Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a párom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a párom nem segít nekem semmiben?

Figyelt kérdés
Én délelőttönként dolgozok, délutánonként este 8ig egyetemen vagyok. Emellett főzös, mosok, takarítok rá. De ha őt megkérem, hogy mondjuk porszívózzon fel vagy vigye le a szemetet, nem csinálja meg. Inkább beszervez találkozókat a haverjaival. Szerintem nem kérek sokat, a szemétlevivés, a porszívózás és a felsöprés,felmosás lenne az ő dolga, bár az utóbbit mostanában színtén én csinàlom. És akkor csodálkozik hogy feszült vagyok. Nem bírom már, az egyetem is nagyon stresszes, akkor itthon is mindent én csinálok, mellette dolgozok... Belefáradtam.

2020. szept. 8. 23:39
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
#18 Köszönöm a válaszod😊 Nekem hónapok óta nincs időm a hobbimra 😅 Sajnos a koszt nem bírom, nem tudok úgy élni, de nincs időm és főleg energiám mindenre. Te se hagyd magad, kitartás 😊
2020. szept. 9. 08:56
 22/31 anonim ***** válasza:
100%

Ès mi lenne, ha te se csinálnál semmit? Èn pl. tuti nem főzőcskèznèk ilyen kevès szabadidő el. Ès ez most igazából független a párod lustaságától. Van amire nem èri meg minden esetben időt, energiát fordítani. Van egy csomó menü rendelős hely már, nem csak a teletál társai, de kifőzdèk is, ahonnan egèsz barátságos áron tudsz főtt ètelt enni. Rendelsz a munkahelyedre, aztán a többi ètkezès már lehet szendvics, vagy egyèb nem főzős megoldás. Ő meg oldja meg a saját ebèdjèt.

A másik, ne mosd ki a ruháit, csak a sajátod. Majd ha nem lesz mit felvennie, elgondolkodik, hogy lehet neki is meg kellene mozdulnia.

Harmadik, ne csináld meg helyette a takarítást.

Ezek nem könnyű dolgok, mert biztos vitát fognak eredmènyezni, de ezt fel kell vállalnia ahhoz, hogy valami változást elèrj. Mert annak, ami most megy, hogy ő szrt se csinál csak haverozik, te meg megszakadsz, annak semmi èrtelme. Ès ha szèp szóval nem megy, akkor maradnak a drasztikusabb eszközök. Így legalább látja, hogy nem lehet veled szórakozni.

Ha még ez sem vezet eredmènyre, akkor menthetetlen a kapcsolat.

2020. szept. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
#22 Igazad van, gondolkoztam már rajta hogy ezt kipróbálom. Most eljutottam arra a szintre, hogy leszarom hogy néz ki a lakás, úgy is konkrétan hétköznaponként csak aludni járok haza. Hétvégén már pihenni fogok az tuti
2020. szept. 9. 09:01
 24/31 anonim ***** válasza:
11%
A nők tudnak választani! Legalább nagy a farka?
2020. szept. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%

A takarításról meg annyit, hogy hívsz egy takarítónőt, ès megmondod a kedves párodnak, hogy ő fizeti az óradíját, mert ő helyette csinálja meg a teendőket. Aztán kèsz. A lustaságnak ára van, nincs mese.

Ne szórakozzunk már, hogy munka+egyetem mellett mèg egyedül viszed a háztartást is... Ő meg "csak" dolgozik, aztán nem kèpes semmire. Majd megtanulja, hogy nem szolga vagy. Ha megsèrtődik, tegye azt, azzal nem jut előrèbb. Nehogy visszahátrálj, mert ő megpróbál esetleg lelkifurdalást kelteni benned emiatt. Bízz magadban, hogy ez így helyes, a rinyálásával ne foglalkozz.

2020. szept. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
18%

Komoly felnőtt kérdések ezek! Van egy elvileg felnőtt nő, aki kíváncsi a világ legegyszerűbb és legkommerszebb válaszaira.


Van egy oltári probléma: nem csinál semmit a pasika. Mit lehet tenni?


a. mindent hagyok annyiban

b. megmondom neki, hogy szedje össze magát


Kimenetelek:

a. megsértődik és durcizik

b. megsértődik és lelép

c. megsértődsz és mindent csinálsz ugyanúgy

d. félsz a magánytól és szőnyeg alé söpröd az egészet

e. otthagyod


3 oldalon keresztül írogatja mindenki ugyanazt, mintha valami atom tudomány lenne.

2020. szept. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
85%

Ne csinálj semmit. Ha a szennyes szanaszét van, hagyd ott, ha nincs elmosogatva, hagyd ott, ha a szemét nincs levíve, hagyd ott, stb. 2 hét és rendeződik jobb esetben. Mivel mindent megcsinálsz szeretetből, ezért lényegében cselédként vagy tekintve. Ebből ki kell törnöd. Ahogy elfogy az első gatya, nem tud már miből enni, a szemét meg olyan büdös, hogy nem lehet megmaradni, majd megcsinálja. Tapasztalatból mondom, hogy működik, ha nem, akkor kuka. Én majdnem belegebedtem a koszba és büdösbe, de végül minden a helyére került. A szennyes mindenhol szanaszét a lakásban.. Kérdezte, hogy miért nem mostam ki? Én pedig annyit válaszoltam nagyon cukin, mosolyogva: "jaj mackó, azt hittem, hogy még felszeretnéd venni, mindenedet kimostam amit a szennyes kosárba tettél!" puszi az arcára és tovább billensz. Azóta minden a szennyes kosárban van. Működik! a lényeg, hogy nagyon kedves és cukin add elő, mert akkor nem foghat meg, hogy milyen hárpia vagy, és azt nem fogja bevallani, hogy "jaj mekkora hülye vagyok, hogy nem tudok ennyit megtenni".

Ha pedig nem mozdul, akkor kuka.


Kitartást


26/L

2020. szept. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
25%
A 27-es leírta ugyanazt, amit az előzőek. Mennyi kell még hogy jól érezd magad?
2020. szept. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
70%
Költözz össze olyannal, aki segít... :D
2020. szept. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
#28, ki mondta hogy kell még?😂 Kiváncsi vagyok az emberek tapasztalataira, véleményére. Ha nem tetszik, el lehet menni, nem kötelező válaszolni. 😁
2020. szept. 9. 18:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!