Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akar szexelni velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar szexelni velem a férjem?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, van egy férjem és egy közös kisfiúnk. A férjem nem akar velem szexelni. A teherbe esés óta 3 év és 2 hónap telt el, ez alatt az idő alatt kb. 5x volt köztünk szex, de az is nagy unszolásra történt meg, és olyan is volt.. egy ideig próbáltam kezdeményezni, de valamilyen indokkal mindig lerázott (fáradt, álmos stb.). Az utóbbi időben már belefáradtam az állandó elutasításba, úgyhogy már egyáltalán nem kezdeményezek, az utóbbi több mint 7 hónapban nem is volt köztünk semmi. Az elmúlt időszakban (4honap) költözés, házfelújitás, munkába állás is lekötött minket. A baj nem csak itt van már sajnos. Nekem nagyon jól esne egy kis kikapcsolódás, szórakozás akár kettesben, akár a kisfiúnkkal együtt, a férjem viszont hallani sem akar ilyesmiről, szinte soha nem akar menni sehova, pedig pénzünk az lenne rá. Most a házfelújításra fogja, amit megértek, de máskor is mindig kitalál valami indokot, hogy miért ne kelljen elmenni sehová. Megmondom őszintén, hogy én már kezdek nagyon belefáradni/belefásulni ebbe az egészbe. Fiatal vagyok még, nem akarom apácaként leélni az életemet, szex és kb. érzelmek nélkül. Sajnos az önbizalmam amúgy sem volt soha nagy, de mostanság már teljesen el is fogyott, szinte már nem is érzem magam nőnek, csak egy szerencsétlennek. Egy bókot nem kapok soha tőle, pedig azért azt tudom, hogy mások nagyon szépnek, csinosnak látnak, de én szinte undorodom magamtól már.. A férjem egyébként kedves, megértő, veszekedni nem szoktunk. Viszont ha felvetek egy problémát teljesen homokba dugja a fejét, elszalad előlem mint egy kisgyerek és nem válaszol, nem lehet beszélni olyankor vele, így erről a dologról sem nagyon. Már mondtam neki, hogy nekem ez így nagyon nem jó, ha nem változtat, akkor el fogunk válni sajnos. Nem hinném, hogy harmadik fél lenne a dologban, de kizártnak sem tartom. Jó lenne valami támogatás vagy segítség, hogy mit tegyek, mert nagyon boldogtalan vagyok így :(

2020. aug. 9. 23:20
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
74%

7es!

Gondolod, hogy a szülőszobán érte trauma a férjét, és azóta

nem képes szexuális életet élni a feleségével?

2020. aug. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
87%

Sosem fogom megérteni, hogy miért csinálnak gyereket az emberek olyan kapcsolatokban, ahol csak szívni fog szegény. Ha még ennyire minimálisan sem megy a kommunikáció, mint a sztoriban, akkor mégis, miért csináltatok gyereket? Mert ez nem gyerekvállalás, ez gyerekcsinálás volt.


Amúgy állj már oda elé normálisan, higgadtan és kérdezd meg, hogy mi a probléma. Ez a gyk. Itt kihoznak valamit az emberek, a saját sértettségük és tapasztalatuk alapján, aztán lehet, hogy tök más van a dologban.

2020. aug. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
94%

1 mondatot kell csak kérdezned, hogy miért nem hajlandó veled lefeküdni, és sokkal korábban meg kellett volna tenned. Nyilván van válasza rá, neki is volt 3 éve rá gondolkodni; ne hagyd, hogy sunnyogjon.

Ez így nem házasság, ha szeret törekednie kellene a változtatásra!

2020. aug. 10. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
70%

Kedves kérdező ne haragudj meg de ezt a fáradt, fáj a fejem dolgot a nők is el szokták játszani néma már fájnak ezek a hazukságok,annyira ki ismertem a női családtagjaimat hogy tudom mikor hazudnak és mondanak igazat,annyira rá tudnak játszani a dolgokra hogy az már tényleg fáj ezeket főleg a férjük előtt teszik és mivel köztük élek ezért látom,nagyon jó tapasztalatot tudok ebből szerezni, bocs de ezt gondoltam le írom.

Most nem azért de saját magad is tudsz erre választ adni,írod hogy el szalad mint a kisgyerek ezek szerint még nem nőtt fel még gyerek,ezért tart itt ez a kapcsolat,tudom rossz érzés de ez az igazság ezt saját magamról is tudom mondani így 22 évesen,azért én már fejlődöm és nem futok el a problémák elől ha nem megoldást keresek rájuk.

Nem vagyok valami okos ember de egy kapcsolatban nagyon de nagyon fontos szempont az is hogy bármit meg lehessen beszélni egymással majd ezt közösen meg kell oldani,másképp egy kapcsolat nem fog működni túl sok ideig.

Hány éves a férjed?

Gondolom idősebb nálad.

Ha nagy a korkülönbség akkor nyilván ő máshogyan gondolja a dolgokat.

Túl fiatal vagy még ehez,szóval ha nem változik semmi akkor amint tudsz hagyd ott.

2020. aug. 10. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
És a baba születése előtt hogy voltak ezek a dolgok?
2020. aug. 10. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt kérdezném, mint az utolsó. Előtte milyen volt a kapcsolat? Mennyi szex volt?
2020. aug. 10. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 Ypszilon1980 ***** válasza:
79%
Nem tudom, hogy mi a valódi oka, de nem szeret, vagy van valakije. Ilyen fiatalon ha nem változtatsz, akkor bizony apáca leszel. A szexet ha már unszolni kell, akkor annak vége.
2020. aug. 10. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 Hellmano ***** válasza:
89%
Haverom mondja mindig, mivel későn nősült "Megspóroltam egy válást" és igaza is van. Ezzel nem azt mondom, hogy aki fiatalon házasodik / gyerek, hogy kivétel nélkül válni fognak, de nagy a valószínűsége. Ha szereted ezt az embert el kell fogadnom, hogy nem lesz már szex közöttetek, vagy évente max. egyszer, ha neked nem jó, majd kezdesz valamit magaddal és ennyi. Vagy továbblépsz vagy masztizol vagy dugatod magad valakivel...
2020. aug. 10. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
74%
Nekem is az a furcsa h miért nem akar erről beszélni?
2020. aug. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Most mondanám hogy velem ki élheted a vágyaidat de gondolom úgy sem lennél benne.

Számos ember benne van egy házasságban ahol nem működnek jól a dolgok de még is benne marad mert anyagilag megéri,testileg és lelkileg pedig keresnek egy másik embert akivel ki tudják élni minden vágyaikat és el tudnak vele menni szórakozni.

2020. aug. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!