Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Korkülönbséggel becsúszott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korkülönbséggel becsúszott egy gyerek?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem,nem kérek megmondó kommenteket,köszi.

Kavarunk egy egyetemista csajjal 1,5 éve. Neki nincs senki,nekem sincs senki komoly,mióta évekkel ezekőtt elváltam,a cégem mellett időm sincs,neki meg az egyetem meg kitudja milyen teendői mellett.

Ezen kívül külsőre\belsőre fiatalos vagyok,nyilván ez tetszik neki. Mindegy. Lényeg hogy jól elvoltunk , szexelgettünk,bohóckodtunk,élveztem hogy kicsit újra fiatal lehetek mellette.

Becsúszott egy baba...a héten pozitív lett a tesztje.

Az a helyzet,hogy ez nem egy rendes kapcsolat és konkrétan a lányom lehetne,21 éves...az egyetem 2.évében jár.

Nem ő a hibás,ő nem akart gumi nélkül szexelni,mindig mondta vegyem fel mert nem lesz jó vége,de én jópár alkalommal rávettem.

Nem akarja elvetetni,mert azt mondja nem képes rá,de megszülni sem,csináljak valamit és hisztizik,kivorult. Teljesen összeomlott. A szülei nem is tudnak rólunk természetesen.

Kérdésem,hogy mi a .... csinálnátok a helyenben? Nem ez volt a terv nekem sem nyilván..

43F



2020. szept. 17. 17:06
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
100%
Hülye vagy, megérdemled. Itt nincs jó megoldás. Csak rossz és még rosszabb. Most megjegyzed egy életre, hogy gumit húzz.
2020. szept. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
22%
Én rávenném hogy vetesse el,jobb így mindenkinek,csak nehogy kifusson az időből...Viszont..ha te tele vagy lóvéval,azért gondolkozz el azon hogy miért nem akarja elvetetni.
2020. szept. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
73%
#42, látom apád tele volt lóvéval.
2020. szept. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
20%
Egyébként még a guminak is van hiba%-a, szóval akkor sose feküdj le senkivel, ha nem akarsz gyereket. :D Ha a kérdező nem lett volna ilyen őszinte itt, akkor lehet, hogy más hangnemű válaszokat is kapott volna ;)
2020. szept. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
67%

Bocsi de nagyon nagy hibát követtek el és engem te vagy a hibás ::((

Hogy lehettel ilyen hű...e. Bocsi.

2020. szept. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
73%

V hogy vedd ra hogy elvetesse ez ág egyetlen eselyetek. :(

Tönkre tetted egy fiatal lány életet , mert a fa..al gondolkodtál.

2020. szept. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
64%

Te vagy most a legkisebb szarban, ne rinyálj.

Legnagyobban meg az a cseppnyi élet, akinek szó szerint a lét a tét, noha teljesen ártatlan a történetben.

A lány meg a lelki, esetleg testi károsodását, vagy az egyetemet teheti mérlegre. Bár tanítottam már jópár terhes nőt, és 18-9 évvel meg a lányát is, szóval egy baba miatt nem kell kiesnie semmiből.

Te meg szarba se veszed őket, ez a baj!

Maradj mellette, segíts a gyerekkel, tanulással kapcsolatban mindennel, attól még nyugodtan dughattok továbbra is.

Szerintem ez a férfias válasz a helyzetre

2020. szept. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
88%

Ez a baba nem vèletlen. Ès nem becsùszott.

Akkor lenne az ha tabi vagy òvszer mellett fogant volna.

Igy bizony ebben semmi vèletlen sincs....🙂

2020. szept. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
100%
EZ szerintetek amúgy kamu, vagy nem? Én nem tudom. Azt gondolnám, hogy iylen nincs, viszont talán van.
2020. szept. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
66%
Ez az okostojás lusta volt gumit húzni a farkára és most rinyál!!!
2020. szept. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!