Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Korkülönbséggel becsúszott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korkülönbséggel becsúszott egy gyerek?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem,nem kérek megmondó kommenteket,köszi.

Kavarunk egy egyetemista csajjal 1,5 éve. Neki nincs senki,nekem sincs senki komoly,mióta évekkel ezekőtt elváltam,a cégem mellett időm sincs,neki meg az egyetem meg kitudja milyen teendői mellett.

Ezen kívül külsőre\belsőre fiatalos vagyok,nyilván ez tetszik neki. Mindegy. Lényeg hogy jól elvoltunk , szexelgettünk,bohóckodtunk,élveztem hogy kicsit újra fiatal lehetek mellette.

Becsúszott egy baba...a héten pozitív lett a tesztje.

Az a helyzet,hogy ez nem egy rendes kapcsolat és konkrétan a lányom lehetne,21 éves...az egyetem 2.évében jár.

Nem ő a hibás,ő nem akart gumi nélkül szexelni,mindig mondta vegyem fel mert nem lesz jó vége,de én jópár alkalommal rávettem.

Nem akarja elvetetni,mert azt mondja nem képes rá,de megszülni sem,csináljak valamit és hisztizik,kivorult. Teljesen összeomlott. A szülei nem is tudnak rólunk természetesen.

Kérdésem,hogy mi a .... csinálnátok a helyenben? Nem ez volt a terv nekem sem nyilván..

43F



2020. szept. 17. 17:06
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
80%
Remélem megtartja :)
2020. szept. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
100%

3 út van.

Megszüli, nevelitek (akár különálló szülőként is), keresztbe törik a lány élete, sosem tudja majd teljesen feldolgozni. Ettől még szeretheti a babát, befejezheti a sulit, találhat rendes társat, de ez mindig ott lesz benne tudat alatt.

Elveteti, ami egy agyrém, és nagyon nehéz feldolgozni ezt is, de lehet, hogy ez esetben ez tényleg a kisebbik rossz. (Mondom ezt full abortuszellenesként amúgy.)

Örökbe adja. Ez a legnehezebben feldolgozható, neki a legdurvább út. Felvállalni a terhességet, végigcsinálni (tudom milyen, jelenleg a harmadikat várom, és nem egy álom úgy se, hogy akarja az ember, és a saját döntése. Kicsinálja minden baba a nő testét, persze ettől még csináljuk.), mindezt úgy, hogy a végén le kell mondjon róla, miközben ösztönösen szereti, hozzá tartozik, és aztán együtt éljen a tudattal, hogy van valahol egy emberke, aki hozzá tartozik, de akiről ő nem tudhat. Ezt az utat csak a legbátrabbak választják egy ilyen helyzetben, és teljesen érthető, hogy miért.

Csupa sz@r döntés. Lehet választani, mert a következménnyel aztán együtt kell élni.


Te viszont egy mocskos féreg vagy. Miért utólag gondolkodol? Te vagy a felnőtt, gyerekeid vannak, mit szólnál, ha a te lányoddal csinálná ezt egy kapuzárási pánikos menőcsávó? Bármi lesz, nem te szívsz vele a nagyobbat, a legrosszabb, ami történhet veled a tartásdíj 18 évig. Megérte beleereszteni a patront, ettől igazi férfinak érezhetted magad. Nos, az igazi férfi az felelősséget vállal. Akárhogy dönt ez a lány, támogasd. Aztán ha már nincs szükség rád, akkor takarodj az életéből.

2020. szept. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
61%
#13 Az analitikus gondolkodas esetszetvalasztassal full korrekt, de ez a szapulas viszont ertelmetlen. A nilvanvalo felelotlenseggel mar nem lehet mit kezdeni, az a mult, a jovo kihivasaira kell valaszt adni.
2020. szept. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
94%

"Miért nem húztál gumit a farkadra te ostoba???"


Azért mert ez a szardarab nem a saját bőre el játszik. Más f. szával könnyű verni a csalánt, ugye...

Most is az a legnagyobb gondja, hogy az ő szaros életével mi lesz, az, hogy azzal a szerencsétlennel mi történik, akit telibevert, az marhára nem.


Gusztustalan, önző, szarházi alak vagy. Remélem megtartja, és jól megszívod.

2020. szept. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
94%
Undorító vagy emberileg. "Becsúszott egy baba" hogy lehet ilyet mondani basszus. Annak a gyereknek ha megszületik milyen élete lesz, ha már eleve így beszélsz róla.
2020. szept. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
97%

15:

Ettől még nem tudom nem leírni, mert így van. A helyzeten nem segít, de ekkora arccal, amivel ez a kérdés ki lett írva ("ő a fiatalos vállalkozó, aki csak szórakozott egy kicsit") nagyjából dögöljön meg a "bácsi".

2020. szept. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nincs, hogy nem akarsz gyereket de nem húzol gumit. Az szexel védekezés nélkül, aki gyereket akar. Kihasználtad ezt a kislányt minden tekintetben, most szépen viseld a következményeit. 43 évesen épp ideje felnőni és felelősséget vállalni a tetteidért. Szépen felnevelitek a gyereket és támogatod a gyermeked anyját mindenben.
2020. szept. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
100%
40+ évesen, ezt itt kell megkérdezni?
2020. szept. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
100%

Nem ő a hibás, mert te erőltetted? Mindketten hibásak vagytok. Te azért, mert a korod ellenére ilyenbe belerángattad, ő meg azért, mert hagyta magát. De amúgy a felelősség tényleg rád hárul, ennyi idősen lehetne kicsit több eszed.


Én nagyon sajnálom a lányt, teljesen érthető a reakciója, akkor is, ha szerinted ez "hiszti". Én a helyében mindenképp elvetetném (tudom, könnyű ezt mondani), illetve minden kapcsolatot megszakítanék veled a továbbiakban.


De amúgy meg remélem azt tudod, ezek után az a minimum, hogy ott leszel mellette, abortusz után segítesz meg minden. Akkor is ha ő nem várja el.

Ha meg esetleg még is megszüli, akkor meg pláne kutyakötelességed segíteni.


Egyébként nem tudom, hanyadik hétben van, de a terhesség elején még gyógyszeres vetélés is van, ami majdnem olyan, mint a spontán vetélés, tehát nincs műtét, ha esetleg attól félne.

Szerintem most az a legtöbb, amivel segítesz neki, hogy utánanézel ennek, meg egyéb lehetőségeknek és hagyod őt dönteni, te meg támogatod.

2020. szept. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: gyógyszeres terhességmegszakítás itthon nincs. Legközelebb Ausztriában elérhető, kB. 200 ezer forintért. Bár ez a szardarab megérdemelné, hogy ki kelljen fizetni.
2020. szept. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!