Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Korkülönbséggel becsúszott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korkülönbséggel becsúszott egy gyerek?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem,nem kérek megmondó kommenteket,köszi.

Kavarunk egy egyetemista csajjal 1,5 éve. Neki nincs senki,nekem sincs senki komoly,mióta évekkel ezekőtt elváltam,a cégem mellett időm sincs,neki meg az egyetem meg kitudja milyen teendői mellett.

Ezen kívül külsőre\belsőre fiatalos vagyok,nyilván ez tetszik neki. Mindegy. Lényeg hogy jól elvoltunk , szexelgettünk,bohóckodtunk,élveztem hogy kicsit újra fiatal lehetek mellette.

Becsúszott egy baba...a héten pozitív lett a tesztje.

Az a helyzet,hogy ez nem egy rendes kapcsolat és konkrétan a lányom lehetne,21 éves...az egyetem 2.évében jár.

Nem ő a hibás,ő nem akart gumi nélkül szexelni,mindig mondta vegyem fel mert nem lesz jó vége,de én jópár alkalommal rávettem.

Nem akarja elvetetni,mert azt mondja nem képes rá,de megszülni sem,csináljak valamit és hisztizik,kivorult. Teljesen összeomlott. A szülei nem is tudnak rólunk természetesen.

Kérdésem,hogy mi a .... csinálnátok a helyenben? Nem ez volt a terv nekem sem nyilván..

43F



2020. szept. 17. 17:06
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
100%

Sejtettem, hogy itthon nem elérhető, de attól van. :/


A pasinak úgyis cége van, biztos nem csóró.

2020. szept. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 A kérdező kommentje:

Köszi,hogy az alapján amit ideírtam ilyen jelzőkkel illettek ...:D

Nem isismertek,nem tudjátok mennyit segítettem a lánynak a 1,5 év alatt,mennyit tanult tőlem.

Nem tudom,egyelőre kb sokkos állapotban van a csaj. Van vmi ilyen baja hogy nagyon fél a dokiktól,vmi ilyesmi.

2020. szept. 17. 19:09
 23/51 anonim ***** válasza:
84%
KAMU!
2020. szept. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
100%
Azt biztosan megtanulta, hogy ne engedjen magába gumi nélkül senkit, amíg nem akar gyereket. Ez valóban egy életre szóló lecke neki.
2020. szept. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
100%
Fizesd ki az abortusz költségeit és húzz a farkadra gumit. Most legyél felnőtt éa viselkedj felelősségteljesen.
2020. szept. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
100%

"Köszi,hogy az alapján amit ideírtam ilyen jelzőkkel illettek ...:D


Nem isismertek,nem tudjátok mennyit segítettem a lánynak a 1,5 év alatt,mennyit tanult tőlem."


Nem tudom, hogy kamu e a kérdés, ha nem kamu, akkor jobb lett volna ha nem is ismer meg, mert a sok tanulás mellé egy baba is fogant. Mellesleg a baba nem becsúszni szokott, ha valaki nem húz gumit, akkor nem becsúszik, hanem a felelősségteljes szex miatt megfogan a baba. Nem tudom, hogy ez a kérdés kamu e, vagy tényleg ennyire hülye barom vagy.

2020. szept. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
100%

"sokat tanult tőlem" :))) képzelem.

(kikötözés meg análplug.)

2020. szept. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
92%
Jézusom! Ha ennyi agyad volt,akkor legalább most állj mellé,ha nem is akarsz tőle semmit.Azt azért bírom,hogy kb minden kis naív,buta kislánynak elhordjátok a nőt,holott könyörgöm a csaj 21 éves.Nem tini,hanem egyetemista,akinek megjegyzem kb már most több esze van,mint az olyan sokat tapasztalt úriember Kérdezőnek.Lehet lélekben gyerekes,de könyörgöm,testileg felnőtt nő,és egyedül ő fogja eldönteni mit csinál.Ennek a 21 éves "kislánynak" mégis több esze volt,mert Te nem voltál hajlandó gumit húzni.Ha vállalkozol,akkor támogasd a babát,vagy keressetek neki gondoskodó szülőket,de a legjobb sajnos az abortusz lenne.A lány előtt még ott az élet,Te meg gondolom úgyis csak arra használtad..a lány helyében biztos mondjuk a baba közelébe se engednélek,ha megtartaná..akármi is lesz,beszélj vele,és vállald a felelősséget.Te is tudod,itt ki a főludas..
2020. szept. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 A kérdező kommentje:

Igen is sokat tanult tőlem. Azt már nyilván nem tudjátok hány tippet adtam neki az egyetemhez,hogy hogyan helyezkedjen a gyakornoki melókban,hány úgymond fontos üzleti kapcsoltra tett szert miattam ilyen fiatalon ,vagy amikor zűr volt otthon a szüleivel kihez futott...stb stb.

Igen,hibás voltam,hiszen ő nagyon nem akarta gumi nélkül csinálni 1x sem,én erőlettem. Vállalalom a hibámat de ettől még nem kell megkövezni,minden férfivel előfordul,hogy néha jól esne gumi nélkül,ne mondjátok,hogy veletek nem!

2020. szept. 17. 22:16
 30/51 anonim ***** válasza:
100%

A csaj is hülye amúgy, huszonévesen neki is lehetne annyi esze, hogy megmondja, vagy felhúzod, vagy nincs szex és kész. Pláne egy ilyen kapcsolatban.

De akkor is szánalmas, hogy más életével jatszol. Mert ez konkrétan az. Nem csak egy magzateval, hanem a lány életével is. Mert neked ez semmi, max egy kis gyerektartás. De neki el van k.va az élete, akár megtartja, akár elveteti. És ezen nem segít, hogy te milyen marha jó tanácsokat adtál neki.


És képzeld el, nekem minden partnerem kibírta gumiban. Mondjuk nekem értelmesebb kanjaim vannak, mert alkalmi szexelgetesnél egyik se dugta volna be a farkát gumi nélkül.

2020. szept. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!