Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Joga van a páromnak magából...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Joga van a páromnak magából kikelve oldítozni velem és elvenni a kormányt, ha elütöttem egy állatot, mert túl kicsit fékeztem?

Figyelt kérdés

Szerinte direkt volt, mert tudja hogy én állatok miatt nem fogok satizni, sem a kormányt elfordítani, mert balesetveszélyes.

Elkezdett magából kikelve ordítozni, mikor közöltem, hogy az nem egy gyerek volt, meg örüljön, hogy nem egy fán kötöttünk ki. Idiótának nevezte az apámat, merthogy ő tanította ezt nekem (ezt régebben mondtam neki), elvette a kormányt.

Hazavitt és sírva otthagyott a lépcsőháznál.

Most ezen komolyan így fel kell háborodni?



2020. aug. 2. 12:34
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
25%
Fizesd a javítást te 10es
2020. aug. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
91%

Joga nincs, oka annál inkább. Én a magam részéről ezzel a lendülettel szakítottam volna. Nem azért mert véletlenül el lett ütve az állat, hanem mert eszedbe se jutott megvédeni az életét hiszen csak egy állat.

Maga az elv az ami miatt szakítanék.

Nekem teljesen mást jelent egy állat élete.

Hacsak nem tolták épp a segged és jött szembe autó abban a pillanatban (egyszerre), akkor lazán meg lehetett volna oldani áldozat nélkül. Neked nem ért egy nagyobb fékezést a dolog.

2020. aug. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 A kérdező kommentje:
Egy állat miatt szakítani? Hát te se vagy normális
2020. aug. 2. 16:22
 14/55 anonim ***** válasza:
94%

Nem az állat, hanem a viszonyulás és hozzáállás miatt. Nekem az állat élete ugyanúgy értékes, mint egy emberé. Nem ölöm meg, ha van rá mód hogy elkerüljem.

Ha valakinek ez nem természetes, azzal nem fogok együtt élni és tervezni. Nem szeretném, ha a gyerekemnek is ezt a szemléletet adná tovább az apja.

Számomra minden élet érték.

2020. aug. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
98%
En nem csodalkozom ,hogy ott hagyott! Teged sem erdekelt a szegeny szerencsetlen allat akkor a baratodat miert erdekelne hogy te sirsz? Egyebkent en is uvoltottem volna veled valamint szakitottak volna veled! Mindig fura azt hallani, hogy "az csak egy allat". Mit vetett az a nyomorult ... es igazabol nem megserteni akarlak de elegge ugy hangzik hogy direkt utotted el !
2020. aug. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 A kérdező kommentje:
Ja és milyen jogon üvöltözik velem?? Se nem apám vagy anyám...azóta már megbeszéltük, szerencsére elengedte ezt a f@szságot. Méghogy szakítani ezért...ha gyerek is lenne, akkor azzal együtt is ki kell rakni a nőt egy s@ros állat miatt? Ti nem vagytoi normálisak...szerencsére a párom már megemésztette, mára már elengette ezt, mert én vágtam volna ki ha még most is ezen lovagolna.
2020. aug. 2. 20:34
 17/55 anonim ***** válasza:
91%

16.


Sok sikeres gázolást. Nem kell ezt túlbonyolítani.

2020. aug. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:
90%
Kerdezo! Szerintem a baratod nem normalis, ha veled marad!
2020. aug. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
90%

Azért remélem háziállatot nem terveztek tartani ezzel a mentalitással.

De ismét leírom, nem a "szaros állat miatt", hanem mert igy vélekedsz az állatokról.

2020. aug. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
88%
Ja, ha csak egy állat, akkor meg nem is kell megpróbálni vigyázni rá. Értem (nem). Ez a hozzáállás nekem is lapátot jelentene, én nagyon szeretem az állatokat. És nem, nem emelem az emberek fölé, de attól még olyannal nem lennék együtt, aki meg kb. direkt átmegy rajtuk, mert nehogymá' fékezni kelljen. Én az a típus vagyok, aki ha lát egy macskát az út szélén, kb 10-zel megyek el mellette, nehogy az utolsó pillanatban kiszaladjon, és elüssem. Ezek után ha a párom mellett ülve végignézném, ahogy ő szándékosan átmegy rajta, "mer ez csak egy állat", a gyomrom felfordulna tőle, rá se bírnék nézni többet. Igazi suttyó vagy.
2020. aug. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!