Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ez a viselkedés a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez a viselkedés a barátnőmtől? Férfiak, ti hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés

Barátnőm nagyon szép, dekoratív nő (22 éves), aminek örülök is, de annak már kevésbé, hogy nagyon kihívóan öltözködik. Nagy melle van, ezért szereti kirakni, valamint a mini ruhákat preferálja magassarkúval. Nagyon szeret kiöltözni, neki ez a hétköznapi öltözéke. Ezzel még akkora hatalmas problémám nem is lenne, de azzal már annál inkább, hogy a jól kinéző férfiakat stíröli, pl az utcán, étteremben, strandon, szinte mindenhol. Persze a férfiak is csorgatják rá a nyálukat rendesen, ez szintén nagyon idegesít. Flörtölni nem szokott idegenekkel (vagy csak nem tudok róla), de azt se tartom normálisnak, hogy más pasikat megnézzen mellettem.

Férfiak mit gondoltok?



2020. aug. 28. 17:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
64%

"Flörtölni nem szokott idegenekkel (vagy csak nem tudok róla)"


Jól gondolod,csak nem tudsz róla.

Engem is idegesítene,de sajnos semmi garancia nincs rá,hogy nem csal meg.

2020. aug. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Én az embereket szoktam nézegetni, és kb a felük férfi. Néha eszembe is jutott hogy vajon a párom mit gondolhat, valószínű azért nézem őket mert otthon is dolgozom általában és így örülök ha látok embereket. Kiöltözni nagyon direkt nem szoktam de nyáron van hogy kihívónak minősülök a meleg miatt.
2020. aug. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
#11 biztosan nem csal meg, az feltűnne. Főleg mert együtt élünk, meg ha akarnám a telefonját is fel tudnám oldani és belenézni. Annyire viszont bízom benne, hogy ne tegyem.
2020. aug. 29. 12:15
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem valaszol arra, hogy o is megnezi a noket, mert biztos igy van, csak nyilvan az mas, mert o pasi es neki lehet.
2020. aug. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Aki így öltözik mindig marha nagy önbizalomhiánya van, ézért is üldözi ffiak elismerését. Dolgozni kéne magán, ez éretlen viselkedés, és nem tartható párkapcsolatban.
2020. aug. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!