Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ez túl nagy kérés lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ez túl nagy kérés lenne?

Figyelt kérdés

Felmerült egy "kis" probléma, ami lényegében az, hogy túl sokszor kívánom a szexet - ami igazából csak a barátnőmnek probléma -, ami azt jelenti, hogy heti 7x (azaz a hét minden napján legalább egyszer) kívánom és csinálnám is, ami ment is mikor még friss volt a kapcsolat de már 8 hónapja együtt vagyunk és ő neki elég lenne - azt mondja - heti 3x 4x, de nekem meg az kevés.

Ezért azt mondtam neki, hogy mi lenne ha amikor megkívánom és ő például nem - mert neki ugye nincs igénye naponta -, akkor ő csak "hagyná magát" ami annyit tesz, hogy mondjuk hanyatt fekszik én meg "dolgozom rajta", vagy kutyapózban csak támaszkodjon én meg majd hátulról "megdolgozom", tehát neki nem kell akarnia csak engedje naponta.

Erre jöttek a felesleges kérdések a részéről, hogy miért nem elég nekem heti 4x, miért akarom egyszerűen csak "használni" és miért akarom akkor is csinálni amikor neki semmi kedve + fáradt is, erre ajánlottam fel neki, hogy ha engedi hogy dolgozzak rajta akkor 5 perc is elég mert akkor amikor ő nem akarja nem figyelek rá annyira, de a szexet muszáj csinálnom, nem bírom nélküle, tudom ez most túlzónak hat amit leírok, de az az igazság, hogy ő előtte csak egy lánnyal voltam kapcsolatban és az a kapcsolat sem tartott tovább 4 hónapnál mert a lány nem akart sokat szexelni, persze az elején igen, de neki is sok volt a napi 1x-i szex, én meg elég "későn" kezdtem a "csajozást" 21 évesen volt az első barátnőm (akit az előbb írtam) és akkor is vesztettem el, és én ennek tulajdonítom a szexuális túlfűtöttségemet fogalmazzunk így.


A jelenlegi barátnőm nem akar belemenni minden nap, mert neki kellemetlen ha csak használom a testét, de az előbbi sorokban is írtam, hogy muszáj, mert minden nap "kivagyok", ezért is mondtam azt neki, hogy akkor csak vágja magát hanyatt vagy kutyapózban és akkor 5 perc alatt "kész" lennék, mert ilyenkor nem is akarja se kiverni nekem sem sz*pni.


A kérdés nem kamu mielőtt valaki elolvasná és írna, csak már nem tudom ezzel mit kezdeni, ha napi 1x megvan akkor nem is kívánom aznap többször, de minden nap igénylem, elhagyni meg nem akarom mert szeretem is, csinos is, más szóval tökéletes lány, ez az egy "hibám" van azt mondja mindig, hogy túl mohó vagyok és nem hagyok neki "szünetet".


Lányok ez nektek egy komolyan kapcsolatra beleférne? Vagy ilyen esetben mire számíthatok ha nem tudjuk megoldani a napi 1 szexet? A szakítást megfontolnátok?



#lány, lányok, nő, szex, férfi, fiú, szexuális vágy
2020. aug. 5. 23:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/74 A kérdező kommentje:
Kettőnkről szól, utolsó. Ne okoskodj légyszíves. Udvariasan válaszolok nektek VELETEK ELLENTÉTBEN akik - már nem először - minősíthetetlen hangnemben írtok, hogy ilyen vagyok meg olyan stb. Ne rám reagáljatok, hanem a kérdésre, lehetőleg korrekt módon.
2020. aug. 6. 22:04
 72/74 anonim ***** válasza:
98%

Pontosan ezt tettük mindannyian, ki kulturáltan, ki durván, de te nem erre vagy kíváncsi.

8 oldal óta arról beszél az összes válaszoló, hogy mi a probléma a kérdéseddel, és te még mindig nem vagy hajlandó elfogadni, hogy senki nem fog veled egyetérteni.

Te azt akarod olvasni, hogy ez így tökre rendben van, és nem nagy kérés, de egészséges mentalitású embertől ilyen választ nem fogsz kapni.

Gondolom, ez még mindig nem volt korrekt válasz a te értékrended szerint.

De ennél korrektebbet nem nagyon fogsz kapni.

2020. aug. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/74 A kérdező kommentje:

A rosszindulat sugárzik a válaszodból, bár nem inkorrekt módon tetted, és az, hogy te gondolsz valamit és a valóság az két külön dolog.


Nem azért írok mert azt akarom hallani végre valakitől, hogy jó e amit csinálok, hanem mert reagálok a válaszaitokra! Mert ti írtok, tudod?

2020. aug. 6. 22:16
 74/74 anonim ***** válasza:
100%

De te mit nem értesz? A barátnőd megmondta, hogy ő ezt nem akarja. Kész, pont. Tök mindegy, hogy mi mit írunk, ő akkor se fog ebbe belemenni.

Ahogy látod, egy nő se írta, hogy ebbe belemenne. Az előző kapcsolatod is ezért ért véget. Garantált, hogy ez is, egy ilyen kérdés után, meg látva a hozzáállásod, pár napot nem adok nektek. Szegény csaj most fogalmazhatja, hogy szakítson veled.

A következő lánynál játssz nyílt lapokkal, hogy vagy van szex minden nap, de minimum szopni hajlandó akkor is, ha nem akarja, vagy részedről vége. Biztos sorban fognak érted állni a lányok.

2020. aug. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!