Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Házasságkötés elõtt 2 héttel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságkötés elõtt 2 héttel verbális és fizikai bántalmazás?!

Figyelt kérdés

Sosem volt problémamentes a kapcsolat, de valamiért mindig hittem abban, hogy minden megoldható és minden megoldódik.

A võlegényem sokszor agresszív, amikor összeveszünk valamin. Sosem egyenes szándékkal közelít, gyakran ködösít, ilyenkor felemelem a hangom, kérdõre vonom. Erre õ támad, végtelennek tūnõ gusztustalan szavak, k.rvázás, p.rasztozás stb. Szólok neki, ugyan hogy beszél velem, erre “miért, ki vagyok én” a válasz és rúgdosást imitál, megszorít, megüti vagy harapja a kezemet. Nyoma mindig marad ...

Aztán kimegy cigizni, ezzel vezeti le, láncdohányos. Majd visszajön és bújna, meghogy mennyire szeret, haha. Igazából szinte állandóan stresszes, vezetés közben sokszor direkt elõzget, pedig tudja, félek. A pénz a mindene, bár 5x annyit keres mint én, mindig a rezsiköltséggel és apró, filléres kiadásokkal kínlódik, hogy kb. mindent õ fizet - nem igaz!


Sikerült az esküvõ elõtt egy durvát produkálnia, mire összepakoltam és eljöttem.


2020. júl. 26. 16:29
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
11%
Úgyis visszamész, ennyit érsz.
2020. júl. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

#11

Ezt miért írod?!

Nem tervezek visszamenni, tegyen tönkre mást!

2020. júl. 26. 17:09
 13/31 anonim ***** válasza:
27%

12.-re.


De, vissza fogsz menni, ha nem így lenne, akkor nem irkálnál ide, de neked megerősítés kell.


Kapsz pár SMS-t, farokszelfit, virágot,...és már kefél is a kocsiban, majd 1-2 nap, és odacuccolsz.


Ti nők ilyenek vagytok. >:)

2020. júl. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
34%
Kérdező, menjél hozzá feleségül, és szüljél neki két gyereket is.
2020. júl. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
87%
Nezd, sajnalom ami tortent veled, de a legjobbkor jott ez az egi jel. Nem o a te embered egy normalis hazassaghoz. Ennyi.
2020. júl. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
Menjen hozzá a #13as, ő úgyis olyan okos. "Ti nők..."
2020. júl. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
Égi jel 🙏
2020. júl. 26. 19:49
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

Jól tetted, nyilvánvaló. Az esküvő még felejtős, a pasi meg főleg.


A verés már csak hab a tortán, de azért vezetni veszélyesen, hogy te félj az nagyon komoly betegség már. Mellesleg lehet halálos is.

2020. júl. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

Már esküvőt tervezned sem szabadott volna vele, de jobb, hogy mèg előtte èszhez tèrtèl.

Utána valószínüleg mèg jobban elszaladt volna vele a ló, mert már mèg "biztosabbnak" gondolt volna, hiszen elköteleződtèl mellette. Gyerek után még aztán már tènyleg elszabadulna a pokol.

Eszedbe ne jusson vissza menni hozzá! Bármilyen szèpeket is igèrjen. Nem fog változni úgy sem.

2020. júl. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%

Baratnomet az eskuvo masnapjan zarta be az ujdonsult ferje a lakasba, elvette a taskajat, kulcsat. Szerinte nem voltak elojelek, nem tudom... ennek ellenere meg 1.5evig huztak, aztan elvaltak.

Ha egy kapcsolat rossz, az eskuvo sem fogja megmenteni, ellenben lehet majd pereskedni utana evekig.

2020. júl. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!