Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nőként ezt Ti is elvárjátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként ezt Ti is elvárjátok?

Figyelt kérdés
Hogy a pasitok lépjen szintet a kapcsolatotokban, ( mondja meg h mikor legyen eljegyzés gyerek stb ) kezdje el megvalósítani a közös házra valót. Kezdje el az azokkal kapcsolatos ügyeket intézni.
2020. aug. 25. 14:20
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
12%
Mondd a barátnődndk, hogy 2022-ben lesz eljegyzés. 2023-bsn lagzi. 2024-ben gyerek. Nyertél két évet. Addig nem hisztizik.
2020. aug. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
86%

Én a 9-essel maximálisan egyet értek, pedig férfi vagyok! Oké, én már ezen az egészen átestem, de jó látni hogy vannak még egészségesen gondolkodó nők is! Bizony ám, ha egy férfi nem hajlandó az újját semmegmozdítani, annak nem a popsiját kell kinyalni, meg erőltetni a dolgokat, ergo hlyét csinálnia magából a nőnek, hanem kivágni a francba. Egyébként jó tanács az is, hogy ha egy férfi már a komoly döntések előtt is csak egy lusta, időt húzó alak, az a büdös életben sem fog megváltozni.


Ha adhatok egy tanácsot a nőknek... Ne csesszétek el az időtöket egy hapsira csak azért, mert hát mi lesz veletek egyedül. Higyjétek el, sokkal de sokkal rosszab lesz későbbiekben ha egy ilyennel maradtok együtt.


Egy kapcsolat minőségét nem a szex vagy annak mennyisége határozza meg, hanem a közös célok, a belefektetett munka, és a kitartás. Rengetegszer olvasok itt a gyk-n olyanokról, akik a léhűtő pasijuk miatt szenvednek. Azt se felejtsétek el, a párotok pontosan titeket tükröz minőségben!

2020. aug. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
73%
Na hál istennek vannak itt normális nők is akik nem csak elvárják a dolgokat, hanem ők maguk is részt vesznek a célok élérésben. Egy normális kapcsolatban közösen kell megoldani a dolgokat, nem elvárni, hogy a pasi mikor akarja ezt meg azt, aztán sírni ha nem teszi.
2020. aug. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem ez ismerkedéskor kiderül, egy okos nő tudja, mire számíthat később. Sokat beszélgettek, csevegtek és megbeszélitek kb. észrevétlenül, hogy ki mikor mit szeretne. Utána nem lehet reklamálni, mindenki tudja, mire számíthat. Ez nem volt nektek meg?
2020. aug. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Ezek megbeszèlès kèrdèse. De ha a barátnőd rèszèről ezek már lehetnènek, akkor valóban nálad a labda, hogy elmond, te hogy azeretnèd.
2020. aug. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
74%
Nem, nem vagyok óvodás. Én abban hiszek, hogy teljesen mindegy, ki hozza fel előbb a témát, csak tudjuk normálisan megbeszélni. Megtakarításban, ügyintézésben és szervezésben pedig igenis osszuk fel igazságosan (még jobb, ha egyenlően, de erre nem mindenkinek van kapacitása) a teendőket, ne csak egy ember csináljon mindent, az egyáltalán nem fair.
2020. aug. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%
Igen elvárom, és egyre jobban zavar,hogy nem lép semmit,pedig 5 éve élünk együtt.
2020. aug. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
24%
Itt szerintem ő inkább a házra valóra hegyezte ki a dolgokat. Ergó, háziasszony akar lenni, nem akar dolgozni. Jól gondold meg.
2020. aug. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
81%

Igen, én elvártam, hogy idővel ő is felnöjön ezekhez a dolgokhoz és ne csak az én terveim között szerepeljen a ház, házassag es gyerek, hiszen ezeknek, mint elöttem is írták, közösen megvalósítandó feladatoknak kell lenniük.


Ha te nem akarod ezeket megélni a baratnőddel a közeljövőben, akkor ne áltasd és ne húzd az idejét.

2020. aug. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
58%
Mivel egy házra valót kicsengetni nem egy év, ezért egy huszonévestől már szerintem alapból elvárható, hogy félretesz valamit, nemtől és kapcsolati státusztól függetlenül. A többi kérdést meg csak akkor tudja megmondani, hogy ha jó a kapcsolat, szóval ha adottak a körülmények akkot elmondhatod a vágyaidat de semmiképpen nem célszerű következőni, hogy jelentse be előre, hogy mikor akar eljegyezni. A gyerekre rá lehet kérdezni, hogy szeretne-e a jövőben, mert ezel első randis kérdések szerintem.
2020. aug. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!