Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha miattam hagyta el a feleség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha miattam hagyta el a feleségét akkor örökre én leszek rossznak nézve ?

Figyelt kérdés

Mindenki énrám köpköd pedig a felesége is kijelentette ,hogy nem szereti már. Ha meg nem szereti ,nem kell neki akkor mire a balhé?

Mondtam neki ,akkor lehet köztünk több ha elhagyja addig nem. Latolgatta ezt de mellettem döntött.

Most mégsem tudok boldog lenni mert mindenki engem bànt.


2020. aug. 8. 09:06
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
64%

Szoval, 3 gyereket neveljen egyedul az asszony, hogy te meg a pasid "boldogok legyetek", holott minden falusi tudja(aki ilyen helyen nott fel), hogy ez orok belyeg marad rajtad, a kozosseg nem felejt...

Remelem a szerelem megelese potolja a nyugalmad es a parodnak is a gyerekeivel toltheto eveket(mert nem, a latogatosdi nem ugyanaz).

2020. aug. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:
21 Ez kétoldalú dolog, mint ahogy már megpróbálta úgy élni mint aki boldog , a gyerekek miatt de ez nem működött. A falu szája probléma valószínű megoldódik ugyanis külföldre költözünk ,de ennek nem ez az oka hanem az anyagiak.
2020. aug. 23. 05:02
 23/36 anonim ***** válasza:
56%

Aha. És akkor most itt le újra, hogy nem vesztette el a gyerekeit, ugyanúgy látja őket minden nap.

Egy évet nem adok nektek, és mindennapos lesz a veszekedés köztetek, mert a kanid anyagilag támogatja a három gyereket. Neked meg minden forint fáj.

2020. aug. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:
23 Engem nem tart el te miről beszélsz?! Én dolgozom előtte is megvoltam. De muszáj a külföldet bevàllalni , az itteni bérből nagyon nehéz vagy szinte lehetetlen új életet kezdeni, ezért kell ezt meglépni. Sok elvált ember kerül ilyen helyzetbe, sőt nem csak elváltak...
2020. aug. 23. 09:24
 25/36 anonim ***** válasza:
68%
Ez már ott el van b.va, hogy nem létezik olyan, hogy új életet kezd. Se neki, se másnak. Ő örökké apja lesz a három gyereknek, és ha nem tartja velük a kapcsolatot, az is rányomja a bélyeget az életére. Ha igen, akkor meg az ingázás. Nem fogtok tudni úgy élni, mintha a házasság és a gyerekek meg se történtek volna. Kár is homokba dugni a fejed.
2020. aug. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:
25 Senki nem mondta azt ,hogy meg nem történtté akarja tenni. De akkor aki elvált kösse fel magát ?és ne legyen új élete új párja hanem gubózzon be ,amiért nem sikerült a házassága.Angliából ingázni nehezen tudnánk ,amikor lehet jövünk majd haza.
2020. aug. 23. 09:39
 27/36 anonim ***** válasza:
74%
Hány évesek a gyerekek? Mondjuk az nagyon nem mindegy.
2020. aug. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:
5,6,10
2020. aug. 23. 12:01
 29/36 anonim ***** válasza:
39%

Miattad vált el. Szó nem volt arról, aki elvált, az maradjon egyedül. De aki házas, még nem vált el, és legyártott három gyereket, az üljön csak meg a se.ggén. Nem kell lelepni az első puncival, és eldobni érte a három gyereket, a volt felesége meg oldja meg, hogy neveli fel őket egyedül. Nem fogtok ti feléjük se nézni.

Teljes joggal mondanak el mindennek a faluban. Drukkolj, hogy ne kelljen soha hazakullognod, és bejöjjön az élet. Gondolom, nagy karrier vár rátok egy fagyasztóházban, vagy kutyatáp gyárban. Az lesz a jó élet!

2020. aug. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:

29 Én független nő voltam és elmondtam páromnak még akkor,hogy én csak akkor kezdek vele kapcsolatba ha elválik. Nem vállaltam be a Szeretői stàtuszt. Ő döntött úgy ,hogy elválik. Ez miért lenne az én hibám? Persze örültem neki,hogy engem választott de nem erőszak hatására tette.

Páromnak itthon a fele fizuból esélye sincs boldogulni,muszáj kint munkát vállalni, én pedig vele tartok.

Nem kutyatáp vagy hasonló gyárba megyünk. Ennyi erővel az exnejé nagyobb karrier mikor elvégezte az iskolát azóta szült és nem dolgozott.

Ez az ő dolga csak nem páromat vagy engem kellene megszólni, van az éremnek másik oldala is.

2020. aug. 23. 19:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!