Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Joga van a páromnak magából...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Joga van a páromnak magából kikelve oldítozni velem és elvenni a kormányt, ha elütöttem egy állatot, mert túl kicsit fékeztem?

Figyelt kérdés

Szerinte direkt volt, mert tudja hogy én állatok miatt nem fogok satizni, sem a kormányt elfordítani, mert balesetveszélyes.

Elkezdett magából kikelve ordítozni, mikor közöltem, hogy az nem egy gyerek volt, meg örüljön, hogy nem egy fán kötöttünk ki. Idiótának nevezte az apámat, merthogy ő tanította ezt nekem (ezt régebben mondtam neki), elvette a kormányt.

Hazavitt és sírva otthagyott a lépcsőháznál.

Most ezen komolyan így fel kell háborodni?



2020. aug. 2. 12:34
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
96%
Maga miatt az eset miatt, ha tényleg véletlenül történt, én nem akadnék ki ennyire. De a hozzászólásaidból érzem, hogy erről is hazudsz, hogy tudtad, hogy fékezhetnél jobban, "de hát az csak állat, ki a f.t érdekel"... ilyen esetben én is otthagytalak volna... és még akkor te picsogsz, hogy jaj, hát te sírtál... az egy kicsivel kisebb probléma sztem, mint egy halott állat, hogy őnagysága kicsikét sírdogált.
2020. aug. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
37%

Vegyük azért ezt sorba.

Kormány NEM szabad elrántani.

A fékezés viszont teljes erővel kell menjen. Szerintem apukád még a ladás időkben gondolkodik, az őz pörköltet meg szereti. Erről szoktasd le magad.

Viszont az a főnök aki vezet. Ha ő úgy érzi nem jól vezetsz akkor vigye a kocsit ő.

Végül a keletkezett kár javítható, lássátok benne azt, hogy senkinek nem lett baja.

Ezt tegyétek tisztába, beszéljétek meg.

2020. aug. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
37%

Joga nincs hozzá, hogy üvöltözzön, semmilyen körülmények között. Ezzel együtt, valószínűleg én is üvöltöttem volna, és később megbántam volna.


Beleképzelve magam a fickód helyzetébe: apádtól kaptál egy tanácsot, amivel soha nem értettem egyet, akkor sem és most sem. Mivel az én logikám szerint hibás a tanács, érezhetem úgy, hogy nem a józan ész miatt követed, hanem azért, mert a faterodban jobban bízol, mint bennem, ami már eleve szálka a körmöm alatt.


Ennek egyenes következményeként most tehetetlenül végig kellett néznem, ahogy összetörik az autóm az apósom tanácsa miatt. Amikor ezen felkapom a cukrot, még akkor is kitartasz az igazad mellett, hogy rosszabb lett volna egy fára csavarodni, ami satufékezéstől nyilván nem történt volna meg.


Ilyenkor én is dührohamot kapnék szerintem. Ettől még nem lesz jogos, de nem hiszem, hogy kibírnám.


Mindenestre tanács: kormányt nem rántjuk el, mert jöhetnek szembe, felborulhatunk, fának mehetünk. Satufékezni viszont alapesetben simán, mert ha mögötted betartják a követési távolságot, akkor azzal nincs gond.

2020. aug. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
0%

Jól csináltad. Nincs jogában ez miatt kiabálni veled. Intenzív fékezés, kormányt egyenesen tartva. Ezt így kell csinálni. Apud jó tanácsot adott (hivatásosoknak is így oktatják). Te érezted az autót, útviszonyokat. A fékezési érőt ezek függvényében te döntöd el. A barátod, aki mellett ült, ő ezeket nem érzi át.


Gyalogos gázolások. Sokan a mai napig is élnének. Kilép a gyalogos, felkenődik az autóra és a vezető két lábbal állóra fékez. A gyalogos lerepül, visszacsapódik fejjel az úttestre és fejsérülés miatt meghal. A gyalogos gázolásnál is óvatosan kell bánni a fékkezéssel.


A helyedben már nem ültem volna vissza a barátod autójába, pláne ha onnantól ő vezet.

2020. aug. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
94%

Az én lelkemnek ezerszer jobban fájna, hogy kioltottam a bénázásommal és a rossz vezetői stilusommal egy élőlény életét, mint az, hogy ordibáltak velem és rendesen bűntudatom lenne. Egyébként milyen állat volt ?


" f@szságot", " méghogy szakítani ezért...", " s@ros állat" - ezek milyen érzéketlen,minden empátiától és felelősségérzettől mentes csúnya kifejezések már ?



"mert én vágtam volna ki ha még most is ezen lovagolna." No comment.

2020. aug. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 A kérdező kommentje:
Na már megint itt tartunk, az én halálámat kívánjátok egy állat miatt. Isten verjen meg titeket!
2020. aug. 5. 20:02
 47/55 A kérdező kommentje:
Jogosítvány elvenni persze :D Nevetséges vagy...rángasd jó sokat a kormányt, hátha megölsz valakit. Barom...
2020. aug. 5. 20:08
 48/55 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van a 49-esnek, fáj az igazság, tudom én :)
2020. aug. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
83%
A többség nem a halálodat kívánta, csak hogy magadba nézz. Mert téééényleg az a legrosszabb ebben az egészben, hogy kicsikét sírdogáltál...
2020. aug. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos, sok állatot elütnek, mert nem mindig kivédhető. De ha van rá lehetőség, hogy elkerüljem, akkor megteszem. Volt rá példa, hogy havas, jeges úton (szerencsére mellékutca volt) kiszaladt elém egy macska. Alapból fékeztem óvatosan, de a párom (aki egy nagy benga állat volt) még a kéziféket is behúzta, hogy ne lapítsuk már ki a szerencsétlent.
2020. aug. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!