Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ez túl nagy kérés lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ez túl nagy kérés lenne?

Figyelt kérdés

Felmerült egy "kis" probléma, ami lényegében az, hogy túl sokszor kívánom a szexet - ami igazából csak a barátnőmnek probléma -, ami azt jelenti, hogy heti 7x (azaz a hét minden napján legalább egyszer) kívánom és csinálnám is, ami ment is mikor még friss volt a kapcsolat de már 8 hónapja együtt vagyunk és ő neki elég lenne - azt mondja - heti 3x 4x, de nekem meg az kevés.

Ezért azt mondtam neki, hogy mi lenne ha amikor megkívánom és ő például nem - mert neki ugye nincs igénye naponta -, akkor ő csak "hagyná magát" ami annyit tesz, hogy mondjuk hanyatt fekszik én meg "dolgozom rajta", vagy kutyapózban csak támaszkodjon én meg majd hátulról "megdolgozom", tehát neki nem kell akarnia csak engedje naponta.

Erre jöttek a felesleges kérdések a részéről, hogy miért nem elég nekem heti 4x, miért akarom egyszerűen csak "használni" és miért akarom akkor is csinálni amikor neki semmi kedve + fáradt is, erre ajánlottam fel neki, hogy ha engedi hogy dolgozzak rajta akkor 5 perc is elég mert akkor amikor ő nem akarja nem figyelek rá annyira, de a szexet muszáj csinálnom, nem bírom nélküle, tudom ez most túlzónak hat amit leírok, de az az igazság, hogy ő előtte csak egy lánnyal voltam kapcsolatban és az a kapcsolat sem tartott tovább 4 hónapnál mert a lány nem akart sokat szexelni, persze az elején igen, de neki is sok volt a napi 1x-i szex, én meg elég "későn" kezdtem a "csajozást" 21 évesen volt az első barátnőm (akit az előbb írtam) és akkor is vesztettem el, és én ennek tulajdonítom a szexuális túlfűtöttségemet fogalmazzunk így.


A jelenlegi barátnőm nem akar belemenni minden nap, mert neki kellemetlen ha csak használom a testét, de az előbbi sorokban is írtam, hogy muszáj, mert minden nap "kivagyok", ezért is mondtam azt neki, hogy akkor csak vágja magát hanyatt vagy kutyapózban és akkor 5 perc alatt "kész" lennék, mert ilyenkor nem is akarja se kiverni nekem sem sz*pni.


A kérdés nem kamu mielőtt valaki elolvasná és írna, csak már nem tudom ezzel mit kezdeni, ha napi 1x megvan akkor nem is kívánom aznap többször, de minden nap igénylem, elhagyni meg nem akarom mert szeretem is, csinos is, más szóval tökéletes lány, ez az egy "hibám" van azt mondja mindig, hogy túl mohó vagyok és nem hagyok neki "szünetet".


Lányok ez nektek egy komolyan kapcsolatra beleférne? Vagy ilyen esetben mire számíthatok ha nem tudjuk megoldani a napi 1 szexet? A szakítást megfontolnátok?



#lány, lányok, nő, szex, férfi, fiú, szexuális vágy
2020. aug. 5. 23:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/74 anonim ***** válasza:
100%

Számomra döbbenetes ez a hagyja magát mentalitás. Rögtön a terhesség alatt/szülés után megerőszakolt nők ugrottak be, akik először szembesülnek vele, hogy a párjuk nem bírja ki, ha 1-2 hónap kimarad, miközben a nőnek nincs igénye a szexre, vagy orvosilag ellenjavalt.


A leírásod alapján nem vagyok róla meggyőződve, hogy egyértelmű számodra, hogy ha a két fél kõzül az egyik tiltakozik, vagyis szól, hogy nem szeretne (ma) szexelni és a másik ennek ellenére forszírozza az együttlétet, az nemi erőszaknak számít, főleg ha a tiltakozó fél nem is élvezi vagy még akár (mivel öt perc alatt nem nedvesedik be és tágul ki eléggé) fájdalmas is a számára az együttlét.


Továbbá az sem érthető számomra, hogy te szereted-e a párod, hogy ilyesmire akarod kérni, azért, hogy ne kelljen kézzel csinálnod.


Hosszabb távon valószíneg a szakítás jobb megoldás, ha nem vagy nyitott a kompromisszumra, illetve kérlek nézz magadba és gondold végig, hogy több hétig kibírod-e szex nélkül és ha nem, akkor vegyél igénybe segítséget, hogy ne a gyereked anyjától halld évek múlva vissza, hogy válni akar, mert megerőszakoltad, kezdj el időben felkészülni.

2020. aug. 6. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/74 anonim ***** válasza:
100%
Azon kellene elgondolkoznod, hogy ezt hogy éli meg a másik. Gyakorlatilag erőszakot követnél el rajta, hiszen olyanra kényszeríted, amit ő nem akar, előbb-utóbb gyűlölne és megundorodna tőled. Túl nagy kérés, az nem kifejezés, a szex a kölcsönös örömszerzésről kellene, hogy szóljon, nem a saját kielégülésedről.
2020. aug. 6. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/74 anonim ***** válasza:
100%
Na ez az oka annak, hogy sosem kezdenek exincelekkel.
2020. aug. 6. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/74 anonim ***** válasza:
95%

Na ez gáz...

A nő nem használati tárgy, nem illik megerőszakolni attól, hogy otthon van, kéznél van, és szeret téged, ezért olyanba is belemenne, amibe nem akarna..

Nagy fiú vagy, ki el tudod intézni magadnak is.


Én rettenetesen nagy szexuális étvággyal rendelkezem. Voltak olyan férfiak, akik nem tudtak kielégíteni, szakítottunk, mert nem passzoltunk. Javaslom neked is.

Amúgy pedig a minden nap egyszer nekem se menne, rettenetesen unalmas, szinte látom, hogy ugyanaz a forgatókönyv. Oké, megvacsoráztunk, berakja, elmegy 5p alatt, bekapcsolja a tv-t, elmosogatok.. milyen unalmas már. Van, hogy nem szexelünk akár 2-3 napig sem, utána meg 4x is, aztán másnap is 2x, rákövetkező nap 1x aztán megint kimarad pár nap stb..

akkor szeretkezünk, annyit, olyan minőségben, ahogy és amikor mindketten akarjuk.

2020. aug. 6. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/74 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom. Tisztában vagy azzal, hogy ha egy nő nem kívánja a szexet és még csak meg se hozzák a kedvét, akkor nem nedvesedik be és FÁJ a szex?

Vegyél magadnak egy műpibát.

2020. aug. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/74 anonim ***** válasza:
100%

"Kedves" kérdező. Inkább szakítsatok. Neked csak egy ürítőlyuk, nem pedig a szerelmed. Belegondtál már hogy ha nem nedvesedik be milyen fájdalmai lehetnek utána?

Egyáltalán belegondtál az ő helyzetébe?

2020. aug. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/74 anonim ***** válasza:
100%

"tényleg későn kezdtem relatíve és nem arról lenne itt szó, hogy valamit "be akarok pótolni", csak egyszerűen nem akarom saját magamnak megoldani és őt nagyon kívánom."


Ki nem szarja le, hogy neked mi bajod van?!

A te kangörcsöd nem másnak a dolga. Viszont én szívesen pumpálnék valamivel naponta a testnyílásaidban. Undorító, hogy mennyire nem veszed emberszámba a barátnődet, hagy el szegényt, mielőtt egy életre szétcseszed a libidóját. Nem csoda, hogy eddig nem volt nőd, nem is való neked.

2020. aug. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/74 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezek után nem szakított veled, akkor azonnal vedd el, mert tényleg szerelmes!
2020. aug. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/74 A kérdező kommentje:

A fájdalom is olyan, hogy minél többször kapsz belőle annál jobban fogod bírni.


A ti részetek pedig szerintem abszolút nem érthető, mert csak nők írtak amivel önmagában nem lenne gond csak így elég egyértelmű, hogy az alacsony libidójú nők hogyan viszonyulnak ehhez, nekik nyilván elég havi 1 (jézusom) szerintem nektek sem lehet komoly kapcsolatotok, vagy összehozott a sors titeket (szerencsétekre ugyebár) egy aszexuális férfival (ezt nem is értem).


Ez nem erőszak, mert hagyja magát, ha nem hagyná magát az már az lenne.

2020. aug. 6. 11:10
 20/74 anonim ***** válasza:
100%
Undorító, hányingerkeltő, aljas ember vagy kérdező, remélem visszakapod ezt még valamilyen formában. Mondom úgy, hogy magas a libidóm. A hozzáállásod egyszerűen gusztustalan.
2020. aug. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!