Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha barátnőm nulla...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha barátnőm nulla reakcióval megy át az állatokon az úttesten? Félek, hogy balesetet okoz egyszer.

Figyelt kérdés

Szinte strigulázhatnám, minden hétre jut valami: kismadár, mókus, bagoly, ráadásul az utóbbi kettő védett. Még csak nem is fékezett. A legutóbbinál csúnyán lekiabáltam a fejét, hogy hogy lehet így vezetni, azt mondta, őt ez nem érdekli. Ez csak az egyik probléma, a másik félek, hogy egyszer embert se vesz majd észre. Ő mindig azt mondja, későn vette észre őket. Eddig semmi nem használt.

Mit tehetnék? Nekem ez párkapcsolati probléma.



2020. szept. 10. 17:07
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
49%

Őszintén reménykedek, hogy ez valami beteg kamukérdés.

Nem állnék szóba ilyen emberrel....

2020. szept. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
68%

6*

7*

17* vagyok.

Nem állítottam, hogy nincs jogsia. Arra reagáltam, hogy nem mindenkinek van érzéke hozzá, hogy ezt kezelje és ezért írtam, hogy ez legtöbbször vizsga alatt is kiderül és nem engednék 3. próbálkozást.

Itt is sok a vad, mégse ütök el semmit. Napi szinten vezetek teherautót és nem ütöttem el mókus pl.

2020. szept. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondta "őt nem érdekli" és ,hogy "későn vette észre". Telibe letojja más földi életnek az értékét. Ez igazából mélyebről fakadó jellemvonásnak a jele. Nem tudsz vele mit kezdeni. Addig fogja csinálni míg egyszer talán történik valami aminek az árán talán tudatosul benne. Sajnálatos, de vannak ilyen ember típusok.
2020. szept. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
60%
A "párod" egy életet nem tisztelő undorító gusztustalan féreg.
2020. szept. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!