Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azok a lányok, akik párjának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a lányok, akik párjának régen sok nővel volt dolga, hogy viselik?

Figyelt kérdés

Az én barátom elmondása alapján 7 nővel volt együtt előttem, ebből 2 volt párkapcsolat, többi alkalmi szex, de a szexet leszámítva még ennél is több lánnyal is kavart.

A barátom amúgy 25 éves, nagyjából ő 20-21 éves kora óta nem volt mással rajtam kívül... Akkor mégis hogy lehetett ennyi nővel?!


Számomra ez annyira furcsa, egyszerűen szinte hihetetlen,hogy mindezt a sok lányt (számomra sok) bezsúfolta kb. 3(!) évbe..


Férfiak, ez ennyi idősen ennyi idő alatt tényleg sok nő, vagy csak számomra brutál?


Lányok, ha volt dolgotok ilyen pasival, azt hogy viseltétek?

Belőlem néha előbújik a kisördög és egyszerűen minden om nélkül féltékenykedek es beképzelem pl azt, hogy neki régen jobb volt más nőkkel, vagy képes lenne megcsalni (pedig bízok benne, tudom hogy nem csalna meg, nem vágyik másra, de a futó kalandjai miatt néha elbizonytalanodok magamban is, és bemesélem, hogy nem vagyok elég jó neki)


Nekem nehéz ezt elfogadnom, persze mar majdnem 3 éve együtt vagyunk, de sem ezt nem viselem jól, sem azt, hogy nem védekezett, talán utóbbi még jobban zavar, isten se tudja milyen r*bancokkal volt dolga (persze szerinte nem azok stb, de az én szememben az a fiatal lány, aki egy szinte idegennel szexel gumi nélkül, az r*banc, hiszen akkor valószínűleg nem is szokott használni soha).


Igazából tudom tudom, az én hibám, de anno a kapcsolat elején voltam olyan hülye, hogy megkerdeztem hány kapcsolata volt, és hány lánnyal volt dolga, de őszintén szólva fogalmam sem volt róla, hogy ez lesz a válasz,innen meg már elindult a lavina... Úgy érzem ezen sose fogom magam teljesen túltenni, nekem sok párkapcsolatom volt , de csak 1 fiúval feküdtem le a párom előtt, így ez nekem sok.


22/L



2020. aug. 26. 21:54
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
48%
A csaj mindenkit lepontoz aki szerint rendben van a pasi. De a lenyeg, hogy "nem hisztizik".
2020. aug. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

Nem 7 exe van, de szerintem ez is világos a kérdésből. :D úgyhogy nem, nem voltak szerelmesek, nem is volt kb. egy kapcsolata sem rajtam kívül. Szóval azt hiszem nem sértek meg senkit a r*banc jelzővel. Aki meg azt írta, hogy a kovinek en lennék r*banc, vagy hogy jaj én mindenkit lepontozok akinek nem tetszik a válasza, na pont ezek a válaszadók az igazi r*bancok gondolom:) köszi, egyébként megoldottam a dolgokat a párommal, megbeszéltük azt hiszem, és hajlandó szűrésre menni velem :)

És nem hiszem, hogy 3 év után ez felesleges lenne, hiszen egyébként sem tudhatja az aki ezt írta, hogy mi a helyzet. Lehet, hogy csak óvszerrel védekeztünk vagy bármi. Nem is értem mi köze ennek az időhöz. A vírus, baktérium , ha van, attól még ott van!


Szóval nem tartok igényt több "hasznos" válaszra, thx

2020. aug. 30. 08:40
 23/25 anonim ***** válasza:
58%
Milyen baktériumokra és vírusokra akarsz szűretni?
2020. aug. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
47%
Nem lesztek egyutt sokaig. Ez a csavod szerencseje:)
2020. aug. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
49%
Az eredeti kerdesre valaszolva: egeszen jol viseljuk, mert van onbizalmunk.
2020. aug. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!