Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg megérdemeltem a pofont?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg megérdemeltem a pofont?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy pár hete a párommal veszekedtünk, hogy nem megyünk sose sehová, nagyon összeszólalkoztunk, és végül (ahogy ő fogalmazott) "kihisztiztem", hogy menjünk el egy közeli strandra. Végig úgy viselkedett, mint akinek minimum a fogát húzzák. Hazafelé véletlenül rosszul állította be a GPS-t, és felment kb. 100 méter erejéig az autópályára, matrica pedig nem volt. Most megjött egy igen szép összegű büntetés, amit el akartam előle titkolni és a saját számlámról befizetni, de megtalálta. Kérdőre vont, mire bevallottam az igazat, és, hogy nem akartam, hogy idegesítse magát, erre kaptam egy akkora pofont, hogy leesett a szemüvegem. Lehordott mindennek, hogy ez is miattam és az állandó, női elégedetlenkedésem miatt történt, nekem sosem jó, ami van, a sz.ar sem elég büdös, jönni-menni kell, mert a kollégaimet hurcolják wellnessezni, meg ilyenek.

Bocsánatot kért, de szerinte megérdemeltem valamilyen szinten, hiszen én hisztériáztam, hogy menjünk, ő végig stresszben volt, rosszkedvű volt, ezért nem tudott figyelni.

Tényleg az én hibám lenne, és olyan marha sokat kértem?



2020. szept. 10. 17:26
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
96%

Kérdésedre válaszolva nem, nem érdemelted meg a pofont.

Másrészt meg én mindig meglepődöm hogy egyes nők mennyire önsors rontó szolgalelkű ostobák tudnak lenni.

2020. szept. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
100%

Alapból is rossznak tűnik a kapcsolat,nem tűnsz boldognak,és meg meg is ütött meg mindenért téged hibáztat? Tudom nem egyszerű kilépni, de szerintem legbelül tudod, mi a megoldás, csak a bátorságod nincs Még meg hozza.


Egyébként erről eszembe jutott amikor a volt barátnőm be volt szrva, hogy megbüntetnek engem mert nem volt bekötve és elmentünk egy mérő kamera alatt. Kicsit húztam az agyat vele, hogy hát igen megbüntetnek, majd fizethetem a csekķet stb, de még ha igy is történt volna eszembe nem jutott volna haragudni rá vagy kifizettetni vele.

2020. szept. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts. Ne légy lábtörlő!
2020. szept. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
100%
Nálam kuka lenne. Keresnek egy verölegényt aki még jól helyben is hagyná
2020. szept. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
96%
A bántalmazásnak SOHA NINCS MIÉRTJE!!! Azonnal hagyd el. Először egy pofon, majd a következő, majd ököllel. Az ilyen férgek elhitetik, hogy Te vagy a hibás, megerdemelted. Azonnal hagyd el ha jot akarsz magadnak...
2020. szept. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
100%

Uristen, dehogy.


Tenyleg az a baj, hogy fokozatosen jon elo ez az enje, ezert te meg el is gondolkozol rajta, hogy te vagy-e a hibas.

Muszaj szakitanod, sok erot kivanok hozza.

2020. szept. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy érdemelted. Ha vele maradsz, nem vagy normális. Ez egy barom.
2020. szept. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
4%
Megcsalás miatt megérdemelné a nő, hogy kapjon egy tockost.
2020. szept. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
98%
18 akkor se!! Úgy üssön meg egy férfi ,hogy megyek és feljelentem!!
2020. szept. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
95%

Ki beszélt itt megcsalásról?


Azonnal hagyd el, ezt az antiszociális és agresszív barmot és ezt komolyan mondom! A mi családunkban sem én, sem a párom, meg az apám se szereti a tömeget, pláne ebben a vírusos helyzetben, de nem muszáj strandra menni meg beülni a csurig lévő étterembe, hogy jól érezd magad. Mi a párommal mindig erdőbe megyünk kirándulni mostanság, szóval a nem mész tömegnyomorba nem egyenlő azzal, hogy otthon ülsz. Azért meg téged ver, mert a csökött GPS-t se tud beállítani a fhasfej? Milyen férfi az ilyen? Mi nem is használunk, mégis odatalálunk mindenhova. Dobd ki, a büntetést meg fizesse ki, megérdemli. Egy autópályát hogy a viharba nem lehet észrevenni? Az a kék tábla akkor is kiveri a szemed, ha nem akarod. Töketlen balfék, ennél csak jobbat találsz! Hagyd ott!

2020. szept. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!