Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha barátnőm nulla...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha barátnőm nulla reakcióval megy át az állatokon az úttesten? Félek, hogy balesetet okoz egyszer.

Figyelt kérdés

Szinte strigulázhatnám, minden hétre jut valami: kismadár, mókus, bagoly, ráadásul az utóbbi kettő védett. Még csak nem is fékezett. A legutóbbinál csúnyán lekiabáltam a fejét, hogy hogy lehet így vezetni, azt mondta, őt ez nem érdekli. Ez csak az egyik probléma, a másik félek, hogy egyszer embert se vesz majd észre. Ő mindig azt mondja, későn vette észre őket. Eddig semmi nem használt.

Mit tehetnék? Nekem ez párkapcsolati probléma.



2020. szept. 10. 17:07
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
25%
és mi van ha az az állat éppen meg akar halni? a sok amatőr meg rángatja a kormányt hogy megmentse az életét:D
2020. szept. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
78%
Multkor egy kiscicat utott el egy taxis elottem. O is lazan tovabb hajtott, se lassitas se kikerules. De latszott, hogy total hidegen hagyja az egesz.
2020. szept. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
81%
10 éve vagyok együtt a párommal, még soha egyetlen állaton sem hajtott keresztül, pedig nem egy ütyüli-pütyüli állatbolond. Én simán elhagynám, aki ennyire érzéketlen.
2020. szept. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
21%
Én 8 szor ütöttem el állatot 16 év vezetés alatt, de én az Északi-Kh-ben lakom egy kisebb városban, itt hemzsegnek a vadak. Kutya, macska, szarvas, őz, róka, bagoly, cinege, sas, ilyeneket ütöttem el (gondolom, egér, patkány, béka is volt pár, de azt nem számolom), pedig rutinosan és óvatosan vezetek. Kb 1 millió ft volt az összkár. Szóval ha nem élvezettel teszi, akkor semmi baj nincs ezzel, csak győzzétek fizetni a sérüléseket.
2020. szept. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
39%
Jobb mintha belefékez hirtelen, vagy kormányt rángat. Nehéz a kettő közt eltalálni, nem mindenki képes rá. Sok baleset van kutya és macska miatt, hogy el ne üsse..
2020. szept. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
83%
Minden sértés nélkül,küldd el a barátnőd szemészetre, lehet, hogy csak szemüvegben vezethetne.
2020. szept. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
50%

Ha nem képes rá, akkor ne vezessen enyi! Ez rendszeres.

Én 2. esélyt megadnám, de aki 3.-ra se bírja a jogsit megcsinálni, annak ne legyen.

N28

2020. szept. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
28%
15-ös vagyok, aki lepontozott, az jöjjön már el az Északi-középhegység keleti részére, ahol 20 km-es útszakaszon 30-50 különböző állat lesz minden tavasz-nyári-őszi este, és megnézem majd hogy szlalomozik amikor megy 70 el és az őz 2 méterre a bokorból (mert az út széle tele van erős részekkel) elé ugrik. Bírom ezt az oldalt, tele olyanokkal, akik huszonévesen, egy percet nem éltek és nem tapasztaltak és nem vezettek fele annyit sem (sok 100 ezer km) mint én.
2020. szept. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Megvan a jogsija, ki mondta h nincs? Mar vagy 10 éve vezet. Meg az autója is hozzá, a volánt azt mondja nem adja át, mert nem az én kocsim, úgyhogy kuss van nekem.
2020. szept. 10. 20:24
 20/24 anonim ***** válasza:
41%
Vegyél egy kocsit és vezess Te.
2020. szept. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!