel, te hozod ki belőlem. Téged tesz felelőssé a SAJAT viselkedéséért. Felnőtt emberként teljes mértékben hiányzik belőle az önkontroll de még a kutyám se harap azonnal ha felidegesitem..mindig rajtad fogja leverni ha valami felhúzza, választhatsz hogy most lépsz vagy miután kiverte pár fogad
2020. júl. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd el!


Én is 20 vagyok, életemben én is először szerelmes, szóval elképzeltem, hogy milyen lenne, ha a barátom ezt tenné.


Ezt nem fogja abbahagyni, folyton téged fog hibáztatni, ezzel próbál manipulálni.

Ha egyszer megüt, megteszi többször is.

Egy ismerősöm is így járt, csak ő 18 volt.

A srác nem hagyta abba, aztán érzelmileg zsarolta a lányt.

Most már boldog az új barátjával:).


Szóval hiába első szerelem, és az (szinte) minden lánynak a legfontosabb, az egészséged és a mentális jóléted többet ér.

Leszel még szerelmes, lesz olyan srác, aki megbecsül, stb.


Szóval nagyon sok sikert és kitartást kívánok, remélem minden jó lesz!

20/L

2020. júl. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
50%

A legtöbb pasas egy önimádó vadbarom! Csak a saját érdekeit nézi. Nem képes őszinte lenne és a viselkedésével próbálja elűldözni a nőjét. Akit sokan észre sem vesznek és pitiznek tovább, hátha lesz változás.. De nem lesz! Megvert. Akit szeretek azt nem zúzom le.

És mocskos nehéz újra kezdeni, de megéri hidd el..

2020. júl. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%

"többször megpofozott, és ütött ököllel majd rugdosott"


Ekkor lett volna érdemes orvosi látleletet vetetned magadról, szakítani, miután kijózanodott, és megmondani neki, hogy ha még egyszer bántalmazni próbál, vagy akár csak ezzel fenyeget, akkor feljelented.


(Én ilyen komoly fizikai bántalmazás után mondjuk megtettem volna már az első alkalom után is, magamért is, meg azokért a nőkért is, akikkel ugyanezt meg fogja tenni a jövőben, ha abban kap megerősítést, hogy megteheti következmények nélkül.)


Gondolj bele reálisan, hogy ha képes volt megtenni elsőre, ugyanígy másodikra, akkor mitől állna le?


Minden nappal, amíg vele maradsz, csak a tétet emeled, sajnos előre beláthatatlan következményekkel.


Nem éltek együtt, ugye?


"Forduljak szakemberhez?"


Igen, mindenképpen érdemes lenne.


Igen, érdemes lenne,

2020. júl. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
87%
Sorsszerű ??? Szerintem téged nagyon meg manipulált ez a pasas, még te fordulj szakemberhez? :D Örüljön a csávó hogy nem b@sszák seggbe a börtönben, vagy nem keresi meg 4-5 kigyúrt ember, hogy elbeszélgessen vele egy kicsit(természetesen véletlenül elesne ő is). Én nem értem az ilyen nőket, kicsit mint ha ti ezt akarnátok is komolyan.
2020. júl. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%

20 evesen baromira nem utoljara vagy szerelmes.


40/N

2020. júl. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Es lefogadom, hogy szulni is fogsz neki, hatha megszelidul.

Az a minimum, hogy azonnal szakitani. De utana zaklatni fog. Egy ilyen elol menekulni kell. Onmagaban azt ertem, hogy mikor egy no eroszakkal fut a ferfihoz sirva, zsarolva, hisztizve, az felboszul. Na de akkor sem igy reagal normalis ember.

Vigyazz, nehogy tenyleg az utolso szerelem legyen, ha esetleg megfojtana.

2020. júl. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
66%

Bocs 25-ös válaszával nem értek teljesen egyet ezért szóban jelzem mikkel nem értek egyet. Addig igen hogy manipulálja, azzal is hogy a csávónak kellene pszihológus.


Azzal viszont már nem hogy bűncselekményt bűncselekménnyel oldjon meg és azzal sem, hogy azt írta, hogy a kérdező ezt akarja hogy verjék, de az előbb írta azt hogy manipulálja aminek ha tudod a jelentését kedves 25-ös akkor nem írtad volna ezt. A manipulált személy nem tudja, hogy őt manipulálják ergo az akarat minden aspektusa ki van zárva. Az ilyen kapcsolatból való kilépés sem egyszerű nem azért mert nem akar hanem az ilyen tipusuaknal ott elkönyvelheti hogy fogja zaklatni utána is ergo én azt tanácsolom hogy mindenképpen lépjen ki de segítséggel ne egyedül. Ahhoz nagyon nagy léleljelenlét kell hogy az ilyenből valaki egyedül tudjon kilépni. Nem lehetetlen de a lány beszámolója alapján mivel nincs tisztába a baratja tettének súllyával mivel manipulálja én mindenképpen azt tanácsolom hogy kérjen segítséget.


25-ös mintha olyan egyszerű lenne egy szem nőnek megvédenie saját magát. Úgy néztek ránk mintha mi lennénk Chuck Norris és ahelyett hogy együttéreznétek ahelyet elé dobtok egy nesze semmi fogd meg jól lenéző választ mert ha ezt a kettőt nem írod akkor a kérdezőt talán segítetted volna az önértékelése és a bátorsága visszanyerésében es abban is hogy segítséget merjen kérni. Most miattad attól is retteghet hogyha segítséget kér akkor még ő jön ki ebből rosszabul mert ugye a hatsoba b@szos hulyeseged meg a verőlegény bűncselekmény ugyanúgy. Jobb lett volna ha meg sem szólalsz. Ez is egy rejtett manipulatív mondat volt csak valószínűleg nálad ez nem tudatos egyet is értesz vele de tudat alatt haragszol is az olyan nőkre akik nem tehetnek róla. Minimum az ilyen beszólással hogy mi ezt akarjuk ami enyhén szólva azt jelenti hogy direkt provokálja ki hogy neki menjen? Kamillázok az ilyeneken de tényleg.

2020. júl. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
*lélekjelenlét
2020. júl. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
55%
28, egyetértek veled, de szerintem mindenki kicsit tehet is a saját sorsáról(persze tudom lehet jönni, hogy nem könnyű kilépni, de ezt csak a lány fogja tudni megoldani) . Tudom nem egyszerű a helyzet, nyilván kicsit túlzásból írtam ezt a verőlegényezést, mert nem oldana meg semmit. Csak felkaptam a v izet, mert számomra nem férfi/ember az olyan aki nőt üt meg, ennyi. Meg nem értem hogy lehet egy "kapcsolat" ilyen, ahol így oldanak meg bármit is.
2020. júl. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!