Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is taplóság ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is taplóság ez a barátomtól vagy neki van igaza és érzékeny vagyok? Írj véleményt légyszi!

Figyelt kérdés

Van hogy nem értünk egyet, elég rosszul esik ilyenkor amilyen konok módon közli velem a véleményét. Múltkor írásban volt kisebb véleménykülönbség én küldtem neki egy szomorú gifet. Erre visszaküldött egy kiröhögő mémet. Nekem ez nagyon rosszul esett, el is vonultam, később mikor ezt észrevette kérdezte mi a baj. Elmondtam ezt neki és azt válaszolta hogy túlságosan is érzékeny vagyok nem akart megbántani.


Nem tudom mi legyen, ez nem at első eset volt.😣 Egyébként mindenben számíthatok rá.



2020. aug. 8. 14:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
19%
A barátnőd szerint egy f@sz? Hát persze, de ő ezt úgy értette szerintem, hogy nagy a f@sza és hogy honnan tudja ezt? Háááát.... igen....
2020. aug. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

A barátnőm tuti nem, hiszen fél éve van kapcsolatban. Még a rózsaszín fázis megy...

Az viszont igaz, hogy a korábbi kapcsolataimban sokkal kedvesebbek voltak a pasijaim. Ez viszont már egy aggasztó tény, hogy a jelenlegi nem az.

2020. aug. 8. 14:31
 13/18 anonim ***** válasza:
0%
Számomra az az igazán aggasztó, hogy megint elb@sztam 20.000 forintot egy prostira, ráadásul férfi volt... Na mindegy, figyelj, kicsit (nagyon) érzékeny vagy, ez nem a te hibád, de nem kell drámakirálynőt játszanod, csak feküdj alá és kész.
2020. aug. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem nagyon érzékeny vagy, egy gifen megsértődni elég kemény. Ha szóban is bunkó veled, az más, azt nem kell hagyni. Szóval a konkrét gifes szitu amit leírtál, az tényleg hisztinek tűnik, de gondolom inkább a szavai bántanak. Csak azokról konkrétumot nem írtál.
2020. aug. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha pl. Van oka a szomorúságodnak és az a szomorúság komoly dolog akkor az ilyen reakció tényleg tapló dolog akkor ezen helyzetben nem vagy túl érzékeny. De valós szomorúságot kiröhögni tapló dolog ahelyett hogy megkérdezte volna mi a bajod. Szóval ez nem volt túl érzékenység csak a párod EQ érzéketlensége.


De nem írsz konkrétumokat így érdemben választ sem tudunk adni.

2020. aug. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
13-as mi köze a selyemfiudnak a kérdéshez? Kit érdekel a magánéleted hm? Ez ha ennyire aggaszt írj egy kérdést a szexuális kategóriába, ez nem az.
2020. aug. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyen tapló kérdező a pasid akkor minek vagy vele.


Szomorú smiley-ra akinek nem az az első kérdése hogy mi baj hanem kimémel elgondolkodtató hogy tényleg melletted áll e vagy csak mögötted és mindezt úgy hogy csak megjátssza.


Én össze se jönnék olyannal aki tapló. Tök mindegy milyen külsőleg.

2020. aug. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező itt válaszolok, szerintem dobbancs! Nem muszáj megfogadni, de már most érzed, hogy neked így nem jó ebbe a kapcsolatba! Azok alapján amit leírtál, egyenértékű, hogy később neccesebb lesz. Manipulál és kontrollál, ez nem kapcsolat, szerintem jobban jársz nélküle, de neked kell tudni mit szeretnél! Szerintem nem normális ha úgy viselkednek az emberrel, hogy asszony kuss a neved, de egyébként bármibe számíthatsz rá, később ezt majd szóvá fogja tenni, mikor a sarkadra állnál, hogy de bezzeg én melletted voltam. Ennek a pasinak van valami problémája, és nárcisztikus is és nem tisztel. Tisztelet az one, meríts erőt a régi kapcsolataidból, és kérdezd meg magadtól, hogy szükséged van-e tapló barátra.
2020. aug. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!