Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha miattam hagyta el a feleség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha miattam hagyta el a feleségét akkor örökre én leszek rossznak nézve ?

Figyelt kérdés

Mindenki énrám köpköd pedig a felesége is kijelentette ,hogy nem szereti már. Ha meg nem szereti ,nem kell neki akkor mire a balhé?

Mondtam neki ,akkor lehet köztünk több ha elhagyja addig nem. Latolgatta ezt de mellettem döntött.

Most mégsem tudok boldog lenni mert mindenki engem bànt.


2020. aug. 8. 09:06
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
73%

Mert te aztán boldog vagy, látom. Téged köpködnek, viseld el a következményeket. Az ilyen azt hiszed téged nem dob egy újért? Hát...

N28

2020. aug. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:

11 Párkapcsolatilag boldog vagyok igen. Lehet városban nem lenne egy szó sem de egy 2000 lakosú faluban ez nagy téma nekik, és ez valóban zavar.


Akárki elhagyhat ,megjegyzem ha így hagynak el mint ő tette elfogadom. Mert előtte nem volt köztünk semmi csak miután elhagyta és elköltözött onnan. Volt ideje is átgondolni és engem választott.

2020. aug. 8. 10:01
 13/36 anonim ***** válasza:
34%
Ne foglalkozz senkivel, minden csoda 3 napig tart. Te pont, hogy korrekt voltál, nem mentél bele a kapcsolatba, amíg le nem zárta.
2020. aug. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
100%
igen. Ezzel az első pillanattól kezdve számolnod kell. Csak akkor fog változni a helyzet, ha a társad kiáll mindenki elé és vállalja, hogy .. de még akkor is menni fog a szöveg a hátad mögött.
2020. aug. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
33%

Nagyon jól tetted, hogy nem lettél szerető, harmadikként.


A pasi döntése volt, nem a tiéd.

A másik esetben is pletykálnának rólad, sőt!


Ne törődj sokat ezekkel, szerintem sok álszent ember egyszerűen irigy.

2020. aug. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:
14 Ő felvàllalta a döntést de neki is ellene vannak még a saját anyukája is,amiért ezt tette.Pedig neki a fia boldogsága kellene ,hogy számítson.
2020. aug. 8. 10:57
 17/36 anonim ***** válasza:
54%

Talán azt látja, hogy a fia a pillanatnyi élvezetekért a boldogságát dobta el.

Főleg, ha gyerekük is van.

Te ezt végképp nem érezheted át, hogy mit jelent idővel felfogni, hogy hiába kaparsz, megvehetsz mindent, elvesztetted a gyerekeid. Ők is haragszanak. Idővel belátod azt is, hogy teljes joggal. De addigra ők már mást hívnak apának. Soha nem lesz visszaút, nem kaphatod vissza a családodat.

Valahol ezen az úton elkezded te is meggyűlölni azt a nőt, aki mindennek a kiváltója. Nem ő az oka, nem ő döntött így, de mégis.

Kisvárosban is ugyanúgy megy a pletyka. Azt se nézik jó szemmel, ha boldogok vagytok. De mikor szakítotok, az legrosszabb, mert mindenki a képedbe is dörgöli, hogy ezért dobtál el mindent, pár hónap, vagy pár év látszólagos boldogságért.

Ha a fiam egyszer lesz olyan bolond, mint én, mindent el fogok követni, hogy észre térjen.

2020. aug. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:

17 Az gondolom elkerülte a figyelmed a felesége is azt mondta már nem szereti nem érdekli. Csak most balhézni azt szeret meg sajnáltatni magát.

Mit vársz aki egyszer rosszul döntött bűnhődjön amíg él?

2020. aug. 8. 12:52
 19/36 anonim ***** válasza:
0%

Nem értem honnan tudjátok itt, hogy elcsábította, kizsarolta, még hány gyerek van?

Mindenki abból a faluból ír?


Én se maradnék az asszony mellett, ha nem szeret.

Mégis, az milyen élet?

2020. aug. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:
19 Nem zsaroltam elmondtam neki ,ha így nem lehet (hogy elhagyja és új kapcsolatot kezd) akkor felejtsen el.Ez a véleményem és nem lettem volna szerető. 3 gyerek van. De ugyanúgy egy faluban él majd ,tudja őket látogatni amikor akarja.
2020. aug. 8. 16:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!