Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a párom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a párom nem segít nekem semmiben?

Figyelt kérdés
Én délelőttönként dolgozok, délutánonként este 8ig egyetemen vagyok. Emellett főzös, mosok, takarítok rá. De ha őt megkérem, hogy mondjuk porszívózzon fel vagy vigye le a szemetet, nem csinálja meg. Inkább beszervez találkozókat a haverjaival. Szerintem nem kérek sokat, a szemétlevivés, a porszívózás és a felsöprés,felmosás lenne az ő dolga, bár az utóbbit mostanában színtén én csinàlom. És akkor csodálkozik hogy feszült vagyok. Nem bírom már, az egyetem is nagyon stresszes, akkor itthon is mindent én csinálok, mellette dolgozok... Belefáradtam.

2020. szept. 8. 23:39
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
84%

Aki szeret téged, az nem hagy belebetegedni a feladataidba...


Vagy nem érti, hogy ez neked mekkora feladat, vagy nem szeret eléggé ahhoz, hogy érdekelje mi van veled.


Ha ő háborodik fel a lebaszás végén, akkor nem jól csinálod... XD Amúgy csináljatok egy takarítós kasszát. Ha nem végzi el a saját feladatát, akkor rakjon bele pénzt, amiből felbéreltek egy takarítónőt. Ha látja, hogy mennyit spórol vele, akkor lehet, hogy szívesebben csinálja.

2020. szept. 9. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
91%
Mondd el neki ugyanezt. Az együttélés társasjáték, nem bejárónő vagy, neki is ki kell vennie a részét a házimunkából.
2020. szept. 9. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
56%
Ki mit vet, úgy arat.
2020. szept. 9. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
91%
Este 8 után biztos nem csinálnám a házimunkát. Nem érdekelne, hogy neki nem tetszik. Mégis ki ő neked, hogy kiszolgálást vár? Biztos nem a barátod, inkább csak kihasznál. Ha nem tetszik neki a rendszer, mehet, ahová akar. Nem vagy te cseléd, ráadásul ez csak rosszabb lesz.
2020. szept. 9. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
76%
Figyelj az én barátnőm napokig ( már kipróbáltam de nem bírtam tovább) nem tudja kidobni a sok üres flakont pedig reggel a munkába menet ott megy el a kinti kuka mellett. A válasza elfelejtette( pedig reggel bemegy a konyhába ) vagy nem volt rá ideje és ezt a dumát nem csak e vonatkozásba nyomja le..
2020. szept. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
65%
Egy heti tervet kell készíteni, ki-mit csinál meg. Ha nem csinálja meg pl.: a szemétlevívést, akkor valami bünti neki.
2020. szept. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
76%
16os szerintem ez elég óvodás szint. Felnőttként illene tudni látni hogy mit kell megcsinálni a ház körül
2020. szept. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
61%

Hát nem irigyellek! De azért írok,mert az én barátom sejtem,hogy hasonló lesz,ha összeköltözök vele és már most gondolkozok ,tájékozódom hogy lehetne nevelni. ÉN arra jutotta,hogy 1, kiosztom ,hogy mi lesz a feladata mint ugye te is tetted a tiéddel. Ha hétről-hétre nem képes megcsinálni és újbóli kérésre ,vitára,szép szóra sem reagál és változik akkor kijelentem,hogy ide bizony takarítónő fog járni heti 1x legalább! Azért annyira nem lehet drága...

Én biztosan nem leszek teljes rabszolga.Dolgozok én is,sőt amúgy nekem tovább tart a munkaidő mint neki...nekem is van hobbim sport és egy zenei.Én is akarok néha pihenni stb.


Amúgy abból látom,hogy iylen lusta dög lesz,hogy most egyedül él és borzasztó koszban el van. Kb 3 havonta egyszer takarít egy kicsit és utána megint semmi . Mikor nálam van akkor szokta mondani,hogy jaj majd én csináljak helyette mindent,mert szeretem őt.mondtam aha erről ne is álmodj,hogy mindent én. Akkor mondta,hogy hát porszívzik majd heti 1x ő annál többet tuti nem.. ehem porszívózni kb 2-3 naponta kell,mert full poros,morzsás,hajas lesz minden nagyon hamar főleg,hogy tv előtt eszik,nekem hosszú hajam van stb.

Úgyhogy én nem fogom magam idegesíteni jön a takarítónő és kész.

Ha főzni sem lesz hajlandó soha,mert neki van igénye főtt kajára akkor rendlejen menüt,oldja meg. Tudja jól,hogy én salátákon,hideg kajákon élek évek óta,biztosan nem fogok neki minden este főzőcskézni,hogy neki legyen főtt kaja amíg ő olvasgat,pihenget...

Ne hagyd magad kérdező,ha bírod a koszt akkor te se takaríts semmit hátha észhez fog térni,ne csinálj semmit...vagy közöld te is hogy ide jön a takraító bácsi/néni holnaptól kéred a felét a költségnek.

2020. szept. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
43%
17#: bakker, ha valaki ikyen értelmi fogyatékos, hogy nem segít automatikusan, akkor nem itt kellene kezdeni?
2020. szept. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%

Dobd ki!


Ő nem a párod! Csak néha szexeltek. Egyébként ingyen bejárónőnek vagy tartva.! Tehát ingyen bejárónő egy kis extrákkal vagy neki. Javulni nem fog a helyzet. Max csak ideig óráig, aztán kezdődik elölről.

2020. szept. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!