Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akar szexelni velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar szexelni velem a férjem?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, van egy férjem és egy közös kisfiúnk. A férjem nem akar velem szexelni. A teherbe esés óta 3 év és 2 hónap telt el, ez alatt az idő alatt kb. 5x volt köztünk szex, de az is nagy unszolásra történt meg, és olyan is volt.. egy ideig próbáltam kezdeményezni, de valamilyen indokkal mindig lerázott (fáradt, álmos stb.). Az utóbbi időben már belefáradtam az állandó elutasításba, úgyhogy már egyáltalán nem kezdeményezek, az utóbbi több mint 7 hónapban nem is volt köztünk semmi. Az elmúlt időszakban (4honap) költözés, házfelújitás, munkába állás is lekötött minket. A baj nem csak itt van már sajnos. Nekem nagyon jól esne egy kis kikapcsolódás, szórakozás akár kettesben, akár a kisfiúnkkal együtt, a férjem viszont hallani sem akar ilyesmiről, szinte soha nem akar menni sehova, pedig pénzünk az lenne rá. Most a házfelújításra fogja, amit megértek, de máskor is mindig kitalál valami indokot, hogy miért ne kelljen elmenni sehová. Megmondom őszintén, hogy én már kezdek nagyon belefáradni/belefásulni ebbe az egészbe. Fiatal vagyok még, nem akarom apácaként leélni az életemet, szex és kb. érzelmek nélkül. Sajnos az önbizalmam amúgy sem volt soha nagy, de mostanság már teljesen el is fogyott, szinte már nem is érzem magam nőnek, csak egy szerencsétlennek. Egy bókot nem kapok soha tőle, pedig azért azt tudom, hogy mások nagyon szépnek, csinosnak látnak, de én szinte undorodom magamtól már.. A férjem egyébként kedves, megértő, veszekedni nem szoktunk. Viszont ha felvetek egy problémát teljesen homokba dugja a fejét, elszalad előlem mint egy kisgyerek és nem válaszol, nem lehet beszélni olyankor vele, így erről a dologról sem nagyon. Már mondtam neki, hogy nekem ez így nagyon nem jó, ha nem változtat, akkor el fogunk válni sajnos. Nem hinném, hogy harmadik fél lenne a dologban, de kizártnak sem tartom. Jó lenne valami támogatás vagy segítség, hogy mit tegyek, mert nagyon boldogtalan vagyok így :(

2020. aug. 9. 23:20
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Itt nagy gondok vannak.Sajnos nagy a valószínűsége,hogy ezt segítség nélkül nem tudod megoldani.Keressetek fel egy kapcsolat,házassági tanácsadót.Ott szekember segítségével, közösen talán megoldható .

Persze ehhez is két ember kell,aki felmérte,felismerte,hogy probléma van,és tudja,hogy változtatni kéne,csak a módját nem látja.

Ha homokba dugja a fejét,és hárít, el se hajlandó menni oda,akkor nem ér semmit az egész.

2020. aug. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
28%
23 évesen gyerekkel már öreg vagy neki.
2020. aug. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
0%
Újítások bevezetése nem segítene?
2020. aug. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

3 éve nem voltatok együtt és még csak most akarod megoldani a problémát? Ne nevettes kérlek! 😆


És te mit csináltál ez alatt a 3 év alatt?? Hangyákat szamolgattal??


Egyébként gomdolod hogy 3 évig nem szexel a ferjed?? Dehogy nem!!! Csak nem veled!! Van valakije egyértelműen! Legyen fiatal vagy idősebb férfi, mindegyikben az a közös, hogy vannak igényei, szükségletei. Ugyanúgy mint a nőknél. Egy átlag férfi egy héten legalább 2 szer szexelne, vagy önkielégít. Ennyire nem lehetsz naív kislány, hogy azt hiszed, hogy 3 évig nem csinál semmit sem, mikor neki is ugyanúgy vannak igényei??! Dehogy nem! Te már csak anyai és hazirabszolga szerepet töltöd be nála, semmi többet. Ennek a házasságnak lőttek!

2020. aug. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!