Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ez túl nagy kérés lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ez túl nagy kérés lenne?

Figyelt kérdés

Felmerült egy "kis" probléma, ami lényegében az, hogy túl sokszor kívánom a szexet - ami igazából csak a barátnőmnek probléma -, ami azt jelenti, hogy heti 7x (azaz a hét minden napján legalább egyszer) kívánom és csinálnám is, ami ment is mikor még friss volt a kapcsolat de már 8 hónapja együtt vagyunk és ő neki elég lenne - azt mondja - heti 3x 4x, de nekem meg az kevés.

Ezért azt mondtam neki, hogy mi lenne ha amikor megkívánom és ő például nem - mert neki ugye nincs igénye naponta -, akkor ő csak "hagyná magát" ami annyit tesz, hogy mondjuk hanyatt fekszik én meg "dolgozom rajta", vagy kutyapózban csak támaszkodjon én meg majd hátulról "megdolgozom", tehát neki nem kell akarnia csak engedje naponta.

Erre jöttek a felesleges kérdések a részéről, hogy miért nem elég nekem heti 4x, miért akarom egyszerűen csak "használni" és miért akarom akkor is csinálni amikor neki semmi kedve + fáradt is, erre ajánlottam fel neki, hogy ha engedi hogy dolgozzak rajta akkor 5 perc is elég mert akkor amikor ő nem akarja nem figyelek rá annyira, de a szexet muszáj csinálnom, nem bírom nélküle, tudom ez most túlzónak hat amit leírok, de az az igazság, hogy ő előtte csak egy lánnyal voltam kapcsolatban és az a kapcsolat sem tartott tovább 4 hónapnál mert a lány nem akart sokat szexelni, persze az elején igen, de neki is sok volt a napi 1x-i szex, én meg elég "későn" kezdtem a "csajozást" 21 évesen volt az első barátnőm (akit az előbb írtam) és akkor is vesztettem el, és én ennek tulajdonítom a szexuális túlfűtöttségemet fogalmazzunk így.


A jelenlegi barátnőm nem akar belemenni minden nap, mert neki kellemetlen ha csak használom a testét, de az előbbi sorokban is írtam, hogy muszáj, mert minden nap "kivagyok", ezért is mondtam azt neki, hogy akkor csak vágja magát hanyatt vagy kutyapózban és akkor 5 perc alatt "kész" lennék, mert ilyenkor nem is akarja se kiverni nekem sem sz*pni.


A kérdés nem kamu mielőtt valaki elolvasná és írna, csak már nem tudom ezzel mit kezdeni, ha napi 1x megvan akkor nem is kívánom aznap többször, de minden nap igénylem, elhagyni meg nem akarom mert szeretem is, csinos is, más szóval tökéletes lány, ez az egy "hibám" van azt mondja mindig, hogy túl mohó vagyok és nem hagyok neki "szünetet".


Lányok ez nektek egy komolyan kapcsolatra beleférne? Vagy ilyen esetben mire számíthatok ha nem tudjuk megoldani a napi 1 szexet? A szakítást megfontolnátok?



#lány, lányok, nő, szex, férfi, fiú, szexuális vágy
2020. aug. 5. 23:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/74 anonim ***** válasza:
96%

Hasznos tanáccsal láttak el téged.

Kezeltesd magad és szakíts a csajjal. Ez miért szitkozódás?

2020. aug. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/74 anonim ***** válasza:
97%

#40

Miért, mi mást kéne írni arra, hogy recskatárgynak nézed a "barátnődet"?

Amúgy a szakítás és a terápia szerintem a lehető leghasznosabb válasz, többen is írtuk.

2020. aug. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/74 anonim ***** válasza:
97%

Az mióta savazás, hogy normálisan leírják, hogy ne legyél már egy önző állat aki nincs tekintettel a párjára? Szerencséd, hogy nem rúgott még ki a barátnőd.

Amúgy meg ha majd végre kirúg és nem lesz kivel dugni akkor mihez fogsz kezdeni?

2020. aug. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/74 anonim ***** válasza:
97%
Kaptál elég sok normális hangnemben íródott üzenetet is, úgyhogy ez nem kifogás. Egyszerűen csak mindenki egyetért abban, hogy nagyon nem jó amit csinálsz. El kéne gondolkodni, hogy mi van ha nem neked van igazad és tényleg erősen kifogásolható ez az egész. Ha meg ennyire nem érdekel mit gondolnak mások, akkor felesleges volt megkérdezni. Vagy te arra számítottál, hogy majd itt megerősítjük, hogy ez így teljesen normális egy kapcsolatban és a barátnőd helyében ezt simán hagynánk?
2020. aug. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/74 A kérdező kommentje:

Ti nagyon bolondok vagytok, VAGY csak nem ti írtátok ezeket, idézem:


"Kösd fel magad kérlek, ha te tényleg ezt gondolod."


"Vegyél magadnak egy műpinát."


"Ki nem szarja le, hogy neked mi bajod van?!

A te kangörcsöd nem másnak a dolga. Viszont én szívesen pumpálnék valamivel naponta a testnyílásaidban."


"kezd el ütni a f@szod, majd megszokod te primitív állat."


"Mi vagy te, valami akaratgyenge szobanövény? :D Elmész te a pitsába a kifogásaiddal, te hulladék."


"Remélem h majd egyszer feljelent téged erőszak miatt és a benti cellatársak se tudják majd irányítani a libidójukat."


Normális hangnemben írtatok? Tényleg? Tényleg? Olvasgassatok egy kicsit.

2020. aug. 6. 13:26
 46/74 anonim ***** válasza:
100%

#45

Nem én írtam ezek közül egyiket se, úgyhogy ja.

Azt meg ne várd már, hogy megsajnáljalak mikor kvázi szexuális erőszakról írogatsz és megértést vársz, nem az én stílusom hasonlókat írni de amúgy nekem is hasonlók jártak a fejemben miközben elolvastam amiket ideböfögtél, tbh.

2020. aug. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/74 anonim ***** válasza:
100%

"kezd el ütni a f@szod, majd megszokod te primitív állat."

Ezzel végképp nem értem hogy mi bajod, tényleg te írtad hogy a fájdalmas dolgokkal nincs gond, mert meg lehet szokni és akkor utána már nem fáj... Mi a probléma akkor?

2020. aug. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/74 A kérdező kommentje:

Mondta valaki, hogy sajnálj te féleszű? A sajnálatodat feldughatod magadnak.


Szexuális erőszak pedig az amit a másik fél beleegyezése nélkül történik.


Ha hasonló dolgok járnak/jártak a fejedben miért nem írod le őket? Tudom, tudom nem akarsz lesüllyedni az én szintemre.

2020. aug. 6. 13:31
 49/74 anonim ***** válasza:
98%

Miért jelentenek neked problémát a durva válaszok? Olyanok, mint a nem kívánt szex: csak el kell olvasni, ki lehet bírni, kicsit rosszulesik, de majd megszokod ;).

De nézd a lényeget: feltetted a kérdést, túlnagy kérés-e. 77 verzióban megkaptad rá a választ, hogy igen. Mostmár tudod, ezért jöttél, minden világos. Mi mást, mi többet tudnánk még mondani?

2020. aug. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/74 anonim ***** válasza:
98%

#48

Ha meg nem sajnálatot akarsz, akkor mégis mit hisztizel hogy jujj, csúnyán beszéltek veled? :D

"Szexuális erőszak pedig az amit a másik fél beleegyezése nélkül történik." - igen, meg az ha zsarolod, kényszeríted, szexuális célra használod a testét akarata ellenére. Tehát az amit felvázoltál.


Továbbra is kíváncsi vagyok, mi a problémád a farokütéssel, hiszen ha megszokod akkor nem fáj.

2020. aug. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!