Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Házasságkötés elõtt 2 héttel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságkötés elõtt 2 héttel verbális és fizikai bántalmazás?!

Figyelt kérdés

Sosem volt problémamentes a kapcsolat, de valamiért mindig hittem abban, hogy minden megoldható és minden megoldódik.

A võlegényem sokszor agresszív, amikor összeveszünk valamin. Sosem egyenes szándékkal közelít, gyakran ködösít, ilyenkor felemelem a hangom, kérdõre vonom. Erre õ támad, végtelennek tūnõ gusztustalan szavak, k.rvázás, p.rasztozás stb. Szólok neki, ugyan hogy beszél velem, erre “miért, ki vagyok én” a válasz és rúgdosást imitál, megszorít, megüti vagy harapja a kezemet. Nyoma mindig marad ...

Aztán kimegy cigizni, ezzel vezeti le, láncdohányos. Majd visszajön és bújna, meghogy mennyire szeret, haha. Igazából szinte állandóan stresszes, vezetés közben sokszor direkt elõzget, pedig tudja, félek. A pénz a mindene, bár 5x annyit keres mint én, mindig a rezsiköltséggel és apró, filléres kiadásokkal kínlódik, hogy kb. mindent õ fizet - nem igaz!


Sikerült az esküvõ elõtt egy durvát produkálnia, mire összepakoltam és eljöttem.


2020. júl. 26. 16:29
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszadók, köszönöm.

Teljesen újra kell kezdenem az

Vezetésre visszatérve, idegesen, kapkodva vezet, villog a menõ autójával, hogy õt akármilyen szar kocsi nem elõzheti meg.

Amúgy õ sosem kér bocsánatot, most sem érti, mi a gondom.

2020. júl. 26. 21:15
 22/31 anonim ***** válasza:
100%

Azt egyből lehetett tudni ,hogy nem egy macsó...Ki harapja meg a másikat? :O :O óvodában volt szokása a gyenge hlye gyerekeknek.

"rugdosást imitál..."<<ennek elmentek otthonról

"szorongat,megüt"

Az a baj ,hogy nem tudom melyik az a pont ahol ott kellet volna hagyni a fenébe.mármint fordítva...Mert az ,hogy valami durván egyszer össze vesztek és anyáztok..még oké..

káromkodik ám legyen..asztalra csap...ok..repül pár tányér...jó...és ezek max ilyen 5évente 1x-2x..

De az h megharap...ezen sose fogom túltenni magam...

Azon meg pláne ,hogy te majdnem hozzá mentél...legalábbis remélem ,hogy csak majdnem...

2020. júl. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
Majd megismersz egy normális pasit és te leszel magadon legjobban ledöbbenve, hogy maradjattál vele egy másodpercig is, az első kitörése után, tapasztalat.
2020. júl. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

#23, mesélsz?

2020. júl. 26. 23:24
 25/31 Kistál_és_a_bor ***** válasza:
56%

Szia!

Érdeklődni szertnék, hogy ez tuti biztos?

"...sosem egyenes szándékkal közelít..."

Nem piszkálni akarlak, csak szerintem ez nagyon fontos!

Mert, ha valami miatt mégsem sikerülne pontosan megítélned ezt az alaphelyzetet (van ilyen), ás ő teljesen máshogy éli meg belül, akkor már az elején ÉSZREVÉTLENÜL kisiklik a kommunikáció...

Csak a jövőre, a te jövődre nézve tartom ezt lényegesnek! És nem őmiatta! Hanem a te későbbi kapcsolataid miatt.

2021. febr. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:

#25

Egyáltalán nem működik a kommunikáció.

Teljesen bezárkózott, elzárkózott.

2021. febr. 21. 20:43
 27/31 anonim ***** válasza:
#26, a jelen idő azt jelenti, hogy még mindig együtt vagytok???
2021. febr. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:

#27

Dehogy. Eljöttem végleg.

Most meg nem hagy békén, telefonon zaklat, fenyeget, rá 5 percre meg megoldjuk blabla.

Beteg ember vagy direkt csinálja.

2021. febr. 23. 09:04
 29/31 anonim ***** válasza:

Örülök hogy összeszedted magad, és léptél. Ez olyan, amit sokan nem mernek/tudnak megtenni, vagy csak akkor, mikor már késő.

Kitartást kívánok neked! Ha zaklat, esetleg fordulj a rendőrséghez.

2021. febr. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:

#29

Mit tud tenni a rendőrség?

2021. febr. 23. 18:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!