Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm szakít velem sokszor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm szakít velem sokszor úgy, hogy közben nem akarja, hogy szét menjünk és ő sem érti magát.. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon nehéz körülmények között kezdett kibontakozni a kapcsolatunk hatalmas távolság volt és nem lehetett megoldani a találkozókat mert én Pest környéki ő meg Erdélyi. Viszont úgy alakult, hogy hozzám 60-80km-re jött tanulni előtte csak 2-3 havonta tudtunk találkozni mert nem tudott jönni nekem meg nem hagyta, hogy csak én utazzak annyit. De amint jött hozzám közel tanulni hamar kimondtuk, hogy együtt vagyunk már lassan egy éve. Na és nagyon könnyen szakít velem szerintem idegességből hirtelen valami 40-50x szakított már de ez pár órás dolog volt max. Kivéve pár alkalmat. Én úgy érzem sokszor, hogy nem szeret eléggé ahhoz, hogy ne csinálja ezt. Viszont lehet figyelem hiánya van nagyon. És megerősítést vár mert tán tudja, hogy úgy sem tartós a szakítás csak idegesen leírja de állítólag idegesen is tudja jól, hogy nem akar szét menni és ő sem érti magát. Eleinte én ezt egyáltalán nem tudtam kezelni és végképp azt hittem véglegesen szakít vagy amikor még csak kavargattunk azt hittem véglegesen hagy. És beszéltem másokkal akiket egyáltalán nem akartam csak nem akartam pofára esni. Nekem csak ő kellett és ő az egyetlen lány akit valaha szerettem és nekem ezt leszámítva minden nagyon jó vele és senki nem tett ilyet boldoggá. Viszont én is hibáztam mert nem voltam őszinte. Amikor hosszú időre szakított egy hónapra akkor elvittem egy rendezvényre egy más lányt aki totál nem érdekelt engem de közben próbáltam visszaszerezni barátnőm csak úgy láttam egyáltalán nem hajlik erre és ez fájt de közben ő mindenkinek azt mondta, hogy együtt vagyunk csak nekem nem. És nem csináltam a másik lánnyal semmit de elmondtam hogy más lányt vittem erre a rendezvényre. Amin tökre kibukott mert nála Próbálkoztam. Engem akkor a szakításnál nagyon összetört mert nagyon próbálkoztam jó barát lenni és mondta is, hogy az voltam de a szülei akkor bekavartak. Fel is utaztam hozzá de csak vita volt. Végül egy hónap után találkoztunk és összejöttünk ismét. Nagyon rettegtem a szakításoktól és, hogy elhagy szóval hazudtam amikor megkérdezte, hogy chateltem-e a másik lánnyal pedig nem volt olyan téma de ha ő látta volna tuti talált volna olyat amit félreérthetett volna. Szóval ki is töröltem de valahogy még is lebuktam és nagyon nem voltam olyan aki hazudik. Gyűlölöm a hazugságot de úgy éreztem csak így marad velem ami tudom, hogy, nem mentség de nem láttam más utst, hogy velem maradjon. Nagyon jó vele a kapcsolat csak amikor ezek után elkezdődtek a rendszeres szakítások meg előtte amikor szakított többször akkor én másoknak rosszul festettem le és nagyon csúnya dolgokat mondtam róla amikor ő nekem nagyon csúnya dolgokat mondott. Nagyon megbántva voltam de nem szabadott volna akkor sem csúnya dolgokat írnom róla mert sok olyat is írtam amit nem is úgy gondoltam csak ideges voltam.n

Na de ő megnézte a telóm és megtalálta a róla szóló csúnya üzeneteket és azóta megint folytonos szakítás megy és nagyon sok vita.van ötletetek, hogy miért szakít valaki akkor ha nem akar szakitani meg olyankor is amikor nincs rá nyomós oka és tudja, hogy nem tart sokáig és nem is akarja a szakítást tényleg?



2020. júl. 19. 00:35
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Igen vannak problémák és csak az én oldalamat ismeritek az ő szemszögéből nem láttatok egy kis betekintést sem. Azért írtam ki ide a kérdést mert szeretném ha megoldható lenne ez köztünk. Ha mind a ketten javítani akarunk a helyzeten és ha erre partnerek leszünk akkor szerintem van még remény. Viszont tény, hogy bántottuk egymást. Csak szeretném megtudni, hogy mi miatt lehet ez a rendszeres szakítás? Mondja, hogy nem tudja egyáltalán, hogy miért teszi ezt és, hogy nem érti magát sem. Kérdeztem, hogy csak várja a folytonos megerősítést, hogy küzdök érte és akarom? Mondta, hogy lehet de szerinte nem teljesen ez lehet a dologban. Szülei is egyből ilyennel dobálóznak kis gond esetén, hogy válnak. Lehet, hogy ez rá így kivetülne? Viszont akkor is jó lenne ha a rossz dolgainkat magunk mögött tudnánk hagyni. Tényleg nagyon szeretem és nem azért írtam ide mert mérlegelek azon, hogy hagyjam őt mert nem fogom. Szeretnék kitartani mellette és ha együtt maradnánk de szerintem egy kapcsolatot meg is lehet oldani és nem feltétlenül kell eldobni. Csak az bánt, hogy én hozzá nagyon ragaszkodok és ő hozzám nem igazán. Csak akkor amikor én végképp kiakadok mert akkor ő próbál engem maga mellett tartani.
2020. júl. 20. 05:02
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező utolsó két mondatodban a lényeg. Ezen kéne elgondolkoznod, de nagyon, hogy hosszútávon ezt mit is eredményez.
2020. júl. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy hosszú távon ennek nagyon rossz vége lehet de próbálom megtalálni azt az utat aminek az a vége, hogy együtt lehessünk boldogok én mellette nagyon is Boldog tudok lenni és sokkal több jó van így is a kapcsolatban mint rossz. Csak azért ez nagyon Rossz tud lenni. És azért írtam ki ide, hogy tudtok-e valami jó ötletet, hogy mit lehetne tenni a kapcsolatért ? Vagy, hogy valaki sejtheti-e, hogy miért csinálja ezt állandóan?

Egyenlőre én mindent megteszek most végképp, hogy jó barát legyek és azokat a hibákat sem csinálom már amiket eddig elvétettem. Nem beszélek senki mással aki lány. Nem mondok róla rosszat és támogató próbálok lenni vele nagyon. Ő mondja mostanában, hogy nem érdemel meg és fél, hogy elveszít majd akkor ha idegességből szakít és nem akarja tán de nem tud állítólag mit csinálni ezellenn.

2020. júl. 20. 15:13
 14/15 anonim ***** válasza:
Hiába keresed, ha ő ebben nem partner. Elmehetne mondjuk pszichológushoz, hogy kiderítse, mi okozza ezt a gikszert nála.
2020. júl. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, itt elég jó válaszokat kaptál, hogy miért csinálja, de ignorálod, mert nem akarsz szembenézni azzal, hogy ez nem valamiféle ismeretlen működés nála, hanem tisztában a miértekkel.


Ha meg nincs, akkor szakembert keressetek, mert ez a viselkedése nem normális.

2020. júl. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!