Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottál már azért valakive...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottál már azért valakivel,mert nem volt társasági ember?

Figyelt kérdés

Dobtad már azért barátodat/barátnődet,mert csendes volt,inkább magánakvaló? Nem veled,hanem mások társaságában. Például a barátaiddal/családoddal nem találta a közöshangot ,vagy nem is akart velük nagyobb eszmecserét?

Ez halálos ítélet egy kapcsolatban? Elfogadhatatlan,ha valaki ilyen? De emellett minden másban nagyon rendben volt, mondjuk külsőre is ,belsőre is.


2020. aug. 11. 19:37
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Én igen, de ott extrém eset volt, pl. előlem is titkolta hogy elhunyt egy rokona, évente egyszeri közösségi programra se tudtam rávenni, stb.

Én is otthonülős vagyok inkább, de ez nekem is túlzás volt.

N

2020. aug. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Jó ez tényleg durva,hogy titkolja a dolgait előled is. ÉN a páromnak mindent elmondok és tudok is vele beszélgetni ,plusz általában ha +1 személy van jelen és ismerjük akkor is elég laza tudok lenni. Nekem a nagyobb társaságokban vannak inkább gondjaim. Meg elmenni elemgyek én csak más kérdés,hogy csendben ülök..:D
2020. aug. 12. 11:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!