Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ez túl nagy kérés lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ez túl nagy kérés lenne?

Figyelt kérdés

Felmerült egy "kis" probléma, ami lényegében az, hogy túl sokszor kívánom a szexet - ami igazából csak a barátnőmnek probléma -, ami azt jelenti, hogy heti 7x (azaz a hét minden napján legalább egyszer) kívánom és csinálnám is, ami ment is mikor még friss volt a kapcsolat de már 8 hónapja együtt vagyunk és ő neki elég lenne - azt mondja - heti 3x 4x, de nekem meg az kevés.

Ezért azt mondtam neki, hogy mi lenne ha amikor megkívánom és ő például nem - mert neki ugye nincs igénye naponta -, akkor ő csak "hagyná magát" ami annyit tesz, hogy mondjuk hanyatt fekszik én meg "dolgozom rajta", vagy kutyapózban csak támaszkodjon én meg majd hátulról "megdolgozom", tehát neki nem kell akarnia csak engedje naponta.

Erre jöttek a felesleges kérdések a részéről, hogy miért nem elég nekem heti 4x, miért akarom egyszerűen csak "használni" és miért akarom akkor is csinálni amikor neki semmi kedve + fáradt is, erre ajánlottam fel neki, hogy ha engedi hogy dolgozzak rajta akkor 5 perc is elég mert akkor amikor ő nem akarja nem figyelek rá annyira, de a szexet muszáj csinálnom, nem bírom nélküle, tudom ez most túlzónak hat amit leírok, de az az igazság, hogy ő előtte csak egy lánnyal voltam kapcsolatban és az a kapcsolat sem tartott tovább 4 hónapnál mert a lány nem akart sokat szexelni, persze az elején igen, de neki is sok volt a napi 1x-i szex, én meg elég "későn" kezdtem a "csajozást" 21 évesen volt az első barátnőm (akit az előbb írtam) és akkor is vesztettem el, és én ennek tulajdonítom a szexuális túlfűtöttségemet fogalmazzunk így.


A jelenlegi barátnőm nem akar belemenni minden nap, mert neki kellemetlen ha csak használom a testét, de az előbbi sorokban is írtam, hogy muszáj, mert minden nap "kivagyok", ezért is mondtam azt neki, hogy akkor csak vágja magát hanyatt vagy kutyapózban és akkor 5 perc alatt "kész" lennék, mert ilyenkor nem is akarja se kiverni nekem sem sz*pni.


A kérdés nem kamu mielőtt valaki elolvasná és írna, csak már nem tudom ezzel mit kezdeni, ha napi 1x megvan akkor nem is kívánom aznap többször, de minden nap igénylem, elhagyni meg nem akarom mert szeretem is, csinos is, más szóval tökéletes lány, ez az egy "hibám" van azt mondja mindig, hogy túl mohó vagyok és nem hagyok neki "szünetet".


Lányok ez nektek egy komolyan kapcsolatra beleférne? Vagy ilyen esetben mire számíthatok ha nem tudjuk megoldani a napi 1 szexet? A szakítást megfontolnátok?



#lány, lányok, nő, szex, férfi, fiú, szexuális vágy
2020. aug. 5. 23:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/74 anonim ***** válasza:
100%

Nyuszibogyó, itt nem az a probléma, hogy ő heti 3, te meg heti 7 alkalommal kívánod. Ez így önmagában nem is egy áthidalhatatlan probléma.

Az a probléma, hogy téged teljes mértékben az erekciód irányít, nincs benned egy csepp empátia, és úgy is boldogan kúrod a csajod, ha tudod, ez neki fáj és idővel egészségügyi és mentális téren is súlyos károkat okoz.

Tudod, muterom kan kutyáját is el lehet hívni a tüzelő szukától, pedig csak egy állat, akit az ösztöne irányít. Te ez alatt a szint alatt vagy valahol. Valahol jó mélyen.

De dugj, amíg teheted, tedd el emlékbe, nem fog sokáig tartani, aztán újra hosszú évekig marad a jobb kezed.

2020. aug. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/74 A kérdező kommentje:
Utolsó, nem, nem vagyok szobanövény, de tényleg nem én irányítom. Ahogy egyébként te sem a tiédet, csak azt hiszed hogy igen.
2020. aug. 6. 12:02
 33/74 A kérdező kommentje:
Bocs nem utolsónak ment.
2020. aug. 6. 12:03
 34/74 anonim ***** válasza:
100%

Jó, ha nem te uralod, és ez neked ekkora gond, akkor szakítsatok. Ennek így semmi értelme, hogy te rámászol, fájdalmat okozol neki, és utána hisztizel, hogy nem kér belőle naponta, hogy véresre reszeld. Egy hónapot nem adok, és ő fog szakítani. Az már intő jel, hogy a kézimunkához sincs kedve, pedig az nem fáj.

Tudod, a kapcsolat is olyan, mint a szex, ha csak te erőlteted, az kevés, annak ott vége.

2020. aug. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/74 anonim ***** válasza:
100%
Remélem h majd egyszer feljelent téged erőszak miatt és a benti cellatársak se tudják majd irányítani a libidójukat.😊 Nem baj ha fáj...megszokod.
2020. aug. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/74 anonim ***** válasza:
100%
Az ember attól ember, hogy nem veti alá magát az állati ösztöneinek, hanem képes azokat tudatosan kezelni és uralni. Ennyire ne legyél büszke rá, hogy leragadtál egy csótány szintjén :D
2020. aug. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/74 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy válaszolok, hogy az előbb megkérdeztem a férjemet hogy mit gondol erről. Először nem jutott szóhoz, aztán meg hagyjuk hogy milyen szavakkal illetett.

Én 22 vagyok, férjem 24 (tehát igen csak a fiatalságunk közepében vagyunk) tehát a szex nálunk egyértelműen gyakori. DE!!! Sose volt olyan hogy a másikra erőszakoltuk volna magunkat. Ha az egyikünknek éppen nagy volt az étvágya, de a másiknak éppen nem annyira volt kedve, próbáltuk egymást hangulatba hozni. És ha éppen nem hát nem. Én szeretek a férjem kedvére tenni, de ha látja rajtam, hogy nem tudtam hangulatba jönni, ő maga mondja, hogy álljunk meg, mert ez így neki se élvezetes. Ez a kölcsönös tisztelet. Tudom hogy a férjem is jó párszor hagyatkozott a kezére, amikor már szüksége volt egy kis feszültség levezetésre, és az fordítva is megtörtént már, amikor neki akár volt egy fárasztó napja, és ő nem volt hangulatba.

Viszont a kor nem kifogás, nem azért vagy ilyen, hanem mert érzelmi szinten egy 15 éves kiskanos szintjén ragadtál.

Tanuld meg mi az hogy szeretni, tisztelni, és megbecsülni. Már a hanyatvágni kifejezés is bicskanyitogató volt a számomra.

Ha ő életed szerelme, akkor mit csinálsz ha egyszer szül neked egy gyereket? Utána nincs 6 hétig szex, de te akkor is érzelmileg kizsarolod belőle?

Láttam, hogy nem tetszenek a válaszok, de itt elég egyhangú a közönség, szóval talán elkéne gondolkoznod, hogy a te fejedbe nem stimmel valami.


Illetve, ha 5 perc alatt meglennél a hanyatra vágással, és a barátnődet mint egy guminőt használnád, ennyi erővel saját kezedbe is vehetnéd a dolgokat. És ne haragudj de egész végig úgy beszéltél szegény lányról, mint egy maszturbációs eszközről. Én rohadtul szégyellném a helyedbe magam (a férjem is ezem a véleményen van).

Remélem ez elgondolkodtat egy kicsit.

2020. aug. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/74 anonim ***** válasza:
100%

Remélem csak kamu.

Nálam már az ötletért is azonnali szakítás járna. :)

2020. aug. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/74 anonim ***** válasza:
100%

#38 vagyok

A kommenteket csak most olvastam el, kérdező te mentális beteg vagy (ha kamu akkor azért amiért ezzel szórakozol, ha komolyan gondolod akkor meg azért).

Kezeltesd magad!!!

2020. aug. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/74 A kérdező kommentje:

Jó, ha ti mondjátok/írjátok. :/


Amúgy nem az a helyzet, hogy nem értem amit írtok, csak egyszerűen nem érdekel, mert a szitkozódáson, átkozódáson, savazáson kívül nem tudtok mást írni.

2020. aug. 6. 13:09
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!