Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Házasságkötés elõtt 2 héttel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságkötés elõtt 2 héttel verbális és fizikai bántalmazás?!

Figyelt kérdés

Sosem volt problémamentes a kapcsolat, de valamiért mindig hittem abban, hogy minden megoldható és minden megoldódik.

A võlegényem sokszor agresszív, amikor összeveszünk valamin. Sosem egyenes szándékkal közelít, gyakran ködösít, ilyenkor felemelem a hangom, kérdõre vonom. Erre õ támad, végtelennek tūnõ gusztustalan szavak, k.rvázás, p.rasztozás stb. Szólok neki, ugyan hogy beszél velem, erre “miért, ki vagyok én” a válasz és rúgdosást imitál, megszorít, megüti vagy harapja a kezemet. Nyoma mindig marad ...

Aztán kimegy cigizni, ezzel vezeti le, láncdohányos. Majd visszajön és bújna, meghogy mennyire szeret, haha. Igazából szinte állandóan stresszes, vezetés közben sokszor direkt elõzget, pedig tudja, félek. A pénz a mindene, bár 5x annyit keres mint én, mindig a rezsiköltséggel és apró, filléres kiadásokkal kínlódik, hogy kb. mindent õ fizet - nem igaz!


Sikerült az esküvõ elõtt egy durvát produkálnia, mire összepakoltam és eljöttem.


2020. júl. 26. 16:29
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

#30, kb semmit.

Az én páromat vagy másfél évig zaklatta az exe.

Semmit ne reagálj, a telefont ne vedd fel, a mail-re sms-re ne reagálj.

2021. febr. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!