Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Joga van a páromnak magából...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Joga van a páromnak magából kikelve oldítozni velem és elvenni a kormányt, ha elütöttem egy állatot, mert túl kicsit fékeztem?

Figyelt kérdés

Szerinte direkt volt, mert tudja hogy én állatok miatt nem fogok satizni, sem a kormányt elfordítani, mert balesetveszélyes.

Elkezdett magából kikelve ordítozni, mikor közöltem, hogy az nem egy gyerek volt, meg örüljön, hogy nem egy fán kötöttünk ki. Idiótának nevezte az apámat, merthogy ő tanította ezt nekem (ezt régebben mondtam neki), elvette a kormányt.

Hazavitt és sírva otthagyott a lépcsőháznál.

Most ezen komolyan így fel kell háborodni?



2020. aug. 2. 12:34
1 2 3 4 5 6
 21/55 A kérdező kommentje:
Ja hátulról meg belédmegy egy kamion vagy akármi, mert satuzni kell minden miatt. Kössz nem.
2020. aug. 2. 20:49
 22/55 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván ha éppen vannak a seggedben, akkor nem szabad, de ha nem ez a helyzet, akkor igen, egész nyugodtan lehet satuzni egy állat miatt is. Az ő élete is egy élet.
2020. aug. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 A kérdező kommentje:
Amúgy az ő autója volt, de ha az enyem lett volna, akkor biztos nem adtam volna át a volant senkinek se, mert jaj de gaz ahogy vezetek.
2020. aug. 2. 20:50
 24/55 anonim ***** válasza:
81%
Komolyan a kérdezőről beugranak gyerekkorom gagyi celebnői akik rendszeresen ütöttek el embereket aztán nekik állt feljebb. Periszhilton meg Lindzilohen.
2020. aug. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 A kérdező kommentje:
Köszi, aki normálisan valaszolt, legközelebb azért megpróbálok máshogy menőverezni, erősebbet fékezni.
2020. aug. 2. 20:52
 26/55 anonim ***** válasza:
62%

Kis illusztráció a kérdezőhöz: [link]


Szomorú, hogy ilyen tényleg van.

2020. aug. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
11%
Bocsánat mindenkitől, de egy állatot nem fogok kerülgetni és árokba kerülni miatta esetleg megdögleni. Ha én nem tudok megállni, akkor tegyétek fel kedves állatvédők a kérdést az őzeknek, meg a szarvasoknak, meg a rókáknak, hogy minek ugranak az autó elé. Nem fogok azért 50el menni 90es helyen, mert állatok mászkálhatnak. Ha elcsapom elcsapom, ha nem, nem. Ha egy erdész, vadász egyesületnek meg annyira fontos az állata, húzzanak kerítést az út mellé, ne egy vad veszélyt jelző táblát b.sszon ki az út mellé.
2020. aug. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
93%

Ha nem állsz meg a szarvasnak, ott nem csak neki lehet baja, te észkombájn. Nem tudom, láttál-e már szélvédőn bement agancsot, én igen, nem vicces.

Amúgy meg minek ugranak az autó elé...ezt te se gondolod komolyan. Nyilván nem azért, mert jó heccnek tartják, hanem mert fogalmuk sincs, hogy veszély van ott. Te, mint ember, elvileg ennél fejlettebb lény vagy, ezért te meg tudod előzni, ők nem. Bár ha az agyadat csak arra használod, hogy a vélt felsőbbrendűségedet kinyilatkoztasd, akkor az előző mondat tárgytalan.

2020. aug. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
98%

Én is dobnék egy ilyen primitív nőt. Nagyon jól megmutatja egy ember személyiségét, hogy hogyan nyilatkozik a nála gyengébbekkről. Jelen esetben egy állatról. Nyilván nem kell az életedet kockáztatni, hogy elkerüld az állatot, de ahol baleset nélkül ki lehetne kerülni, csak a kedves sofőr nem hajlandó, mert egy érzéketlen gyökér, ott nálam megszólalna a vészcsengő. Pláne, egy ilyen "csak egy állat" benyögés után. A sorozatgyilkosok is általában állatok kinyírásával kezdik. Nem tartanék fent semmiféle kapcsolatot egy olyan emberrel, aki direkt öl állatot, mert sérült elmére, pszichés bajokra utal.

Az apáddal kapcsolatos megjegyzésével is egyet kell értenem.

2020. aug. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
80%

27.


Talán mert az élőhelyükre építettük az utakat? Persze tudom szerinted mi lenne jó - ha szépen kihalnának.

2020. aug. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!