Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire normális egy kapcsolatban? Én vagyok túlérzékeny?

Figyelt kérdés

27 éves vagyok. Mindig tartós kapcsolataim voltak, ezeknek azért lett vége, mert más lett az életcélunk, másképp láttuk a világot, ennek ellenére viszont mindig szuperül éreztük magunkat, családi ebéd, közös barátikör, programok, mindig érdeklődtünk napjában többször, hogy hogy van a másik, hogy telik a nap, stb.

Aztán megismertem a mostani barátom akivel lassan 3 éve vagyunk együtt. Bár mindenben egyetértünk, jó a kapcsolatunk, mégis teljesen kiölte belőlem az érzelmeket ahogy élünk és érdekelne, szerintetek ez amúgy rendben van-e, ti tapasztalatok már hasonlót a párkapcsolataitokban és ha igen, hogy éreztétek magatokat emiatt. Férfiak véleménye is érdekelne, esetleg hátha tudják miért van ez...


Tehát 3 éve vagyunk együtt. A mai napig nem ismerem a barátait, a szüleit. Soha egyszer sem mentünk együtt társaságba, ha az ő társaságáról volt szó. Ő ismeri a barátaimat a szüleimet, én az övéit a mai napig nem. Mindig tudom hol van, mit csinál, de sosem hív el magával sehova. Állandóan úgy intézi a programokat, esetleg nagyobb eseményeket, hogy 1 napot velem tudjon tölteni, a másikat a barátaival. A szülinapja ugyanez, a születése napján velem van, ünneplünk, másnap elmegy a buliba amit a barátai rendeztek neki...

A múltkor telefonált az anyjával, az anyja kérdezte mit csinál, ő közölte, hogy éppen út közben van (mellettem ült a kertben, grilleztünk). Soha nem hívott fel a 3 év alatt napközben, szinte csak akkor beszélünk, ha találkozunk.

Most volt egy hatalmas családi találkozójuk, ott volt az egész család, 45 személy. Ott volt az unokatestvére barátnője, a tesója barátnője, stb... Engem meg sem kérdezett, hogy setleg szeretnék-e elmenni vele. Amúgy nagyon jó a kapcsolata a szüleivel.

A múltkor elkezdett inzultálni a szomszédom, aki nálam nagyobb, a barátomnál viszont sokkal kisebb. A barátom is ismeri ezt a szomszédot, jóban vannak. Megkértem szépen, hogy beszéljen a szomszéddal(ne szétüsse vagy feszültséget generáljon, egyszerűen beszéljen), mert valami nincs rendben, a szomszéd szexuális jellegű kijelentéseket tesz, amiket én egyértelműen többször visszautasítottam. A válasza az volt bárkitől komolyan venné, de a szomszédtól nem. Mondom ez szép és jó, de Én komolyan veszem és bánt.. Erre a válasz: akkor beszélj vele te.


Nem gondolnám, hogy megcsal, otthon a 4 fal között nagyon szeret és szinte minden szabadidejét velem tölti, csak sportolni jár sokat a barátaival, emellett marha sokat dolgozik. Nem értem a mai napig miért rejteget, én ezt így ebben a formában egyáltalán nem ismerem. Az eddigi kapcsolataimban mindig túlestünk ezen az első fél évben, közös volt a baráti körünk, ismertük egymás szüleit. Nem tudom ezt hova tenni és bele is fáradtam, megölte bennem az érzelmeket ez a haveri kapcsolat.


Nektek vannak hasonló tapasztalataitok?


2020. szept. 17. 12:04
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
58%

Ez tényleg nagyon nem normális. Érthető, hogy elfogy a bizalom így a részedről.


Rá kell venned, hogy erőltesse meg magát, és vonjon be az életébe. Az ő feladata, hogy bemutasson a családjának és a barátainak. Ezt egy komoly kapcsolatban meg kell tenni. Enélkül ez a kapcsolat nem tud komollyá válni tényleg. Csak elvagytok egymás mellett, titkol téged mások előtt, és titkolja előled az életét. Ez nem egészséges, és nem egyenrangú kapcsolat.


Van valami elképzelésed, hogy mi lehet az oka? Rasszizmus? Vagy mi árthat neki annyira, hogy nem mer felvállalni? Valami komolyabb sejtésed van szerintem.

2020. szept. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
81%
De beszèltèl már vele erről? Rákèrdeztèl már, hogy mièrt is titok a kapcsolatotok? Ezt elsősorban vele kellene megbeszèlned. Ha hazudik is, sokmindent leszűrhető a reakciójából, meg hogy milyen kitèrő választ ad.
2020. szept. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
80%
Nem normális.
2020. szept. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
35%
Velem is hasonló van, de mi megbeszéltük, tudja a pontos okot, nektek is ezt javaslom. Nálunk nem lett bemutatva a barátom a szüleimnek, mert ők diplomás férfit szerettek volna mellém, neki meg csak szakközépiskolai érettsegije van. Az ő családjával szoktam találkozni, ahogy egymas barátaival is vannak közös programok.
2020. szept. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
77%

1- nem szeret igazán.

2- lehet, hogy mégsem vagy olyan csendes, mint te gondolod magadról.

2020. szept. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
95%
Nekem van egy olyan érzésem, hogy te vagy a harmadik. Nem akarok összeesküvés elméleteket gyártani. De gondolj bele, mi van akkor ha van neki egy komolyabb és hosszabb kapcsolata amiről nem tudsz? Lehet, hogy a nő kint él külföldön és néha találkoznak amikor hazajön? Egyik ismerősöm pont így járt. Gondolkodj egy picit! Ez marha gyanus.
2020. szept. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idő alatt hihetetlen, hogy nem esett le, mi a helyzet. Egy nő vagy, akihez járkál és ennyi. Te meg csak tűröd meg agyalsz feleslegesen. Nem a szerelme vagy, csak az ágyasa.
2020. szept. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
94%
26-os vagyok! Úgy értettem : Mi van akkor ha egy másik nőt hisznek a párjának és azért nem akar bemutatni mert hogy magyarázná meg? Valami ilyesmit sejtek.
2020. szept. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
93%
Ez nagyon nem normális! Ugyanazt gondolom, amit felettem is írtak: "Egy nő vagy, akihez járkál és ennyi."
2020. szept. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
92%

Azt hittem, csak az én exem ilyen gyanús, titkolózós, kattos 😐

Bár engem is az utolsó egy évben már titkolt, hiába ismertem a szüleit, azt hitték, már nem vagyunk együtt.

Utólag persze kiderult, hogy mocskos dolgok voltak ennek hátterében (nem egy harmadik).


Szerintem menekülj

2020. szept. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!