Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért én vagyok a hibás? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért én vagyok a hibás? Vagy túl reagálom az egészet?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Van egy majdnem 10 éves kapcsolatom , már van gyermekünk is ( 4 éves).

Pár hónapja belépett a képbe egy harmadik lány ( fiatalabb tőlünk).

Állítólag csak barátok, de engem totál frusztrál a dolog... Mindennap beszélnek messengeren - többet beszélget vele a párom mint velem, pedig én mindig próbálok kezdeményezni - de ő fáradt meg nem ér rá stb, vagy nyomkodja a telefont.

Évek óta nem voltunk kettesben sehol, és ő ezt nem is igényli :/ viszont ezzel a lánnyal keresi a programokat ( hazudott is már miatta ...), azt mondja hogy azért mert egy hobbit üznek és mással ezt nem tudja csinálni.

Ráadásul köztünk se mennek jól a dolgok, sokat vitatkozunk! Állítása szerint azért mert én vagyok a hülye meg a féltékeny.. De hogy a pics.. a ne lennèk az?

Vele elment egésznapra, máskor több órára.. Én meg várom haza :/

Azt mondta, hogy tök jól el tudnak beszélgetni , tetszik neki hogy a lány a hobbijat illetően nagyon ambiciózus és amiben tud támogatja stb stb.

Mi meg a gyerekkel hónapokat várunk arra, hogy kimozduljon velük bárhová is.

Többször megfordult már a fejemben a külön költözés, mert ez se nekem se a gyermekünknek nem jó! Viszont ha leülünk a dolgainkat megbeszélni, az a vége hogy én vagyok a hülye és a telhetetlen, pedig tenyleg nem vágytam / vágyom sokra csak, hogy időt kapjak és figyelmet mint egy normális kapcsolatban, ne kelljen a figyelemert sorba állnom.. Se nekem se a gyereknek.

Ti mit gondoltok erről az egészről?

Köszönöm!



2020. szept. 8. 11:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Az igaz, hogy ne féltékenykedjen, de ez a lónakba túloldala és ezt nem nőként mondom, legyenek nő barátai, nekem is van és felbosszantana, ha oknélkül féltékenykedni kezdenek, mert nem 1-2 éves barátságok, de ez már tényleg sok. Szóval egyáltalán nem meglepő a kérdező kiakadása, mert itt csak az nem látja mi történik aki nem is akarja látni. Túlzott féltékenység ide vagy oda. Azt nem mondanám, hogy nincs mit helyretenni a kapcsolatban, mert nem oknélkül történik ez és nem csak e gyik fél hibájából. Ez még nem a túlzott féltékenység kategória, az ott kezdödik, hogy egy férfi még egy nőre se pillanthat, mert hogy mertél arra a k...ra nézni, meg "mi van megcsalsz?" És hosszasan lehet sorolni...de szerintem itt a kérdezőnek nem az a baja, hogy a párjának egy nő a barátja, hanem hogy lassan már több időt van vele, mint saját gyerekével és vele. Igen is lehet ezzel takarózni, na már persze nem saját részre az önzőség, de a gyereknek igen is szüksége van az apjára.
2020. szept. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Kedves 10/11 -és válaszadó.

Köszönöm a monológot, és a hazisarkany jelzőt :D

Pedig aztán rám mindent lehet mondani, csak azt nem hogy házi sárkány 😜

Engem nem az bánt hogy van egy lány barátja (mert nekem is férfi barátom) hanem az, hogy teljesen háttérbe szorultunk és nem, nem a gyerekkel takarozok de neki is szüksége lenne az apjára, és nem csak nekem a paromra.

De azért köszi a jó tanácsokat

2020. szept. 9. 14:17
 13/15 anonim ***** válasza:
85%
10-es, azért miért lenne kattant, mert figyelmet akar? Bocsi, de a párom legyen már az első, meg a gyerekem, ha már együtt élünk! Szó nincs róla, hogy ne legyen ellenkező nemű barátja, de csinálja ezt egészséges keretek között. Igenis, ha ÉN vagyok a párja, akkor ÉN legyek az első, ne a " haver csaj". Ne azzal töltsön már több időt! Ha szerinted ez így normális, akkor csak sajnálni tudlak. Egoistának nevezed a kérdezőt, holott a párjánál nagyobb egoista nincs is, hiszen pont, hogy ő helyezi előtérbe a haverját, mert neki úgy a jó. Ha így gondolja, lépjen ki a kapcsolatból, utána csináljon kedvére amit akar.
2020. szept. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Na mi lett?
2021. jún. 2. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Tetriszeznek mind a ketten otthon.
2021. jún. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!