Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ez túl nagy kérés lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ez túl nagy kérés lenne?

Figyelt kérdés

Felmerült egy "kis" probléma, ami lényegében az, hogy túl sokszor kívánom a szexet - ami igazából csak a barátnőmnek probléma -, ami azt jelenti, hogy heti 7x (azaz a hét minden napján legalább egyszer) kívánom és csinálnám is, ami ment is mikor még friss volt a kapcsolat de már 8 hónapja együtt vagyunk és ő neki elég lenne - azt mondja - heti 3x 4x, de nekem meg az kevés.

Ezért azt mondtam neki, hogy mi lenne ha amikor megkívánom és ő például nem - mert neki ugye nincs igénye naponta -, akkor ő csak "hagyná magát" ami annyit tesz, hogy mondjuk hanyatt fekszik én meg "dolgozom rajta", vagy kutyapózban csak támaszkodjon én meg majd hátulról "megdolgozom", tehát neki nem kell akarnia csak engedje naponta.

Erre jöttek a felesleges kérdések a részéről, hogy miért nem elég nekem heti 4x, miért akarom egyszerűen csak "használni" és miért akarom akkor is csinálni amikor neki semmi kedve + fáradt is, erre ajánlottam fel neki, hogy ha engedi hogy dolgozzak rajta akkor 5 perc is elég mert akkor amikor ő nem akarja nem figyelek rá annyira, de a szexet muszáj csinálnom, nem bírom nélküle, tudom ez most túlzónak hat amit leírok, de az az igazság, hogy ő előtte csak egy lánnyal voltam kapcsolatban és az a kapcsolat sem tartott tovább 4 hónapnál mert a lány nem akart sokat szexelni, persze az elején igen, de neki is sok volt a napi 1x-i szex, én meg elég "későn" kezdtem a "csajozást" 21 évesen volt az első barátnőm (akit az előbb írtam) és akkor is vesztettem el, és én ennek tulajdonítom a szexuális túlfűtöttségemet fogalmazzunk így.


A jelenlegi barátnőm nem akar belemenni minden nap, mert neki kellemetlen ha csak használom a testét, de az előbbi sorokban is írtam, hogy muszáj, mert minden nap "kivagyok", ezért is mondtam azt neki, hogy akkor csak vágja magát hanyatt vagy kutyapózban és akkor 5 perc alatt "kész" lennék, mert ilyenkor nem is akarja se kiverni nekem sem sz*pni.


A kérdés nem kamu mielőtt valaki elolvasná és írna, csak már nem tudom ezzel mit kezdeni, ha napi 1x megvan akkor nem is kívánom aznap többször, de minden nap igénylem, elhagyni meg nem akarom mert szeretem is, csinos is, más szóval tökéletes lány, ez az egy "hibám" van azt mondja mindig, hogy túl mohó vagyok és nem hagyok neki "szünetet".


Lányok ez nektek egy komolyan kapcsolatra beleférne? Vagy ilyen esetben mire számíthatok ha nem tudjuk megoldani a napi 1 szexet? A szakítást megfontolnátok?



#lány, lányok, nő, szex, férfi, fiú, szexuális vágy
2020. aug. 5. 23:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/74 A kérdező kommentje:

Ne haragudj utolsó, és nem is akarok veled erről vitázni, de attól mert neked "felfordul a gyomrod" az a te személyes szocproblémád. Hidd el ha neki is legalább ennyire kellemetlen és undorkeltő lenne mint mondjuk neked, akkor már elhagyott volna.


Különben sem kell ezt úgy elképzelni a hétköznapokban, hogy egész nap a nyakán csüngök és mondogatom neki, hogy "dugjunk, dugjunk, dugjunk".


"Undorító, hányingerkeltő, aljas ember vagy kérdező, remélem visszakapod ezt még valamilyen formában. Mondom úgy, hogy MAGAS A LIBIDÓM." Aha, ezt el is hiszem.

2020. aug. 6. 11:19
 22/74 anonim ***** válasza:
97%
Akkor mutasd meg neki ezt a kérdést. És a válaszokat. Hátha ráébreszti milyen “emberrel” is van párkapcsolatban.
2020. aug. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/74 anonim ***** válasza:
97%

Nem, nem biztos, hogy elhagyott volna. Lehet szegénykémnek mentális baja van, és emiatt elviseli a megerőszakolásokat stb..

Nézd csak meg a statisztikát mennyi családon belüli erőszak, feleséggyilkosság van...

2020. aug. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/74 anonim ***** válasza:
97%
Nekem jóval magasabb a libidóm, mint a férjemnek, én heti 5x minimum kívánnám, de akár naponta is, neki a heti 1-2 bőven elég. Nem, nem erőltetem rá, szeretem ezért elfogadom. Azt meg leszarom, hogy mit hiszel el és mit nem, ha képes vagy ezen a témán így agonizálni, akkor egy utolsó alja féreg vagy, nincs mit szépíteni rajta. 20as voltam.
2020. aug. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/74 A kérdező kommentje:

Képesek vagytok összefüggésbe hozni a szexet a családon belüli erőszakkal és a "feleséggyilkosság"-al? Nem vagytok normálisak az hét szentség.


Hát lehet, hogy téged már összehozott a sors egy mentálisan beteg emberrel de ne keverd össze velem meg a barátnőmmel.

2020. aug. 6. 11:45
 26/74 anonim ***** válasza:
100%

Látszik mekkora egy önző gerinctelen féreg vagy, ezek a megnyilvánulásaid egyszerűen szánalmas jellemre vall. Én szégyellem magam, hogy férfi létedre ennyire nem vagy megértő, hogy ne bírd kiverni azon a 3 napon mikor neki nincskedve.


Fáj, de majd megszokja..kezd el ütni a f@szod, majd megszokod te primitív állat.


Hagyd el szegény lányt és miután már eltelt egy kis idő tényleg kösd fel magad a legközelebbi fára.

2020. aug. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/74 A kérdező kommentje:
Higgyétek el ha tehetném én is csak heti max 4x csinálnám, de mivel nem én irányítom a libidómat ezért kár ezen pattogni. Küldöm ezt mondjuk neked 24-es
2020. aug. 6. 11:50
 28/74 A kérdező kommentje:
Egyébként nem is ismertek, minek kell olyanokat írogatni, amiről fogalmatok sincs.
2020. aug. 6. 11:56
 29/74 anonim ***** válasza:
100%
Nem te irányítod a libidód, akkor ki? Mi vagy te, valami akaratgyenge szobanövény? :D Elmész te a pitsába a kifogásaiddal, te hulladék.
2020. aug. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/74 anonim ***** válasza:
100%

Te most komolyan ennyire nem tudsz uralkodni magadon? Ha akarnád, simán kibírnád azt a néhány napot minden probléma nélkül. Vagy ha ennyire nem megy, akkor az lenne a megoldás, hogy olyankor megoldod magadnak és nem a barátnődre kényszeríted rá. Elhiszem, hogy neked így jobb, de vedd már figyelembe az ő érdekeit is. Ne legyél ennyire önző. Az egyáltalán nem mentség, hogy neked magas a libidód.

Kétlem, hogy tényleg szeretnéd, különben nem írnál olyanokat, hogy majd megszokja a fájdalmat... Ha nekem ennyire csak a szex számít, akkor inkább szakíts vele és keress olyat, aki ebben hasonlít hozzád.

2020. aug. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!