Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nőként ezt Ti is elvárjátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként ezt Ti is elvárjátok?

Figyelt kérdés
Hogy a pasitok lépjen szintet a kapcsolatotokban, ( mondja meg h mikor legyen eljegyzés gyerek stb ) kezdje el megvalósítani a közös házra valót. Kezdje el az azokkal kapcsolatos ügyeket intézni.
2020. aug. 25. 14:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább úgy vagyok vele, hogy közösen gondolkodjunk, tervezzünk és beszéljük meg, és együtt is teremtsük meg azokat amik ehhez “kellenek”
2020. aug. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
26%
Nah és mik vannak az elvárások másik oldalán ellenszolgáltatásként? :D
2020. aug. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem, sőt elég rosszul esne, ha ő mondaná meg, mikor legyen gyerek...Közös megbeszélés, ez egyértelmű.
2020. aug. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez mind közös dolog, szóval azt várom el, hogy együtt meg tudjuk ezeket beszélni (ki mit szeretne, mikor stb.) és utána együtt tegyünk azért, hogy megvalósítsuk a terveinket.
2020. aug. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Bnőm részéről ez mind már lehetne..
2020. aug. 25. 14:45
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket a dolgokat közösen beszéltük meg. A házvásárlással kapcsolatos ügyeket többnyire ő intézte, a házakat viszont én szelektáltam. Neki megvoltak a kritériumai, nekem is, hogy mi tetszik, majd kiválasztottam azokat, amik mindkettőnkek megfelelnek, és azokból választottunk közösen.
2020. aug. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolat elején, sőt már randiknal általában téma szokott lenni ki mikor tervezi(par even belul/30as eveiben, stb). Direkt azert hogy nagyjából hasonló jovokeppel tudjanak elindulni. Igy kilehet szűrni azt ha valaki pár even belül mar gyereket, hazassagot szeretne az ne kezdjen olyannal aki tavoli jövőben sem gondolkozik ilyeneken. Egyébként a legfontosabb hogy akkor legyen szintlepes a kapcsolatban ha mindket fel akarja. A legnagyobb hülyeség ha csak mert a másik fel ragaszkodik hozza, mert később ra fog járni a rud de keményen.
2020. aug. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
74%
Elvárom a törekvést ezekre, de azért alapvetően ezek mind közös megegyezés tárgya. Viszont ha túl sokáig pötsetlenkedne, akkor azt tuti nem tolerálnám, hiába van benne állítólag a szándék.
2020. aug. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
85%

Én az ezek megvalósítására való hajlandóságot és csapatmunkát várom el.

Például hogy akarjon esküvőt és ne 10 év múlva. Illetve ha már vannak nekem is megtakarításaim, mert arról álmodozom, hogy rgy szép, nagy házban fogok élni 40 évesen, nem egy kis lyukban, mint most. :D


Igazából az otthon oldalát akkor is meg fogom valósítani, ha senki nincs velem. De ha nem olyan van velem, aki együtt dolgozik velem ezen, akkor inkább kivágom. Nem tartogatok fejlődésképtelen, semerre nem mutató kapcsolatokat, ahol életünk végéig vakarja az illető a tökeit, mert neki ennyi elég.

2020. aug. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
88%
Azt írod, hogy a barátnőd szerint mehetne. Akkor csak rád vár, hogy te tedd a következő lépést. Vagy ő kérje meg a te kezedet? Essen teherbe a tudtod nélkül? Van, amikor a te térfeleden pattog a labda, és neked kell kimondani. "Leszel a feleségem?" Vagy "Nem veled tervezek hosszú távon." De tudva, hogy a barátnőd ezt akarja, évekig rabolni az idejét, az nettó görénység. Te se leszel egyre kapósabb, ahogy öregszel.
2020. aug. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!