Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azok a lányok, akik párjának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a lányok, akik párjának régen sok nővel volt dolga, hogy viselik?

Figyelt kérdés

Az én barátom elmondása alapján 7 nővel volt együtt előttem, ebből 2 volt párkapcsolat, többi alkalmi szex, de a szexet leszámítva még ennél is több lánnyal is kavart.

A barátom amúgy 25 éves, nagyjából ő 20-21 éves kora óta nem volt mással rajtam kívül... Akkor mégis hogy lehetett ennyi nővel?!


Számomra ez annyira furcsa, egyszerűen szinte hihetetlen,hogy mindezt a sok lányt (számomra sok) bezsúfolta kb. 3(!) évbe..


Férfiak, ez ennyi idősen ennyi idő alatt tényleg sok nő, vagy csak számomra brutál?


Lányok, ha volt dolgotok ilyen pasival, azt hogy viseltétek?

Belőlem néha előbújik a kisördög és egyszerűen minden om nélkül féltékenykedek es beképzelem pl azt, hogy neki régen jobb volt más nőkkel, vagy képes lenne megcsalni (pedig bízok benne, tudom hogy nem csalna meg, nem vágyik másra, de a futó kalandjai miatt néha elbizonytalanodok magamban is, és bemesélem, hogy nem vagyok elég jó neki)


Nekem nehéz ezt elfogadnom, persze mar majdnem 3 éve együtt vagyunk, de sem ezt nem viselem jól, sem azt, hogy nem védekezett, talán utóbbi még jobban zavar, isten se tudja milyen r*bancokkal volt dolga (persze szerinte nem azok stb, de az én szememben az a fiatal lány, aki egy szinte idegennel szexel gumi nélkül, az r*banc, hiszen akkor valószínűleg nem is szokott használni soha).


Igazából tudom tudom, az én hibám, de anno a kapcsolat elején voltam olyan hülye, hogy megkerdeztem hány kapcsolata volt, és hány lánnyal volt dolga, de őszintén szólva fogalmam sem volt róla, hogy ez lesz a válasz,innen meg már elindult a lavina... Úgy érzem ezen sose fogom magam teljesen túltenni, nekem sok párkapcsolatom volt , de csak 1 fiúval feküdtem le a párom előtt, így ez nekem sok.


22/L



2020. aug. 26. 21:54
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
45%
Ne foglalkozz vele. Nekem no letemre a volegenyem a hetedik pasi, akivel lefekudtem, kb ugyanilyen felallasban, mint ahogy a parodrol irtad, 19 eves voltam mikor osszejottunk, megsem erzem azt, hogy tul sok pasival lettem volna előtte. Egyszerűen lazabban fogtam fel az egeszet. Ő sem volt szent, nyilvan csajozott fiatal korában. A nemi betegsegektol meg en a helyedben nem aggodnek ennyire, harom eve egyutt vagytok, azóta nincs semmi gond, ha ugy gondolod, akkor jarj sűrűbben nogyogyaszhoz megnezetni magad ha ez megnyugtat. Esetleg mondd el neki is az aggalyodat.
2020. aug. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
50%

Tipikus példája vagy annak, hogy ha minden rendben van, akkor generálsz valami feszkót már csak azért is :D és ezt nőként mondom...

A párod a ti összejöveteletek előtt azt csinálhatott, amit akart. Ha te emiatt őt számon mered kérni, vagy hisztizel mint egy óvodás akkor őszintén remélem, hogy a barátodnak minél előbb megjön az esze és kidob. :D Hát komolyan mit gondolsz? Milyen jogon háborodsz fel azon, hogy előtted mit csinált?

Elmondom, a srácok többsége már középiskolában elkezd nemi életet élni, nekem szinte az összes fiú haverom a szüzességét 16-17 évesen vesztette el, tehát a 7 csaj egyáltalán nem sok egy 21 éves srácnál. Főleg, hogy a srácok nagyrészének fiatal korban a szex nem nagy jelentőségű, nincs hozzá túlzottan érzelmi kötődés, tehát nekik nem jelent sokat.

Én 22 éves lány vagyok, párommal 2 éve jöttünk össze és előtte volt már 1 hosszabb kapcsolatom, meg két szexpartnerem. Nem a világvége, igazából még örül is, hogy hoztam azokból a kapcsolatokból tapasztalatot. Neki 1 barátnője volt előttem, vele is feküdt csak le, de az se zavarna ha előttem 10 lányt megdugott volna, mert semmi közöm hozzá mit csinált előttem. Most velem van két éve, engem szeret, nem csal meg, kész.


Sürgősen szedd össze magad mert most olyan vagy "felnőtt" létedre mint egy tini, és ezt rohadtul nem viselik el hosszútávon. Ne generálj problémát akkor, amikor amúgy minden rendben is lehetne.

2020. aug. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Utolsó: Hát azon csak ki akadhatok tán joggal ráadásul, hogy milyen betegségeket adhat át nekem a régi r*bancai által. Szóval azt hiszem joggal várom el a vizsgálatot, 3 év ide vagy oda.

És igen is joga van megdugni akár a fél várost is előttem, de az óvszer szerintem nem kéne hogy luxus legyen, és ezt igen is számon kérhetem rajta, ugyanis innentől rám is tartozik a múltja.

A kis önbizalom hiányomról meg nem tehetek, de egy szóval nem írtam szerintem sehol, hogy en ezen úgy kiakadtam előtte mint egy "tini". Szimplán zavar es nem tudom ezen túltenni magam, de ettől még nem erről szólnak a mindennapjaink nyilván.

2020. aug. 27. 10:59
 14/25 anonim ***** válasza:
51%

Ha zavar és nem tudod (vagy nem akarod inkább) túltenni magad akkor szakítsatok, mert ez egy állandóan fennálló probléma lesz és előbb utóbb elege lesz abból, hogy még évek után is ezen rugózol.

Amit én javaslok : pszichológus, önismereti könyvek... pikkpakk túlleszel ezen a lóf*sz problémán, hidd el. Az emberek kapcsolataiban ennél sokkal nagyobb gondok is felléphetnek, veled ott mi lenne, ha már ezen se tudsz túllépni hogy előtted is szexelt? Gumi ide vagy oda, nem az anyja vagy, hogy megmondd hogyan szexeljen a MÚLTBAN. Hagyd már szerencsétlent, így nagyon ügyesen kifogod harcolni a szakítást szép lassan...

12es voltam.

2020. aug. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
37%
Miért a nőket r*bancozod? A csávód nem az?:D
2020. aug. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
53%
Nekem nem probléma.Nemrég került ez szóba nálunk.Nem vagyok féltékeny a múltra és nem is agyalok azon kivel hogy volt.
2020. aug. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
45%

3 év után már semmi értelme a vizsgálatoknak, te is tudod. Vihar a biliben.


Nagyon könnyen lerbancozod a párod választásait, pedig ezek a lányok őt, és közvetve téged is jellemeznek.


Kár ezen pörögnöd ennyit, nyilván nem fogtok együtt maradni. Túl korán jöttetek össze, de ha nem ezen múlna, akkor meg elmarod marad mellől.


Amúgy vele szemben is megengeded magadnak ezt a műhisztit és szóhasználatot, vagy csak velünk vagy ilyen heves?

2020. aug. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
69%
Ha szakitotok, a következő barátnőjének, meg te leszel rib*nc. Nem szabad így beszélned az exeiről. Szerelmesek voltak. Ezt a hisztit különben sem 3 ev után kéne. Ha zavar 7 nő, ami nem is túl sok, akkor nehéz lesz párt találni
2020. aug. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
69%

A kerdezo probalkozzon a papneveldekben.


Ott lesznek olyan kispapok, akiknek max. annyi pasijuk volt, mint neki.

2020. aug. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
33%
A pasid tud róla, hogy kiírtad a kérdést
2020. aug. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!