Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha miattam hagyta el a feleség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha miattam hagyta el a feleségét akkor örökre én leszek rossznak nézve ?

Figyelt kérdés

Mindenki énrám köpköd pedig a felesége is kijelentette ,hogy nem szereti már. Ha meg nem szereti ,nem kell neki akkor mire a balhé?

Mondtam neki ,akkor lehet köztünk több ha elhagyja addig nem. Latolgatta ezt de mellettem döntött.

Most mégsem tudok boldog lenni mert mindenki engem bànt.


2020. aug. 8. 09:06
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
51%

Te akartad, hogy elváljon érted. Akkor azt hitted, hogy neki nem kell gyerektartást fizetnie? Vagy hogy tervezted a közös jövőt? Ja, sehogy, csak verted a tamtamot, hogy érted el kell válni, te nem leszel szerető. Most meg vered a tamtamot, hogy elvált férfiként is felelősséggel tartozik a gyerekeiért, és oda a fél fizetése. Ó, szegényke.

Azt hiszed, hogy külföldön kolbászból van a kerítés? Vagy hogy ott el tudtok tűnni és nem kell fizetni?

Vagy csak nem elégedsz meg azzal, hogy a feleségétől elvetted, te a gyerekeitől is el akarod venni. Most csak a tiéd. Azt kaptad, amit érdemelsz.

2020. aug. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

Basszus, te sem vagy semmi no... A legkisebb gyerek 5!!!, azaz 5 eves te jo eg! Es most kihisztizted, hogy menekuljetek kulfoldre, mert "nem lehet megelni". Tudod en, hogy latom? Nem ezert mentek ki, hanem mert faj a kicsi szived, hogy megszolnak a faluban es persze kene venni sajat hazat+auto+minden, ami az "uj kezdethez" dukal.

Ha szeretned a parod, SOHA nem mondanad, hogy egy masik orszagba koltozzon a gyerekeitol tavol, amikor azok ilyen kicsik, gusztustalan.

2020. aug. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:

Én akkor mikor közeledett hozzám, mivel tudtam, hogy házas nyilván megmondtam ,hogy váljon el. Ő döntése volt,megtette. Le is mondhatott volna rólam vagy talált volna mást aki ugyis szóba all vele ha nem válik el. Az a legszebb az egészben az exneje azt mondta neki már nem szereti ...de ha nem szereti akkor miért pletykál? Ha idézem :nem szereti ,nem kell neki ha vissza menne se.


Szó sincs róla ,hogy nem akar fizetni fizeti amit kell.Nekem több családtagom kint él,tudom,hogy kint sem könnyű és dolgozni kell. De így annyija sem marad amiből maga megélne,nemhogy előrébb jutni bármit venni.Nem kellene eltemetnie magát attól mert elvált ember.

Lehet itt önérzeteskedni ,hogy jaj akkor nem menne másik országba....önérzetből nemtud ennivalót venni ,autót fenntartani stb.Emberileg nem szűnnek meg az igényei attól,hogy anyagilag most rosszul áll.De dolgozni és tenni akar érte,hogy jobb legyen. Most úgy látszik ez is elítélendő.

2020. aug. 23. 21:00
 34/36 anonim ***** válasza:
60%

Kár fikázni a Kérdezőt. Az én szüleim sem szerették egymást, de ki nem mondták volna soha.

Nem volt valami vidám gyerekkorom. A gyerek is látja mi van, nem hülye.

Ahogy felnőttünk anyám meg öngyilkos lett.

Tényleg nem szerették egymást. De a testvéreimnek sem volt sohasem jó a kapcsolat, a rossz család mérgező.

Amikor még én váltam el kb vért kellet pisálnom, hogy fizikailag ne kerüljek 3 km-nél messzebb a gyerekeimtől. Nem is vesztettem el őket, a pasi meg el fogja.

Én ezért hibáztatom, és őt.

2020. aug. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:
34 De akkor mégis szerinted mi lenne a helyes ? Engem savaznak itt a válaszolók,hogy miattam de ez nem igaz ,hogy tudna énrám költeni mikor a fél fizetésből magát sem tudja eltartani? Ez sem állapot,hogy élete végéig vegetáljon akkor ? Csak mert egyszer rosszul döntött rosszul házasodott.
2020. aug. 23. 21:09
 36/36 anonim ***** válasza:
69%

Sokan azt gondolják, a házasság életre szóló tulajdonjogot jelent a másik felett. A "más férje", meg a "gyerekes pasi" elég elrettentő jelző ahhoz, hogy rá, az esküre, még a közös utódokra hivatkozva sz@rul éljünk le egy életet.

Ami nem működik, azt el kell engedni. Ez nem a középkor, már nem kell pápai engedély a váláshoz, és külön élő szülők is tudnak jól gyereket nevelni, ha a játszmák helyett az energiáikat a gyerekekre fordítják.

Ha tényleg indok a közös gyerek a közös boldogtalanságra, akkor nekem inkább nem is kell gyerek. Senkitől.

Kit érdekel, mit gondol a faluban Mariska néni? Nehogy már egy rossz házasságot ne lehetne felbontani akkor is, ha 20 gyerek van... ha másik nő miatt, akkor azért. Na és? Másik nő azért lehetett, mert valami már nagyon nem működött. Pont. Az új nő nem "ellopta". Nem "elszerette" a férjet. Legkevésbé ő tehet arról, hogy a házasság tönkrement. Ő csak következmény.

2020. szept. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!