Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom megütött, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom megütött, mit tegyek?

Figyelt kérdés
másfél éve vagyunk együtt, az életünk sorsszerű, bár attól függ ki hisz benne ki nem.. Szerelmes vagyok életemben először és utoljára, 20 éves vagyok a párom 24. A születésnapomon nagyon össze vesztünk, és ott hagyott majd utána mentem és többször megpofozott, és ütött ököllel majd rugdosott. Ivott és részeg volt azt hiszem de én annyira sokkot kaptam hogy nem tudtam figyelni rendesen. A telefonom össze törte darabokra, pedig tőle kaptam érettségi ajándékként. Ez fél hónapja volt, én akkor megbocsátottam neki, megigérte soha tobbet nem fordul elő. Ma reggel viszont, meglökött és elestem bevertem a bordám, felhorzsolódtam. Idegbeteggé teszem mert makacs vagyok, kért hogy változzak de egyszerűen nem tudom hogyan. Forduljak szakemberhez?

2020. júl. 3. 10:47
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
100%

Kuld el a retekbe ezt a kis senkihazi csicskat, sztan jelentsd fel. Testi sertes, rongalas, garazdasag stb..

A majmokat hagyd a ketrecben. Embert keres magad melle, ne ferget!

2021. jan. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!