Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm szakít velem sokszor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm szakít velem sokszor úgy, hogy közben nem akarja, hogy szét menjünk és ő sem érti magát.. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon nehéz körülmények között kezdett kibontakozni a kapcsolatunk hatalmas távolság volt és nem lehetett megoldani a találkozókat mert én Pest környéki ő meg Erdélyi. Viszont úgy alakult, hogy hozzám 60-80km-re jött tanulni előtte csak 2-3 havonta tudtunk találkozni mert nem tudott jönni nekem meg nem hagyta, hogy csak én utazzak annyit. De amint jött hozzám közel tanulni hamar kimondtuk, hogy együtt vagyunk már lassan egy éve. Na és nagyon könnyen szakít velem szerintem idegességből hirtelen valami 40-50x szakított már de ez pár órás dolog volt max. Kivéve pár alkalmat. Én úgy érzem sokszor, hogy nem szeret eléggé ahhoz, hogy ne csinálja ezt. Viszont lehet figyelem hiánya van nagyon. És megerősítést vár mert tán tudja, hogy úgy sem tartós a szakítás csak idegesen leírja de állítólag idegesen is tudja jól, hogy nem akar szét menni és ő sem érti magát. Eleinte én ezt egyáltalán nem tudtam kezelni és végképp azt hittem véglegesen szakít vagy amikor még csak kavargattunk azt hittem véglegesen hagy. És beszéltem másokkal akiket egyáltalán nem akartam csak nem akartam pofára esni. Nekem csak ő kellett és ő az egyetlen lány akit valaha szerettem és nekem ezt leszámítva minden nagyon jó vele és senki nem tett ilyet boldoggá. Viszont én is hibáztam mert nem voltam őszinte. Amikor hosszú időre szakított egy hónapra akkor elvittem egy rendezvényre egy más lányt aki totál nem érdekelt engem de közben próbáltam visszaszerezni barátnőm csak úgy láttam egyáltalán nem hajlik erre és ez fájt de közben ő mindenkinek azt mondta, hogy együtt vagyunk csak nekem nem. És nem csináltam a másik lánnyal semmit de elmondtam hogy más lányt vittem erre a rendezvényre. Amin tökre kibukott mert nála Próbálkoztam. Engem akkor a szakításnál nagyon összetört mert nagyon próbálkoztam jó barát lenni és mondta is, hogy az voltam de a szülei akkor bekavartak. Fel is utaztam hozzá de csak vita volt. Végül egy hónap után találkoztunk és összejöttünk ismét. Nagyon rettegtem a szakításoktól és, hogy elhagy szóval hazudtam amikor megkérdezte, hogy chateltem-e a másik lánnyal pedig nem volt olyan téma de ha ő látta volna tuti talált volna olyat amit félreérthetett volna. Szóval ki is töröltem de valahogy még is lebuktam és nagyon nem voltam olyan aki hazudik. Gyűlölöm a hazugságot de úgy éreztem csak így marad velem ami tudom, hogy, nem mentség de nem láttam más utst, hogy velem maradjon. Nagyon jó vele a kapcsolat csak amikor ezek után elkezdődtek a rendszeres szakítások meg előtte amikor szakított többször akkor én másoknak rosszul festettem le és nagyon csúnya dolgokat mondtam róla amikor ő nekem nagyon csúnya dolgokat mondott. Nagyon megbántva voltam de nem szabadott volna akkor sem csúnya dolgokat írnom róla mert sok olyat is írtam amit nem is úgy gondoltam csak ideges voltam.n

Na de ő megnézte a telóm és megtalálta a róla szóló csúnya üzeneteket és azóta megint folytonos szakítás megy és nagyon sok vita.van ötletetek, hogy miért szakít valaki akkor ha nem akar szakitani meg olyankor is amikor nincs rá nyomós oka és tudja, hogy nem tart sokáig és nem is akarja a szakítást tényleg?



2020. júl. 19. 00:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%

Nézd, ez egy mérgező dolog amit ti csináltok, és már belekarcol a szánalom kategóriába.

Fiatalon én is beleestem abba hibába, hogy hagytam magam tengődni ilyen se veled se nélküled maszlagban.

Ami jelenleg köztetek van, az nem kapcsolat hanem egy érzelmi zsaroláson alapuló fostenger.

34 éves vagyok, mint írtam én is voltam hasonló szituban. A legszebb éveim bäsztam el egy moslék kapcsoltra(?).

Hagyd a picsäba ezt a szerencsétlenkedést, tonna szám vannak csajok akikkel napi szinten összebújhatsz és programokat csinálhatsz.

Pár év múlva rettenetesen megfogod bánni ezt az egészet.

Tudom hogy a pina nagy úr, és sokszor azt hiszed ezért a pináért érdemes lemenni pincsi kutyába. De hidd el, ez csak egy önámítás.

2020. júl. 19. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Elég komolytalan, ha a szakítás szóval dobálozik, meg ennyire nem tudja helyén kezelni a vitákat. Elengednem a helyedben, folyton csak idegeskedsz miatta, ha o ilyen lazan barmikor szakit o sem hiszem odalenne erted. Ez nem normális ami köztetek megy és ez már tényleg ahogy az első is mondja szánalmas.
2020. júl. 19. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Idegbeteg nővel amúgy sem jövünk össze, alapszabály.
2020. júl. 19. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyes olyan szepen leirtad es megfogalmaztad hogy kb mit gondolok hogy nem volt eleg a zold meg is kell dicserjelek :) szoval le a kalappal, teljes mertekben egyetertek veled
2020. júl. 19. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Még fiatal vahy, azért nincs tapasztalatod erről, de ez konkrétan egy mérgező kapcsolat. Nézegess videókat erről, olvass erről a témáról.

A csajnak szerintem súlyos önértékelési gondjai is lehetnek mélyen, ezért ezt beviszi a kapcsolatba: minden pitiáner dologért szakít, mert retteg, mert magát se tartja semmire.

Viszont te meg kikészülsz. Te is terrorban vagy, hogy mikor hajít ki megint, kamuzol ezért, rosszul vagy már. Érzed te is belül, hogy ez rettentően megeszi a józan eszed.

Az egyetlen hiba, amit elkövetsz, hogy nem húzol határokat. Nem turkálhat a cuccaidban, nem uralhatja a szabadidőd, de ami a legfontosabb: a következő szakításnál nincs visszatáncolás. Bohócot csinálsz magadból, hogy állandóan visszafogadod!!! Szedd össze magad, ennél az egyedüllét is jobb. Fiatal vagy még, annyi csajod lehet, akik sokkal normálisabbak!

31N

2020. júl. 19. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól értem ezek a "szakítások" veszekedés közben történnek. Szerintem szimplán fegyverként használja a szakítást egy vitában és kész. Nagyon gyerekes dolog.

Én a helyedben azt csinálnám, hogy a következő alkalommal megmondanám neki, hogy gonolja át, hogy tényleg szakítani akar-e, mert ha igen akkor nincs visszaút, mert nem fogod engedni, hogy visszatáncoljon hozzád. És ezt be is tartanám. Ez amit ti csináltok nem egy egészséges kapcsolat. Ilyen alapokra nem lehet hosszútávon tervezni. Azt olyasvalakivel kell, aki mellett megnyugodhatsz, és egy veszekeés alkalmával is egyértelmű, hogy ezt a problémát együtt fogjátok megoldani. Nem olyasvalakivel, aki mellett folyamatos gyomoridgben vagy, hogy mikor fog megint szakítani veled, illetve mikor fog megint visszatáncolni hozzád.

2020. júl. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Meddig akarod ezt játszani?

Ember,dobd már ki ezt a félnótás nőt!

Semmire se jutsz vele!

10 év múlva is naponta szakít veled,mikor családos leszel?

Nem is értem,hogy lehet ezt a ful komolytalan magatartást elviselni.

Komolyan mint az oviban!

2020. júl. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Na úgy kezdődött ez az egész köztünk, hogy egy táborban ismerkedtünk meg és én írtam neki a tábor után. Ekkor hamarosan kiderül, hogy volt barátja és én le lettem koptattva. A srác nagyon nem becsülte a lányt. Én tényleg el lettem küldve és csak akkor írt nekem amikor már jó ideje szakítottak. Akkor megtudtam, hogy a volt barátjának szabadott más lányokkal beszélni neki nem szabadott senkivel. És meg is csalta. Szakított a lánnyal sokszor és más lányok miatt. Tényleg nagyon rosszul bánt vele és hazudott neki átverte stb. Viszont amikor írt nekem már beszélgetni is nagyon jó volt. Én rengeteg lánnyal beszéltem előtte de senki nem hatott meg csak úgy voltak. Na de ő egyből felkeltette az érdeklődésemet. Találkoztunk is rá elég hamar és mesés volt vele mindegyik randim csak köztünk tényleg eltelt 1-2 és valamikor kicsit több mint két hónap. Akkor jött csak amikor jött Magyarországra emelt érettségit tenni meg ha papírokat intéztek az egyetemhez. Én rohantam mindig, hogy találkozzunk de nem bírt volna családi okok miatt többször jönni mert rengeteg gond volt otthon amit biztosra tudok már, hogy ténylegesen gondok voltak és ellehetetlenítette a találkozókat. Csak én ezt nem tudtam és egyáltalán nem éreztem azt, hogy, fontos vagyok neki meg persze nem jött miattam találkozni és gondoltam, hogy nem érek ennyit sem. És ő sokszor emiatt megmondta az ismerkedés alatt is, hogy hagyjuk egymást ami nagyon Rossz volt és nem akartam pofára esni és beszéltem lányokkal na meg azért is mert őt zaklatta az a bolond exe és elmondta, hogy végül mindig visszament hozzá. Úgy voltam Vele, hogy akkor én miért ne beszéljek másokkal? Meg amikor szakított akkor megint beszéltem olykor másokkal mert elterelte a figyelmem tudom én is fura vagyok nagyon de fontosnak akartam érezni magam és úgy nem ment ha csak eldobáltak folyton. Most barátnőmmel próbáljuk ezt megoldani de tényleg nagyon csúnya dolgokat írtam róla. Amikor nála voltam sokáig akkor találta meg a telefonomban. Például amikor szakított írtam régen olyat, hogy igen tudom van másik pina is a világon. A ,, lánynak" emlegettem nem is a barátnőmnek meg nem a nevén. Szexuális dolgokról is meséltem de soha nem volt vele semmi rossz szóval nem olyat csak szimplán szex témát. Idegesen nagyon sok csúnya dolgot írtam másoknak mert nagyon bántott az amit csinál velem. De tudom, hogy ez nagyon nagy hiba volt. Meg akarjuk tudni mind a ketten, hogy miért szakít velem könnyen. Meg hogy miért szakít úgy vélem ha nem is akar szakitani és úgy hogy tudja közben, hogy nem komoly a szakítás. Azt mondja, hogy nem igaz az, hogy nem vagyok neki fontos Azt mondja, hogy engem szeret a legjobban állítása szerint. És, hogy nem akar ilyen lenni velem. Na de én túl tenném magam azon, hogy ennyit bántott. De folyton jön a vitákkal, hogy hazudtam más csajokkal beszéltem nem szeretem stb. Holott tényleg én érte bármit megtettem. Azt mondja nem tudja ezt kontrollálni és belátja, hogy ez hiba de nem érti magát a sok szakítás miatt. Gondoltam az otthoni gondjaira szülei közt de nekem is volt és én nem esek szüleim hibájába pont azért mert rossz dolognak tartom.
2020. júl. 19. 12:16
 9/15 anonim ***** válasza:
Ezt nem fogom elolvasni, kicsit tanulj meg tomoren megfogalmazni a lényeget. De a kérdésed elárulta, ha ragaszkodsz hozza ezekutan is akkor a te dolgod de mivel feltetted a kerdest te is erzed hogy elég gáz a helyzet.
2020. júl. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Jólvan Kérdező, mentegesd csak. Még szívsz vele pár évet, azt lepattint egy másik palira, te meg nem fogod értni mit csesztél el. Most is kb ő hibátlan, csak te tettél rosszat, meg de hányattatott a sorsa szegénynek

Csakhogy ez nem menti fel az alól, hogy úgy viselkedik, mint egy kettyós ovis. Ő nem nőtt még fel érzelmileg, de te se, ha nem vonod felelősségre!

2020. júl. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!