Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Korkülönbséggel becsúszott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korkülönbséggel becsúszott egy gyerek?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem,nem kérek megmondó kommenteket,köszi.

Kavarunk egy egyetemista csajjal 1,5 éve. Neki nincs senki,nekem sincs senki komoly,mióta évekkel ezekőtt elváltam,a cégem mellett időm sincs,neki meg az egyetem meg kitudja milyen teendői mellett.

Ezen kívül külsőre\belsőre fiatalos vagyok,nyilván ez tetszik neki. Mindegy. Lényeg hogy jól elvoltunk , szexelgettünk,bohóckodtunk,élveztem hogy kicsit újra fiatal lehetek mellette.

Becsúszott egy baba...a héten pozitív lett a tesztje.

Az a helyzet,hogy ez nem egy rendes kapcsolat és konkrétan a lányom lehetne,21 éves...az egyetem 2.évében jár.

Nem ő a hibás,ő nem akart gumi nélkül szexelni,mindig mondta vegyem fel mert nem lesz jó vége,de én jópár alkalommal rávettem.

Nem akarja elvetetni,mert azt mondja nem képes rá,de megszülni sem,csináljak valamit és hisztizik,kivorult. Teljesen összeomlott. A szülei nem is tudnak rólunk természetesen.

Kérdésem,hogy mi a .... csinálnátok a helyenben? Nem ez volt a terv nekem sem nyilván..

43F



2020. szept. 17. 17:06
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
64%
Adja örökbe.
2020. szept. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
75%
De nagyra vagy magaddal kérdező..."jól nézek ki és fiatalos vagyok" haha
2020. szept. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
97%

Sem elvetetni nem képes, sem megszülni? Akkor hogy gondolta?

És te hogy gondoltad, hogyha nem húzol gumit, mi lesz?

Mit vársz, mit mondjunk erre?

Agyrém az egész...

2020. szept. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
90%
Hát két út van: felvállalod a felelősséget, támogatod a lányt anyagilag és érzelmileg is, netalán rendes kapcsolatban, megtartjátok a gyereket és felnevelitek VAGY elveteti. De előbb nyugodjon le, beszélgessetek, mert azért az nem járja, hogy "elvetetni nem akarja, de megszülni sem", valamelyiket a kettő közül márpedig muszáj lesz csinálni, hacsak le nem lököd a lépcsőn és "spontán" elvetél.
2020. szept. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
89%

A gyerek nem fog örökre benne maradni az tuti.

Logikusan végiggondolva ő diplomát akar, valami karriert, aztán 30 körül férjet, gyereket, kutya, macska, 3 kerék, négy szoba, stbstb.

Adj egy kis időt neki, hogy magától felismerje a (nem létező) lehetőségeit, és te is gondold végig, hogy mi lenne, ha lenne tőle egy gyereked. Tényleg akkora baj lenne?

Vannak idősebb pasik, akik direkt teherbe ejtik a fiatal nőjüket, hogy az ne rebbenjen tovább, mikor majd rájuk un.

2020. szept. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
31%
Jo lesz az a gyerek, ha szeretitek 1mast. O meg kozben is befejezheti a sulit.
2020. szept. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 A kérdező kommentje:

Iszonyatosan gyerekes az a gond.

A lányom pedig alig fiatalabb nála,nem akarok gyereket vele egyertelműen. Nem is alkalmas rá ő maga sem,ő is egy nagy gyerek meg..

2020. szept. 17. 17:40
 8/51 anonim ***** válasza:
100%
Te hülye vagy. Ő akart gumit felhúzni, mert védekezni akart, te meg rávetted, hogy ne tegye, csak pár jó alkalom után. És ezt egy vállalkozó negyvenes pasi. Agyamat eldobom, hogy mekkora gyökér. Becsúsztat egy gyereket, csak a jó punci miatt. A nő is hülye, nem lett volna szabad engednie ennek a hülye palinak, hogy rávegye. És a szülei se tudnak róla. Azon se csodálkoznék, ha erről a csodás románcról se tudnak. Majd ha kiderül, mi lesz ebből.
2020. szept. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
95%
Ő is egy nagy gyerek még?De dugni azért jó volt?!Jaa,hogy égne a pofád ha kiderülne a család előtt,hogy szinte a lányoddal egykorú kislányt dugsz..Ha arra is hülye voltál,hogy gumit huzz a pöcsödre,akkor most vállald a tetteid kővetkezményét!
2020. szept. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
19%
Jojo nem hiszem h ekezni kene a format, attol nem lesz jobb. Sztem hagyni kell, hogy a kiscsaj lenyugodjon, aztan lehet gyereket nevelni, nincs itt problema.
2020. szept. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!