Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Joga van a páromnak magából...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Joga van a páromnak magából kikelve oldítozni velem és elvenni a kormányt, ha elütöttem egy állatot, mert túl kicsit fékeztem?

Figyelt kérdés

Szerinte direkt volt, mert tudja hogy én állatok miatt nem fogok satizni, sem a kormányt elfordítani, mert balesetveszélyes.

Elkezdett magából kikelve ordítozni, mikor közöltem, hogy az nem egy gyerek volt, meg örüljön, hogy nem egy fán kötöttünk ki. Idiótának nevezte az apámat, merthogy ő tanította ezt nekem (ezt régebben mondtam neki), elvette a kormányt.

Hazavitt és sírva otthagyott a lépcsőháznál.

Most ezen komolyan így fel kell háborodni?



2020. aug. 2. 12:34
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
91%
Jezus uristen! Te szerintem egy elmebeteg vagy! Amit itt leirtal az nem normalis.
2020. aug. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
97%
A baratod mar a szajara vette..akkor gondolom mar o sem el!
2020. aug. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
91%

Te tényleg egy beteg elméjű ember vagy. De hangember is, a barátod legalábbis él még gondolom. Nagyon meggyőző így a pattogásod, mint mikor a pincsikutya morog a németjuhászra. Apád szintén nem normális, ha ilyen tanácsot adott, vagy csak nagyon szarul vezet, de akkor meg inkább hanyagolja.

Az, hogy valamit nem nyírsz ki direkt, nem azt jelenti, hogy emberként vagy szentként kezeled... Süt az ostobaság az írásodból. Én komolyan orvoshoz mennék a helyedben, mert ilyen szintű agresszivitás a kiszolgáltatottabbakkal szemben nem normális.

2020. aug. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
89%
Direkt kilapitani valamit nem baleset, hanem szandekossag. Olvasgass csak kommenteket a kutyajat auto moge kikoto no, a szurikatat foldhoz csapo gyerek, es a legujabb, hattyu nyakat kitoro csavorol szolo cikkek alatt. Csak hogy tudd, mi a velemenye a tobbsegi tarsadalomnak a magadfajtakrol.
2020. aug. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 A kérdező kommentje:
A szurikátást hallottam...igen, reakció, hogy öljük meg a gyereket, ezzel biztos mindenki egyetért. Úgyse kapnak semmilyen büntetést, mindenki kipuffogja magát és az élet megy tovább. Ennyi.
2020. aug. 2. 22:55
 36/55 anonim ***** válasza:
89%
Te is tudsz vezetni, ha egy ilyet nem tudsz megoldani.... Ha nincsenek a fenekedbe, nyugodtan satuzhatsz, még a kormányt se kell elrántanod. És ha egy szarvast csapsz el? Annak se állsz meg, mert hátulról beléd jönnek, de közben meg betörik a szélvédőd? Ritka érzéketlen nő lehetsz.
2020. aug. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:
85%
A párodnak igaza volt. Ki lehetett volna kerülni, és nem kéne az állatokat ennyire lenézned. Ha már van jogsid, igazán tudhatnád, hogy előfordul, hogy állatok tévednek az úttestre, és óvatosan kell vezetni.
2020. aug. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
100%
Esete válogatja ezeket a szitukat, mennyi esély van a az elégséges fékezésre korrigálására. Ebből a semmiből nem lehet megállapítani mi lett volna a helyes megoldás. Mindenesetre a kérdező hozzáállása visszataszító
2020. aug. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 hollófernyiges ***** válasza:
96%
Szerintem a kérdező csak egy troll, ennyire paraszt nem lehet valaki.
2020. aug. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
96%
Én szakítanék veled a hozzáállásod miatt. Két pillanatig nem bírnám egy olyan érzéketlen ember mellett, aki így gondolkozik egy állat életéről.
2020. aug. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!