Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire normális egy kapcsolatban? Én vagyok túlérzékeny?

Figyelt kérdés

27 éves vagyok. Mindig tartós kapcsolataim voltak, ezeknek azért lett vége, mert más lett az életcélunk, másképp láttuk a világot, ennek ellenére viszont mindig szuperül éreztük magunkat, családi ebéd, közös barátikör, programok, mindig érdeklődtünk napjában többször, hogy hogy van a másik, hogy telik a nap, stb.

Aztán megismertem a mostani barátom akivel lassan 3 éve vagyunk együtt. Bár mindenben egyetértünk, jó a kapcsolatunk, mégis teljesen kiölte belőlem az érzelmeket ahogy élünk és érdekelne, szerintetek ez amúgy rendben van-e, ti tapasztalatok már hasonlót a párkapcsolataitokban és ha igen, hogy éreztétek magatokat emiatt. Férfiak véleménye is érdekelne, esetleg hátha tudják miért van ez...


Tehát 3 éve vagyunk együtt. A mai napig nem ismerem a barátait, a szüleit. Soha egyszer sem mentünk együtt társaságba, ha az ő társaságáról volt szó. Ő ismeri a barátaimat a szüleimet, én az övéit a mai napig nem. Mindig tudom hol van, mit csinál, de sosem hív el magával sehova. Állandóan úgy intézi a programokat, esetleg nagyobb eseményeket, hogy 1 napot velem tudjon tölteni, a másikat a barátaival. A szülinapja ugyanez, a születése napján velem van, ünneplünk, másnap elmegy a buliba amit a barátai rendeztek neki...

A múltkor telefonált az anyjával, az anyja kérdezte mit csinál, ő közölte, hogy éppen út közben van (mellettem ült a kertben, grilleztünk). Soha nem hívott fel a 3 év alatt napközben, szinte csak akkor beszélünk, ha találkozunk.

Most volt egy hatalmas családi találkozójuk, ott volt az egész család, 45 személy. Ott volt az unokatestvére barátnője, a tesója barátnője, stb... Engem meg sem kérdezett, hogy setleg szeretnék-e elmenni vele. Amúgy nagyon jó a kapcsolata a szüleivel.

A múltkor elkezdett inzultálni a szomszédom, aki nálam nagyobb, a barátomnál viszont sokkal kisebb. A barátom is ismeri ezt a szomszédot, jóban vannak. Megkértem szépen, hogy beszéljen a szomszéddal(ne szétüsse vagy feszültséget generáljon, egyszerűen beszéljen), mert valami nincs rendben, a szomszéd szexuális jellegű kijelentéseket tesz, amiket én egyértelműen többször visszautasítottam. A válasza az volt bárkitől komolyan venné, de a szomszédtól nem. Mondom ez szép és jó, de Én komolyan veszem és bánt.. Erre a válasz: akkor beszélj vele te.


Nem gondolnám, hogy megcsal, otthon a 4 fal között nagyon szeret és szinte minden szabadidejét velem tölti, csak sportolni jár sokat a barátaival, emellett marha sokat dolgozik. Nem értem a mai napig miért rejteget, én ezt így ebben a formában egyáltalán nem ismerem. Az eddigi kapcsolataimban mindig túlestünk ezen az első fél évben, közös volt a baráti körünk, ismertük egymás szüleit. Nem tudom ezt hova tenni és bele is fáradtam, megölte bennem az érzelmeket ez a haveri kapcsolat.


Nektek vannak hasonló tapasztalataitok?


2020. szept. 17. 12:04
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
100%

Elég durva ez a helyzet, el sem tudom képzelni hogy ilyen van.

Engem inkább az érdekelne, hogy neked a 3 év alatt most először jut eszedbe hogy ez talán nem normális?

Én elég szókimondó vagyok, lehet hogy egy évig bírtam volna, de utána biztosan rákérdezek mikor mutat már be otthon, meg miért nem visz el a nagy családi összejövetelre.. Számomra ez olyan alap.

2020. szept. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
90%

Én tuti nem ülnék szó nélkül 3 évig... Igenis rávenném, hogy mutasson be nekik, vagy legalább valami magyarázazot adjon rá, miért nem akarja. Ha így sem jutunk semmire, akkor meg mehet, amerre akar.

Nagyon megragadta a figyelmem, hogy az anyja előtt letagadta, hogy veled van. Ezek szerint fogalmuk sincs, hogy együtt vagytok, és a párod nem is akarja, hogy kiderüljön.

2020. szept. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
89%

Egyébként látszik rajta, hogy sportol? Biztos, hogy sokat dolgozik? Mennyit találkoztok egy héten? Miket csináltok ilyenkor? Biztos, hogy nincs fent a közösségi oldalakon?


Ez már nem a titokzatos, hanem a para kategória.


De ezzel, hogy kívülről olvasok egy ilyen sztorit, el is ment a kedvem attól, hogy az exem sirassam...


Valami nagyon nincs rendben az ilyen embereknél..


Észre sem veszed rajtuk, hogy valami nem oké, annyira jól színészkednek..

2020. szept. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon keméby, hogy 3 évig te tűrted, hogy ne legyél felvállalva. Szerintem komplett hülyének vagy nézve és lehet tart mást is melletted. Ha így kamuzik az anyjának, pl, akkor szerintes meddig tartana neki szemrebbenés nélkül kamuzni arról, hogy hol van?
2020. szept. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
90%
#34, ugyanezt akartam mondani, valószínű neked is szokott hazudni azzal kapcsolatban, hol van. Lehet, hogy te azt gondolod, mindig tudod, hol van, de miért vagy benne 100%-ig biztos? Azt mond, amit akar, és még például a barátait sem tudod megkérdezni, mi a helyzet (tényleg ott van-e velük), hiszen nem ismered őket.
2020. szept. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
100%

Velem ezt 1- 2 évig csinálta egyik exem. Akkor derült ki a kis turpisság, hogy volt mellettem más barátnője is. Szinte ugyanezek voltak, családnak nem mutat be, sőt letagad. Nem akart közös képet felrakni közösségi oldalakra. Ezek mind mind gyanús dolgok, kicsit hihetetlen, hogy 3 év alatt neked nem esett le. Nyilván hazudni fog neked is, ha szembesíted vele, nagy esély van rá, hogy mentális beteg.

Ilyenkor nem gáz belenézni a telefonjába ha éjjel elaludt. Hátha meglátod az smsezést a feleséggel vagy a gyerekével... Tuti, hogy van másik nő a háttérben és azért nem mutat be téged, mert te vagy a szerető...

2020. szept. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kíváncsi vagyok a végkifejletre. majd mindenképp írd meg, hogy mi áll a háttérben, kérdező, kérlek!
2020. szept. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!